תוכן מקודם

היסטוריה של אהבה לאוכל בכלל ולמקסיקני בפרט

את דניאל אנחנו פוגשים בסניף 'המקסיקני' במרכז יורושופס מודיעין. הסניף צופה אל הנוף הלא נגמר בפאתי שכונת בוכמן, על גבול הגבעות הדרומיות, מה שהופך את חווית האכילה לא רק לטעימה אלא גם למענגת במיוחד. דניאל, בן 32, השתחרר משירות כלוחם ביחידת כפיר ונכנס ישר לעסקי המזון האהובים עליו. סניף המקסיקני בבאר שבע, שם הוקמה הרשת בעלת 38 הסניפים, קיבלה אותו בזרועות פתוחות ומאז הוא עבד בסניפים וגם ניהל אותם, הגיע גם לשכונת רמות בירושלים וראשון לציון ונחת במודיעין עם לא פחות מסניף חדש בבעלותו.

מגלגלים לכם טורטיות מלאות כל טוב

קוראים ללקוחות להנות מהמבצעים המיוחדים של 'אחרי הקורונה'

התפריט של הרשת מגוון ומורכב בעיקר מהטורטיות המעולות והממכרות. הבצק מוכן במיוחד עבור הרשת, ובעת ההזמנה לשים אותו מעט ומכניסים למכשיר המיוחד אשר הופך אותו לטורטרייה המוכרת והאהובה. את הטורטיות ניתן למלא במבחר מילויים וטעמים, בין היתר - חזה עוף, בשר טחון, אנטריקוט, שילובי בשר וגם מנות צמחוניות כמובן.

מבחר טעמים

אל כל הטוב הזה מתלווים רטבים המוכנים ברשת על פי מתכונים סודיים וכמובן גם שתייה, סלטים והמון המון תוספות וקינוחים - כמו עוגיות אוראו, כדורי שוקולד, צ'ורוס וסניקרס.

צ'ורוס מתוק לקינוח

כששואלים את דניאל מי נהנה מכל הטוב הזה הוא מספר שהם מקבלים המון הזמנות ממשפחות, נוער, ילדי בית ספר והרבה הורים שמגיעים במיוחד ולוקחים את 'המנה הקבועה' לילדים וגם עבורם.

אז כמו שבוודאי הבנתם, המקסיקני עובד חזק על משלוחים וגם על לקוחות שמגיעים ישירות לסניף. "גם בתקופת הקורונה עבדנו ללא הפסקה, וארבעת העובדים, כולם תושבי מודיעין, לא הוצאו לחל"ת. אבל בהחלט כמו הרבה עסקים אחרים הרגשנו את הירידה. היום אנחנו עובדים קשה כדי לייצר כמה שיותר עבודה ועכשיו יוצאים גם עם מבצעים מטורפים שמיוחדים לתקופה של אחרי הקורונה רק בסניף של מודיעין.", אומר דניאל.

דניאל יודע על מה הוא מדבר כשהוא קורא ללקוחות ליהנות ממה שיש למקסיקני מודיעין להציע - "מבחינת טעמים אני יכול להציע את מה שיש לכל סניף להציע, אבל האוויר, האווירה, הנוף והיחס החם מאוד י, אלו ייחודיים לסניף שלי".

כבר 11 שנה ברשת ורק מסתכל קדימה

אז זהו בהחלט הסניף הראשון של דניאל אינברם, אבל ככל שזה נוגע לחזון שלו, בהחלט לא האחרון. "אני מעוניין לייצב את הסניף הנוכחי, לחזק אותו ובעוד כמה שנים להתקדם לסניף הבא. כאן במודיעין אנחנו בלעדיים באוכל המקסיקני ויש לקוחות שמגיעים אלינו גם מחוץ לעיר. הייתי מאוד שמח לפתוח עוד סניפים במקומות נוספים. לאוכל הזה יש פוטנציאל אדיר!"

מפרגן ללקוחות ומקבל בחזרה אהבה

בחיוך מאוזן לאוזן מקבל דניאל את הלקוחות כאשר הם מגיעים לסניף והם ממהרים לפרגן ולאהוב בחזרה ."כיף לשמוע מלקוחות שהם אוהבים את האוכל! אין מצב שמישהו מגיע אלינו ולא חוזר. בשביל זה אני מגיע לעבודה".

לפרטים נוספים והזמנות -> המקסיקני סניף מודיעין