תוכן מקודם

הולי בייגל חוגגים כבר עשור שלם במודיעין!

שוקי לוי ואיציק דהן הם השותפים שהביאו את הבייגל האמריקאי למודיעין

איך הכל התחיל?

שוקי לוי מספר לנו כי לפני 10 שנים החליטו הוא ואיציק לצאת לדרך חדשה הם הכירו את הבעלים של הולי בייגל הירושלמי וזיהו שהמותג שחוק ולא מתקדם. " הצעתי לו לרענן ולפתח את המותג. בניתי קונספט של זכיינות והפכתי את המותג לרשת. כיום כבר יש 6 זכיינים של הרשת ברחבי הארץ, אנו לקחנו את הזכיינות הראשונה והקמנו את הולי בייגל כאן במודיעין".

"כשהתחלנו במודיעין מספר שוקי, ברחוב אבני החושן, לא היו תשתיות, השכונה בקושי הייתה מאוכלסת, לא  היה מרכז מסחרי בסביבתנו, התחלנו בעיקר עם הקייטרינג שלנו וקיימנו אירועים לקהילה האנגלו סקסית"

והיום?

"היום, יש לנו בית קפה ובו אנחנו מציעים מגוון עשיר של כריכים בקונספט של בייגל אמריקאי עם גבינות שמנות וסלמון מעושן – אבל לא רק. אנחנו מתאימים את עצמנו גם לטעם הישראלי יותר ומציעים גם כריכים כמו סנדוויץ' סביח, סלט ביצים וטונה . לבית הקפה תפריט עשיר של סלטים טריים, ארוחות מגוונות, קינוחים ועוד. לאחרונה אנחנו מכניסים גם מנות טבעוניות וללא גלוטן"

"אנחנו מאפשרים גם גמישות ויצירתיות, יש לנו עובדים שיצרו כריכים חדשים וקראנו לכריכים על שמם ואפילו לקוחות שיצרו כריכים חדשים לפי טעמם והכריכים האלה נקראים עכשיו על שמם".

"בנוסף, אנחנו מעניקים שירותי קייטרינג חלבי לאירועים. אפשר להזמין אצלנו קייטרינג לאירועים קטנים של 10-15 איש ועד אירועים גדולים של 300-400 מוזמנים. הקייטרינג שלנו כולל שירות מלא, אנחנו מעצבים את מגשי האירוח ופלטות ההגשה, יש לנו צוותים שמתפעלים את הבופה, והסטנדרט שלנו מאוד גבוה גם בנראות וגם באיכות והמחירים שווים לכל כיס"

בקייטרינג של הולי בייגל  ניתן לקבל מאפים, מגשי גבינות משובחות, פלטות חמות ופלטות קרות של ירקות טריים, דגים מעושנים, רטבים, פשטידות, פסטות, פיצות, מרקים ועוד. והכל כשר למהדרין.

איך זה לעבוד עם אנשי מודיעין?

"במודיעין הקהילה תומכת ונאמנה, הלקוחות שלנו חוזרים אלינו פעם אחר פעם ונאמנים למותג שלנו כל עוד אנחנו נשארים בסטנדרט גבוה. אנחנו דוגלים בשירות טוב ללקוחות, מקפידים על נקיון ועל טריות ואיכות המוצרים והלקוחות מחזירים לנו יחס חם בהתאם".

לפרטים נוספים : הולי בייגל מודיעין -אבני חושן 15 (אבני חן - קייזר )

072-3386312