תוכן מקודם

לפני כשלושה חודשים נפתח הסניף החדש של רשת חנויות הרהיטים – סופה מרקט, במודיעין.זוהי חנות הרהיטים הגדולה בעיר ותוכלו למצוא בה מגוון רהיטים מיובאים לצד רהיטים מתוצרת מקומית. הבעלים של החנות במודיעין הם השותפים אבי בוגר ודודי כהן.

מדוע הגעתם דווקא למודיעין?

"כשחיפשנו היכן להקים את העסק שלנו, הגענו לבדוק את מודיעין, מצאנו עיר צעירה, מתפתחת, עם אנשים מקסימים והחלטנו להגיע לכאן. אנחנו בעצמנו לא תושבי העיר, אבל שוקלים ברצינות לעבור לכאן בעקבות העסק ובעקבות העיר הנהדרת שגילינו".

מה ניתן למצוא בחנות ?

"בסופה מרקט ניתן למצוא מגוון רהיטים: ארונות קיר, סלונים, כורסאות, שולחנות סלון, פינות אוכל, חדרי שינה וחדרי ילדים. כל לקוח יכול לבצע הזמנה לפי הצרכים שלו – לשנות מידות, לשנות צבעים, להתאים כל מוצר לצרכיו".

"בחנות ניתן למצוא רהיטים מיובאים מחו"ל כמו סלונים מאיטליה, פינות אוכל מבולגריה וגם רהיטים מתוצרת הארץ" .יש לנו מוצרים ברמה גבוהה ביותר, עם מחירים המתאימים לכל כיס".

בנוסף לאלה, מחזיקים בסופה מרקט מחלקת אאוטלט בה ניתן למצוא רהיטים של חברת רובינ'ס. רהיטים שהם עודפי ייבוא ומציאות מקולקציות קודמות בהנחה משמעותית.

איך אתם מתרשמים מהלקוח המודיעיני?

"אנשי מודיעין הם קהל מקסים, אנשים אינטליגנטיים, יודעים לזהות איכות ומחיר טוב. הם שמים לב שמעבר למוצר עצמו, אנחנו מביאים את עצמנו עם שירות טוב ומקצועי".

"אנחנו מקבלים המון תגובות על כך שהגיע הזמן שתהיה חנות כזו במודיעין, וכמה כיף שלא צריך כבר לנסוע לחפש מחוץ לעיר ובאמת, החנות שלנו היא גדולה, יש לנו 350 מטר של תצוגה, הגישה אליה נוחה, יש חנייה בשפע, המוצרים שלנו איכותיים ובמחירים אטרקטיביים, ואנחנו מאוד משתדלים לבצע אספקה מהירה. כל מי שנכנס אלינו יזכה לשירות אישי, יחס חם ומקצועי".

מחירים על קצה המזלג –

סלון פינתי מבד רחיץ –רק 4,990 ₪.

פינת אוכל מעץ אלון עם 6 כסאות –רק  3,990 ₪.

פינת אוכל עגולה עם 4 כסאות עץ – רק 4,890 ₪.

"ויש עוד מבחר גדול. שווה לבקר".

לפרטים נוספים לחצו כאן