תוכן מקודם

"צח-איטום" היא חברה קבלנית המתמחה בעבודות איטום, בידוד ותיקון חזיתות מבנים. החברה, בבעלותו של צח ראובן, תושב מודיעין, צברה רזומה מרשים של פרויקטים בהיקפים גדולים כמו חידוש הגגות של מבנה הכנסת, איטום משרדי ראש הממשלה והספרייה הלאומית, כמו גם אלפי לקוחות פרטיים ברחבי הארץ.

צח ראובן, הוא הנדסאי בניין מוסמך ואוטם מורשה מטעם מכון התקנים. כתושב העיר זיהה בשנים האחרונות תופעה ההולכת ומתרחבת בעיר של חזיתות בניינים ה"מעוטרות" בסדקים גדולים שפרט להיותם מקור לנזילות הם גם מכערים את הבניינים שהוותק שלהם לא תמיד מצדיק את המראה הישן והמתפורר. "יש בהחלט גידול בדרישה לעבודות מהסוג הזה במודיעין, לעיתים הסיבה לאותם סדקים היא בלאי טבעי של הבניינים הוותיקים ולעיתים מראש נעשתה עבודה ברמה לא מספיק טובה ועכשיו זה בא לידי ביטוי. בשני המקרים יש לנו פתרונות מתאימים גם מבחינת האיטום וגם ברמה האסתטית" מסביר צח.

 עבודות גובה בסנפלינג, חידוש וצביעת חזיתות בניינים

בניגוד למה שחושבים, תחילת החורף היא לא סימן לכך שאיחרתם את המועד לבצע עבודות איטום בבניין שלכם. צח מסביר שהטמפרטורות בחורף הישראלי מאפשרות ייבוש מלא של החומרים ולכן אין סיבה לחשש.
"כשמדובר באיטום גגות מן הסתם לא נעבוד ביום גשום כשהגג רטוב אבל בימים שמשיים בהחלט אפשר לבצע עבודות ואין סיבה לחכות לקיץ".

סוג נוסף של עבודות שניתן ואף מומלץ לבצע בחורף הוא איטום שלילי של מרתפים, מחסנים וחניות תת-קרקעיות בטכנולוגיה חדשנית. "במקרים שיש חדירה של מים למרתף או מחסן אנחנו יודעים לבצע איטום שלילי, איטום מהחלק הפנימי. בניגוד לאיטום רגיל שבו אנחנו עוטפים מבחוץ אנחנו עושים את כל העבודה מבפנים. האיטומים השליליים זה משהו שצריך לעשות בחורף, אפילו תחת גשם כי זה מאפשר לנו לזהות את הנקודה המדויקת בה יש נזילה ולטפל בבעיה באופן מיידי"

ב-"צח-איטום" מקפידים על איכות עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר וכל העבודות מבוצעות בפיקוח הנדסאי בניין וגם ניתנת עליהן אחריות לתקופה של עד 10 שנים.  "אנחנו מתעסקים באיטום ושיקום מבנים בלבד, אנחנו לא קבלני בניין או קבלני שיפוצים", מדגיש צח.

בין השירותים שמציעה החברה - איטום וזיפות גגות ומבנים ללא פירוק ריצוף, התזת פוליאוריטן, בידוד תרמי, יציקת בטקל בשיפועים, עבודות גובה בסנפלינג, איטום, חידוש וצביעת חזיתות, ואיטום שלילי בהזרקות וחומרים קריסטלים.  צוות העובדים של צח הוא מיומן, מקצועי ומעניק שירות אדיב ויחס אישי לכל הלקוחות. גם לאחר סיום העבודה תוכלו לפנות לחברה ולקבל מענה מקצועי, אמין ואדיב.

לייעוץ ופרטים נוספים - צח איטום