תוכן מקודם

מאת: טלי גת

את הסניף הראשון שלה בחרה 'גרין מחסני אפנה' לפתוח באזור התעשייה הפעיל שילת כאשר מודיעין הייתה עיר חדשה, מלאה במשפחות צעירות ובילדים. הפוטנציאל המבטיח הוכיח את עצמו והסניף רחב הידיים אשר השתרע על 300 מ"ר – היקף אשר תושבי העיר לא היו רגילים לו באותה תקופה - הציע בגדים איכותיים בעלויות הוגנות ואף למטה מזה. מחלקת הילדים הייתה ללא ספק הדובדבן שבקצפת ומשכה מגוון אוכלוסיות מהאזור.

חדש דנדש

ב- 2008, כאשר העיר גדלה, ולאחר שהרשת התרחבה ופתחה סניפים נוספים בארץ, הגיעו בהנהלתה למסקנה כי יש להסיט את מיקומה לאחד המרכזים החזקים והמתפתחים באותה תקופה במודיעין מכבים רעות  – ישפרו סנטר.

הסניף החדש משתרע על פני שטח של כ- 500 מ"ר ומעסיק 15 עובדים המספקים מענה אישי ומקצועי לכלל הקונים.

קארין, מנהלת השיווק האנרגטית, מספרת בהתלהבות על הפתרונות המגוונים שמספקת החנות לתחום האפנה והבייסיק לכל המשפחה, מ"ניו בורן" ועד "אקסטרה לארג'" כאשר הבידול הוא באיכות: "אנחנו מצליחים להציע מגוון מאוד גדול באיכות טובה והמחירים שלנו הם מחירי סוף עונה כל השנה" היא מספרת. מאתר החברה ניתן ללמוד על מחירי המוצרים, מבצעים וכמובן על המגוון הכולל סריגים, מכנסיים, פיג'מות, בגדי ספורט ובייסיק, בגדים תחתונים, תיקים, אביזרים משלימים, גאג'טים, פרטי הום סטיילינג ועוד ועוד.

קהל מגוון שיודע בדיוק מה יש לחנות להציע

רב הפוקדים את הסניף בישפרו סנטר מודיעין הם תושבי העיר אבל גם תושבי מודיעין עילית ומושבי הסביבה. בסניף נראות בעיקר נשים מגילאי העשרים ועד גילאי ה- 50+ כאשר המחלקה החזקה והדומיננטית היא מחלקת הילדים בה המחירים אטרקטיביים במיוחד. "משפחות צעירות או מרובות ילדים יכולות לרכוש בגדים חדשים ואיכותיים לכל הגילאים מבלי לחשוש לחשבון הבנק שלהם ואמהות המבינות את השילוב בין איכות, מחיר אטרקטיבי ומגוון באות וקונות פעם אחר פעם" מציינת קארין.

הרשת – אשר לה סניפים גם ברמלה, אור יהודה, כרמיאל, נתניה ועפולה, מציעה ביגוד גם לבני נוער, חולצות בית ספר כולל הדפסת סמלים, והלבשה תחתונה לכל המשפחה.

תכנונים לעתיד – עם הפנים ללקוחות ולקהילה

גרין מחסני אפנה ממשיכה להתפתח ולצמוח. מבחינת הנהלת הרשת ביטויים לצמיחה אינם רק הוספת סניפים חדשים ומעוצבים – כמו סניף גרין שנפתח רק החודש בעפולה – אלא גם מבחינת המגוון והרצון לספק מענה מדויק ללקוחות. ולא פחות חשוב - הרשת לומדת את מצביה של האוכלוסיות השונות בארץ ומקפידה על חלקה בניסיון לעשות שינוי. עמותות רבות נמצאות בראש סדר העדיפויות של החברה בתרומת בגדים כגון פתחון לב, ויצו ועמותות נוספות אשר הדגש שלהן הוא קידום אוכלוסיית הילדים.