תוכן מקודם

רשת מכבסות לבנדר - הכוללת שני סניפים בעיר- במוריה סנטר ובשכונת אבני חן (קייזר), לוקרים לשירות עצמי, ועמדות "קלין בוקס" נוספות ברחבי העיר, לוקחת את תחום הכביסה והניקוי היבש הרבה צעדים קדימה.

אם תגיעו לאחד הסניפים וודאי תבחינו בצבע הסגול השולט, בדיוק בצבעו של פרח הלבנדר שגם את ריחו רובנו אוהבים במיוחד. המיתוג לא פוסח על אף קיר, מתקן או מכשיר במכבסה ונראה כי כולם כאן מכווני מטרה – להעמיד את הלקוח במרכז ולספק את שירותי הכביסה שלו על הצד הטוב ביותר. "אני אף פעם לא אומר לא" אומר משה שוורץ, תושב העיר והבעלים של מכבסת לבנדר. "אני תמיד מחפש איך ניתן לספק ללקוח את המענה הנכון ובודק באילו תנאים אוכל לעשות זאת".

 משה שוורץ, הבעלים של מכבסת לבנדר

ניהול מתקדם וסדר אופטימאלי

משה, מהנדס תעשייה וניהול ובעל תואר שני בלוגיסטיקה, מודה על  התואר, הוותק והגישה הטכנולוגית המאפשרים לו לנהל את העסק בצורה מתקדמת וכמובן ממוחשבת, החוסכת זמן רב לעובדים וללקוחות ומאפשרת להתנהל בסדר אופטימלי.  שיטות המיון והאריזה במכבסה ממוחשבות ולקוח שהכביסה שלו מוכנה, מקבל SMS להגיע ולקחת את הכביסה. במכבסה גם משתמשים במכונות ובמכשור המתקדם והאיכותי ביותר הקיים כיום בשוק.

אולי תפנו לעצמכם כמה שעות בשבוע? ומה דעתכם על סלון ללא כביסות?

תסתכלו על התפריט המגוון של שירותי מכבסות לבנדר - הוא כולל ניקוי יבש, גיהוץ ועימלון, הסרת כתמים, טיפול באריגים עדינים, הלבנה, ניקוי שטיחים, ניקוי וילונות, כיבוס וניקוי מצעים כולל אריזה ייחודית בוואקום ועוד היד נטויה.

עמדת קלין בוקס - שמים, הולכים, אוספים כביסה נקייה


ובעוד שרבים נהנים משירותי גיהוץ, ניקוי יבש והסרת כתמים, יש מי שגילו את הפנינה הריחנית של לבנדר - כביסה ביתית. כן כן, יש דבר כזה והוא יכול לחסוך לכם המון. החל מהפעלה של מכונת כביסה ומייבש, דרך הוויכוחים - 'מי יתלה, 'מי יוריד' 'מי יוציא', 'מי יעביר למייבש' וכמובן 'מי יגהץ' (מי? אמא בדרך כלל ) – וכלה בזמן היקר אותו תחזירו לעצמכם ותוכלו להקדיש למי או למה שאתם באמת אוהבים לעשות. שירות כזה, אגב, אורך לא יותר מ- 24 שעות ומינוי לשירות מתומחר בצורה הוגנת במיוחד. הכול כולל הכל, גם קיפול ואריזה. החלוקה לארונות – עליכם.


אוספים, מכבסים, ומחזירים עד פתח הדלת

המיוחדים של לבנדר קיבלו חיזוק בתקופת הקורונה

לבנדר מומחים בטיפול בבדים מיוחדים ומוצרים מורכבים ולכן מספקים שירותי ניקוי יבש לשמלות כלה, הסרת כתמים מורכבים, ניקוי שמיכות פוך אמיתי וגם - ניקוי מקצועי, תיקון ושחזור של שטיחים, כולל שטיחים עתיקים ושטיחים בעבודת יד המחייבים מקצועיות רבה מאוד.

מומחים גם בניקוי שטיחים

"בתקופת הקורונה והסגר", מספר משה, "ישנה עלייה של 100% בשירותים שקשורים בבית ובכלל זה גידול בניקוי ותיקון של שטיחים ווילונות. אנשים נמצאים המון בבית וחשופים יותר לדברים שיש לבצע או לשפר בו כדי שלכולם יהיה קצת יותר נעים. אנחנו כאן כדי לסייע בכך באופן מקצועי ומציעים כמובן גם משלוחים".

בלבנדר מברכים על היכולת לסייע ללקוחות בתחום זה. העלייה הדרמטית בתחום הלייף סטייל הגיעה במקביל לירידה שאופיינה את החודשים מרץ אפריל, תחילת הסגר. "אלו החודשים החזקים ביותר לפני פסח" מספר משה, "הסגר הגדול גרם לנו לעבור למשלוחים בלבד. כשיצאנו מהסגר פיתחנו מאוד את הצורך למענה של שירותים לבית וכך באמת קרה.  עדיין התקופה מאתגרת כי אין אירועים, אין בתי כנסת ובמיוחד אנשים לא הולכים לעבודה ופחות 'מתלבשים'. זו תקופה שתעבור ואנחנו כאן כדי לתת מענה ללקוחות ומנסים להתאים את עצמנו בגמישות ובמהירות".

  אוספים ילקוטים, מכבסים ומחלקים לנזקקים

חיבור לקהילה

משה מאוד מחובר לקהילה בה הוא גר,  "אנחנו קשובים לצרכים של התושבים והקהילה וחשוב לנו לסייע באמצעים שלנו ככל שניתן", הוא מספר. בלבנדר אימצו את החיילים והחיילות תושבי העיר ומכבסים להם את המדים ללא תשלום בשירות אקספרס מהיר במיוחד. בנוסף, בימי הקיץ, לפני פתיחת שנת הלימודים, אוספים בלבנדר תיקי בית ספר, מכבסים, מנקים ומייבשים אותם - ומוסרים למשפחות אשר ידן אינה משגת

מכבסים מדים לחיילים בחינם
 

ויש גם חזון

משה שוורץ אינו מסתפק בטיפול של 'כאן ועכשיו' והוא חושב גם על המחר. אין לו ספק כי לאחר הקורונה תחום הלייף סטייל יישאר מרכזי ואף יתעצם והוא רוצה להיות ערוך לכך עם מענה לניקוי ספות, וניקוי ריפודים ומזרונים בבית הלקוח. ובין אם הקורונה תשאר כאן או לא, הוא מתכוון להתחיל בשירות עד סוף 2020. 

לפרטים נוספים ויצירת קשר - > מכבסת לבנדר