תוכן מקודם

דורון עמר, תושב מודיעין, נשוי ללימור ולהם שני ילדים, הוא שותף ומנהל של סניף "עוז קרמיקה" במודיעין .דורון היה שחקן כדורגל מקצועי, בעברו שיחק בבית"ר תל אביב ומאז פרישתו מנהל את סניף עוז קרמיקה במודיעין . ביקרנו באולם התצוגה של עוז קרמיקה במודיעין כדי להתרשם מהסגנונות השולטים בפתח עונת השיפוצים.

ספר לנו קצת על העסק

"את סניף עוז קרמיקה במודיעין פתחנו לפני 10 שנים, כשהגעתי למודיעין. אנחנו מייבאים ומשווקים מוצרי קרמיקה ועיצוב הבית. אפשר למצוא אצלנו מקלחונים, קרמיקות, אסלות, ברזים, כיורים, ארונות אמבטיה, אריחי קרמיקה, חיפויים מיוחדים ועוד. כל מה שצריך לשיפוץ ושדרוג חדר האמבטיה וריצוף. את החנות בנינו בקונספט של "הכל לבית", כלומר חוץ מהמוצרים של עוז קרמיקה, בחלל התצוגה שלנו מציגים גם מטבחי גל וגם וילונות כנען, כך שהלקוחות יכולים לקבל מענה בכל התחומים האלה במקום אחד".

"אנחנו עובדים הרבה עם קבלנים ופרוייקטים, וגם עם אנשים פרטיים. במודיעין עבדנו עם האחים אוזן, יורו ישראל, האחים אשור, דוידסון, חצרות קדם,ועוד."

אתה מרגיש שזה יתרון להיות חלק מהרשת?

"וודאי. זו רשת גדולה, בעלת 6 סניפים בארץ, ובזכות זה יש לנו מבחר עצום של קרמיקה, מגוון עשיר של ריצופים, חיפויים, כלים סניטריים ואביזרים נלווים מהמותגים המובילים באירופה"

איך זה לעבוד עם תושבי מודיעין?

"תושבי מודיעין והסביבה הם אנשים טובים, נעים לעבוד איתם, הם לקוחות שיודעים לדרוש, ואנחנו תמיד עומדים בדרישות ומספקים סחורה באיכות טובה ועם שירות מעולה".

אתם רק מוכרים את הסחורה או שניתן גם להיעזר בכם בביצוע?

"אנחנו מוכרים את הקרמיקה, סניטריה, חיפויים ואם הלקוח מעוניין, אנחנו יכולים גם לספק אנשי מקצוע שיבצעו את העבודה.

מה היתרונות שלכם על פני המתחרים באיזור?

"קודם כל, מה שנמצא בתצוגה, תמיד נמצא במלאי.אולם התצוגה שלנו אמנם מתפרש על פני 700 מ"ר, אבל אנחנו חושבים להגדיל אותו כי יש לנו הרבה סחורה שאנחנו רוצים להציג. כך שהמבחר אצלנו עשיר ומגוון. נוסף על כך ניתן לקבל אצלנו ייעוץ, שירות הדמיה. היועצים שלנו מעלים על המחשב את חדר האמבטיה שלכם ומבצעים הדמייה של איך ייראו הפריטים שבחרתם אצלכם בבית, כך שהלקוח יכול לראות בדיוק מה הוא מקבל. אנשי המקצוע שלנו הם מעולים ומקצועיים, הלקוח תמיד יוצא בהרגשה שיש פה אנשי מקצוע שמבינים מה הם עושים, שלא יהיו תקלות בדרך, והוא יקבל בדיוק את מה שהוא הזמין".

ומבחינת מחירים?

"למוצרים שאנחנו מוכרים, המחירים שלנו הם הכי טובים.יש לנו היצע מגוון, יש גם מוצרים יקרים מאוד ויש מוצרים שלא, כל אחד עושה את הבחירה לפי מה שמתאים לו. המוצרים שלנו איכותיים מאוד ועדיין יש לנו הרבה מה להציע גם למי שלא מחפש יקר. יש לנו מגוון רחב של מוצרים במחירים סבירים והוגנים".

לקראת פסח משפצים יותר?

"להיערך לשיפוץ צריך חודשיים-שלושה מראש, לוקח זמן לבחור את המוצרים, להזמין את אנשי המקצוע וכו', לכן אי אפשר להגיד שמשפצים במיוחד לפסח, זה נעשה לאורך כל השנה. שיפוץ של אמבטיה יכול להימשך שבוע, אבל שיפוץ של בית לעומת זאת יכול להימשך גם חודשיים".

אינספור טרנדים כבשו עם הזמן את זירת החיפויים והריצופים, אתם דואגים להישאר מעודכנים?

"אנחנו נוסעים באופן קבוע לתערוכות באיטליה, ספרד, גרמניה, תורכיה וסין, לתערוכות הכי גדולות בהן מציגות החברות הכי גדולות ומתעדכנים. אנחנו מייבאים את המוצרים האיכותיים והעדכניים ביותר. תמיד את המילה האחרונה בתחום".

לפרטים נוספים וטלפונים לחצו כאן