תוכן מקודם

טיול קצרצר במודיעין מגלה לנו עוד ועוד גלידריות שצצו להן אחת אחרי השנייה ברחבי העיר. עסקים מוכרים ומצליחים מערים אחרות מחליטים להגיע למודיעין ולפתוח את השוק המקומי למוצרים שהתושבים אוהבים.  רשת 'קוקי-קרים' עשתה גם היא עלייה לאחרונה לעיר, אבל לירן איילון הבעלים של הרשת, מתעקש שלא תקראו למקום שלו גלידרייה.


"אלינו לא באים לאכול רק גלידה, העוגיות הן גולת הכותרת והקונספט הייחודי שלנו הוא שתי עוגיות חמות וביניהן גלידה קרה", הוא מספר.


סנדוויץ' הגלידה הוא מה שהופך את 'קוקי-קרים' מעוד גלידרייה לסנסציה מתוקה. מי שעבר לאחרונה במרכז המסחרי 'מודיעין סנטר' בוודאי הריח את הריח המתוק של עוגיות טריות שנפוץ לכל עבר. מי שגם הלך בעקבות הריח והגיע עד ל'קוקי קרים', בטוח לא יכול היה לעמוד בפיתוי. את העוגיות אופים במקום ואת הגלידה הביתית למד לירון להכין באיטליה.

הלקוחות שמגיעים לחנות יכולים לבחור עוגיות בטעמים מהמגוון שיוצא מהתנור וכמובן גלידה איטלקית טעימה ומשובחת וליצור לעצמם סנדוויץ' מתוק. בין היתר אפשר למצא במקום עוגיות אמסטרדם, עוגיות בטעמי קרמל מלוח, טריקולד, גרידת לימון ושוקולד לבן, שוקולד צ'יפס, פאדג', נוטלה קראנצ'י, בראוניז, ועוד ועוד. גם טבעוניים ונמנעים מגלוטן לא יוצאים מקופחים ויכולים להנות מגלידות ועוגיות ללא גלוטן ו/או טבעוניות בטעמים מיוחדים.

את החגיגה המתוקה הזו ניתן גם להזמין במגשי אירוח לאירועים, ימי הולדת, אירועי חברה, הרמת כוסית, מפגש חברים ועוד. תוכלו לבחור בין מארזים בגדלים שונים שמורכבים מעוגיות במבחר טעמים, גלידות ותוספות מתוקות.

מגשי אירוח מתוקים ומלאים בכל טוב

לירן הבעלים מגלה לנו שהמשלוח האהוב והנמכר במודיעין הוא ה-"קוקי פיצה",  מגש "פיצה" שהיא למעשה עוגייה ענקית מחולקת לשמונה חלקים ועליה תוספות בטעמים שונים.

הלהיט של קוקי קרים - קוקי פיצה