תוכן מקודם

'מינימרקט עידן הפרי והירק', הממוקם ברחוב לשם בשכונת אבני חן (קייזר), נפתח לפני למעלה מעשור כחנות ירקות. כיום, מוכר המקום בעיקר כמינימרקט איכותי שניתן למצוא בו הכל עם דגש על פירות וירקות סופר טריים, ומגשי פירות מרהיבים המהווים את ספינת הדגל של החנות.

"בפסח הקודם היו סגר וטירוף, בפסח הזה יהיה הרבה יותר טוב"
הלקוחות של 'עידן הפרי והירק' מגיעים קודם כל משכונת קייזר בה ממוקמת החנות (רחוב לשם 69), הם נהנים לקנות בה פירות וירקות סופר טריים וגם את כל צרכי המכולת. ועל כל היופי הזה מנצח תושב העיר עידן חסון.

שפע של טריות ואיכות | עידן הפרי והירק מודיעין

אנחנו פוגשים את חסון, הבעלים, כמעט שנה לאחר הראיון הקודם אשר קיימנו עמו לאחר פרוץ הקורונה. "עמדנו באתגרים יפה מאוד. אנשים עברו למשלוחים והצלחנו לתת מענה למתגוררים בקייזר, בשכונה, בעיר וגם מחוצה לה. הגעתי עם משלוחים עד ללוד כאשר כל משלוח הוצאנו תוך שעתיים לכל היותר. הצלחנו לבצע 70-100 משלוחים ביום ולספק ללקוחות כל מה שהיו צריכים. גם בתקופת הסגר בפסח שזכור כטירוף. כשבאף מקום לא היו ביצים, אני הבאתי ביצים טריות. הרבה לקוחות חדשים הכירו אותנו בקורונה. בפסח הקרוב יהיה הרבה יותר טוב, ב"ה."

"מי צריך עוד סט כוסות? מתנה של מגש פירות היא הרבה יותר בריאה ומשמחת!"

את מגשי הפירות אשר פרצו לתודעת הישראלים לפני מספר שנים כבר כל אחד מכיר. ובמודיעין, 'מגש פירות' הוא שם נרדף לעידן הפרי והירק. וכשמדובר במתנה לפסח, מתנות בכלל, אירועים, אירוח בבתים פרטיים, ישיבות עבודה, מפגשי צוות וכל מה שמפגיש בין אנשים לנשנושים – עולה הדרישה לטרי, איכותי, בריא וכמובן פחות משמין.

"יש בהם פשוט מכל טוב, והכל הכל טרי מאותו היום"

ההזמנות למגשי אירוח לפסח של 'עידן הפרי והירק' זורמות כל יום ועידן ממליץ להקדים את ההזמנה "נקבל הזמנות עד ליום הבחירות אבל אני ממליץ להקדים. מגשי הפירות כוללים את כל מה שטרי, בריא, צבעוני וכמובן כשר ובשפע. כל פירות העונה וגם פירות שפחות רואים בסופרמרקטים. אני מביא הכל: אבטיח, מלון, תותים, כמה סוגי קיווי, ענבים במגוון צבעים, פירות יער ועוד ועוד. כמובן שמה שעושה את ההבדל זה החיתוך המדהים וההגשה המושלמת"


כל המגשים של עידן הפרי והירק שופעים כל טוב, צבעוניים, מעוצבים, טריים ומעוררי תיאבון. המגשים מוכנים במקום על פי דרישה ואינם עומדים בקרור. "אני מאמין רק בטריות", הוא מוסיף "וממליץ לפנק בכל הטוב הזה את מי שלא חגגנו איתו בשנה שעברה".

אפשר גם ירקות

הלקוחות מאוהבים באיכות, בטריות ובשירות

לקראת חג הפסח הקרב, והחזרה לשגרה מדגיש עידן שהוא ובני משפחתו ערוכים לתת שירות משלוחים של מוצרים ושל מגשי פירות. "ניתן להזמין גם מארזים הכוללים יין ושוקולד, אנחנו אומרים תמיד כן ומשתדלים שכולם יהיו שבעי רצון".


את המגשים וההזמנות ניתן לבצע עד יום הבחירות (כולל):
באתר -> עידן הפרי והירק

בוואטסאפ: 053-5550749

טלפונית: 08-9750360