תוכן מקודם 

לפני כשלוש שנים פתח תושב העיר מודיעין זיו לזה, יחד עם אחיו את פיקס סמארטס- חנות ומעבדת סמארטפונים ברעות.

זיו נמצא בתחום כבר 10 שנים, תחילה כבעל מעבדה לתיקון טלפונים סלולריים בארצות הברית, שם חי במשך כמה שנים, וכעת גם בארץ, ברעות, עם פיקס סמארטס.

"חייתי כאן כילד, אח"כ עברנו לכמה שנים לארצות הברית וחזרנו לארץ- כי אין כמו החיים בארץ" אומר זיו, חזרנו למודיעין כי זו עיר מדהימה עם אנשים מדהימים, לעבוד עם אנשי מודיעין והאיזור זה פשוט תענוג!",  "למעבדה שלנו ברעות מגיעים מכל האיזור, ממודיעין, ממכבים, ומיישובים נוספים בסביבה".

ספר לנו קצת על העסק –

"פיקס סמארטס היא מעבדה מקצועית לתיקון סמארטפונים וחנות לאביזרים נלווים, יש לנו 7 עובדים, צוות טכנאים מהמובילים בארץ. אנחנו מתקנים את כל סוגי הסמארטפונים בשירות תיקונים מהיר ומקצועי. השירות שלנו ללא תחרות! בנוסף ניתן לקנות אצלנו  מכשירי סלולר מהיבואן הרשמי של סמסונג, אקססוריז כמו מגנים, כיסויים, גאדג'טים שונים, רמקולים, אזניות, מטענים מקוריים, סוללות מקוריות, דיבורית בלוטוס, כרטיסי זיכרון, ועוד"

בשנים האחרונות שוק המעבדות הפרטיות לתיקוני סלולר פורח וגם באזורנו יש כמה מעבדות כאלה. מה מייחד אתכם?

"ראשית, אנחנו מתקנים את כל סוגי הסלולר שקיימים בשוק, אין מכשיר שאנחנו לא יודעים לעבוד איתו. אנחנו בעצמנו לא רק מנהלים את המעבדה, אלא אנחנו טכנאים בעצמנו, בדרג ד' שזה הדרג הגבוה ביותר לטכנאים. כל התיקונים נעשים במקום. תוך כשעה המכשיר שלכם מתוקן ומוכן. בנוסף, יש לנו שירות מיוחד – שירות עד הבית. יש לנו שליח שמגיע לבית הלקוח, אוסף ממנו את המכשיר, אנחנו מתקנים במעבדה ומחזירים עם השליח בחזרה ללקוח את המכשיר המתוקן."

מה המכשיר המועדף עליכם?

"אייפון. אנחנו אייפוניסטים! מכשיר קל לתפעול ועם תקלות מועטות מאוד."

מה הן התקלות הנפוצות ביותר בסמארטפונים?

"במקום הראשון – מסך שבור, אח"כ בעיות קורוזיה. בנוסף, בגלל שאנשים הולכים היום עם הסמארטפון לכל מקום אנחנו שומעים כל מיני סיפורים – הטלפון נפל לבריכה, נפל לשירותים, עף מהאוטו ועוד ועוד. שמענו כבר הכל. ויש עוד תקלות רבות שיכולות להופיע ואנחנו מטפלים בכולן".

תן לנו טיפים לשמירה על הסמארטפון

"אני ממליץ לא לחפש כיסויים ומגני מסך מאיביי, אלי אקספרס וכדומה. אמנם המוצרים שם זולים יותר אבל לא באמת טובים. אתם עלולים למצוא את עצמכם עם מסך שבור למרות המגן ששמתם כיוון שהוא לא איכותי מספיק. אני ממליץ להשקיע במגן זכוכית איכותי וכיסוי איכותי שישמרו  על הטלפון טוב יותר ולתקופה ממושכת יותר, גם אם ייפול כמה פעמים".

מה התכניות שלכם לעתיד?

"בקרוב מאוד אנחנו פותחים סניף נוסף במרכז יורו שופס בשכונת בוכמן ואחריו מתכננים לפתוח סניף נוסף במרכז העיר".

פיקס סמארטס Fix Smarts מרכז מסחרי - לב רעות.

טלפונים 072-3385953