תוכן מקודם

מאת: טלי גת

בעוד תושבי העיר דוגמים את מקומות הבילוי החדשים ומבכים את אלו שעזבו אותנו, עשה לירון קרדי מעשה ובדק מה בדיוק אנחנו אוהבים, איך היינו רוצים לאכול ומה באמת יעשה אותנו שבעים ומאושרים. בדק, מצא והקים את פאזה החדשה הצופה על הפארק.

בא מוכן. הגיע לעבוד קשה.

תושבי מודיעין מכבים רעות ודאי מכירים את לירון, הבעלים החדש של 'פאזה', מאחד מגלגוליו הקודמים בתחום הקולינריה בעיר. לפני כ- 20 שנה הגיע למודיעין עם משפחתו אשר השתקעה בה. את לימודיו סיים בביה"ס דורות ולאחר מכן בתיכון עירוני ב'. כשף צעיר וכיזם היה שותף להקמת מסעדת 'פדריק' המוכרת, יחד עם שני שותפים נוספים. ב'פדריק' הוא נשאר 4 שנים ולאחר מכן עבר לנהל את המטבח של 'מיכלי'ס' במשך 3 שנים.

את ענבה הותיקה הכיר 'מהבית'. ארוסתו ענבר הייתה שותפה בהקמת המקום וניהולו. לאחר עזיבת השותף הנוסף זיהו השניים את הפוטנציאל של המקום והחליטו לספק לתושבים בדיוק את מה שהם רוצים.

לירון וענבר

החלל היפיפה שופץ, נצבע ואובזר באווירת רחוב מקסימה – גרפיטי צבעוני על הקירות, פופים, תאורה משאריות צינורות, פינות זולה ונרגילות בחוץ, אוכל כיפי ולא מעונב - ועל הכל מנצח הנוף המדהים מסביב.

 

בדיוק מה שהתושבים רוצים
"ניסינו להביא למקום את הצורך של תושבי מודיעין מכבים רעות", מספר לירון, "זיהינו שהצעירים מעוניינים להישאר בעיר, לא 'להוציא רכב', ליהנות מאלכוהול ולהגיע הביתה ברגל, ללא הוצאות מיוחדות"

"משפחות וזוגות חיפשו תמיד ועכשיו יוכלו ליהנות מארוחה טובה בלי לקרוע את הכיס גם בשישי ובשבת וכולם כולם יכולים לחנות בחניה הצמודה".

ומה בתפריט?

"את התפריט הרכבנו מתוך מחשבה שכל אחד יכול לאכול מה שמתאים לו. אין כאן מנה ראשונה ועיקרית. יש מנות קטנות יותר, יש מנות שמתאימות לשרינג - אפשרות לחלוק עם כמה סועדים - ויש הרבה מוצרים מהטאבון. כולם אוהבים בצקים וכאן הם יקבלו אותם במיטבם - יש פיצות, לחמבעג'ון, חצ'אפורי, וכמובן גם המבורגרים, סלטים מעולים, מתוקים מופלאים ועוד ועוד. לצמחונים יש מבחר רחב של מנות מתאימות וגם הטבעונים לא יצאו מופסדים. אנחנו עובדים על הרחבת הרפרטואר עבורם וגם עבור מי שאינו אוכל גלוטן."

כששואלים את לירון על מנות הדגל הוא מתלבט ומחליט לציין את כנאפה הבשר (קדאיף ובשר בקר אפוי בטבון, טחינה סלק ואיולי כוסברה), הפיצה פסטה (בצק איטלקי, רוטב רוזה, פסטה פנה, מוצרלה וצ'דר), הקריספי צ'יקן וגם את הסיגר המרוקאי ואת הקרפצ'יו מבקר.

בגזרת האלכוהול מציע המקום 5 ברזי בירות, כולל ווינשפן, טובורג, טוכר ואלכסנדר בלונד, וזאת לצד קוקטילים ויינות בכל טווחי המחירים.

אהבה לעיר ולתושבים

לירון קרדי וענבר ארוסתו מאוהבים בעיר בה גדלו ומתכוונים להמשיך ולהתגורר בה גם לאחר החתונה. הם צמחו לתוך פיתוחה של העיר וצופים עתה בשלבים הראשונים של פתיחת המע"ר - "אני מברך על פתיחת המע"ר ויודע שככל שלתושבים יהיו יותר מקומות לבלות בהם כך הם יצאו יותר, וישארו יותר בגבולות העיר. אני מאמין של'פאזה' יש ערך מוסף גבוה במיוחד לאור העיצוב, הנוף, החניה הצמודה והתפריט יוצא הדופן שבאמת מאפשר לכל אחד למצוא מה שהוא אוהב ולאכול אותו ביחד או לחוד באווירה מצוינת. המנות מעולות והמחירים ידידותיים מאוד. אני מזמין את כולם להגיע, לאכול, לשתות וליהנות מהאווירה והשירות בלי לקרוע את הכיס".

לפרטים נוספים -> פאזה בר