תוכן מקודם

מאת: חלי וינשטיין

עומדים לפני מעבר דירה? אחת הבקשות הנפוצות בקבוצות הפייסבוק של מודיעין, בעיקר לקראת האביב והקיץ, היא בענייני הובלות דירה, כאשר את רוב הבקשות מאפיין נושא אחד – המלצה על מוביל אמין. חברת רמי הובלות, שהפכה לשם דבר בעיר, היא אחת מהחברות המומלצות ביותר, עם רקורד עשיר של לקוחות מרוצים. איך הם עושים את זה? בעבודת כפיים ראויה לשבח, בשירות מצוין ואחראי וביחס אישי לכל לקוח.

כשלקוח עובר דירה, הוא שם את כל מבטחו בצוות המובילים – הם אלו שיורידו את החפצים היקרים ללבו אל המשאית, הם אלה שיובילו את הריהוט, את מוצרי החשמל, את כלי המטבח ולמעשה, הם אלו שיכולים להשפיע על חוויית מעבר הדירה, שגם כך כרוכה בלא מעט חששות. לכן, רמת האמינות והמקצועיות של חברת ההובלה חשובה מאוד, והלקוחות רוצים לדעת שחברת ההובלה שהם בוחרים, תדאג לחפצים כאילו היו החפצים הפרטיים שלהם. אחת מחברות ההובלה הבולטות והאהובות ביותר בעיר, שנותנת מענה הולם ושירות מצוין היא רמי הובלות ואת המוניטין הזה, אפשר לומר שהם השיגו בעבודת כפיים ראויה לשבח.

רמי הובלות הוקמה על-ידי רמי לפני כ-12 שנים ומזה כ-10 שנים פועלת בהצלחה בעיר מודיעין, עם שפע של המלצות וביקורות טובות מלקוחות. כיום, שני בניו עובדים איתו, דבר שמקנה יתרון רב ללקוחות - העסק המשפחתי מתנהל על-ידי בעליו, בפיקוח מלא על העבודה ועל האיכות וגם רמי, תמיד בשטח, מפקח על הכל ומוודא שההובלה יוצאת מבית הלקוח ומגיעה ליעדה על הצד הטוב ביותר.

- כמה עובדים יש לך?

"החברה מונה כיום שמונה עובדים, ב-2 צוותי עבודה – 4 מובילים בכל צוות, עם שתי משאיות המצוידות בכל הנדרש לצורך ההובלה. העובדים הם מקצועיים ובעלי ניסיון רב בהובלת דירות ובעלי גישת שירות אדיבה.  זה אחד הדברים שהכי חשובים לי, לתת שירות אישי ויחס טוב ללקוחות שלנו, והעובדים שלי מתייחסים לעבודה ברצינות ונותנים שירות טוב ואיכותי. הם דואגים לרהיטים ולציוד כאילו היה שלהם, בעדינות ובמקצועיות".

- אילו שירותים אתם מספקים?

"אנחנו מבצעים הובלות של משרדים ודירות לכל רחבי הארץ, וכן הובלות ייעודיות או קטנות של מכשירי חשמל, חפצים גדולים בודדים ועוד. כמו כן, יש לנו גם שירותי מנוף וגם שירותי אחסנה.

בנוסף אנחנו מספקים שירות פירוק והרכבה של רהיטים, ארונות, שולחנות ועוד. שירות נוסף וחשוב שיש לנו הוא לאריזה, שזה דבר שתופס המון תאוצה. לקוחות שעסוקים במעבר הדירה לעתים עובדים ימים ארוכים באריזת הבית, ואנחנו מציעים להם שירות שחוסך להם זמן יקר".

- תוך כמה זמן אתם אורזים דירה?

"שירות האריזה שלנו מהיר ויעיל במיוחד כך שתוך 3-4 שעות לכל היותר, כל הבית ארוז! צוות עובדים מלא מגיע ופשוט אורז את כל הציוד והחפצים מהארונות, החדרים, המטבח, עוטפים הכל היטב, באריזה מיומנת ומקצועית, תוך הקפדה על כל אמצעי הזהירות והגנה על חפצים מפני שבירה, כך שהלקוחות יכולים להיות רגועים".  

- זה חיסכון אדיר בזמן...

"נכון, אני אישית חושב שזה שירות מצוין שמאפשר ללקוחות להתפנות למשימות אחרות, ומונע מהם את אי הנוחות הכרוכה באריזת דירה, שלפעמים יכולה לקחת כחודש שלם. בדרך הזו הלקוח יכול עד לרגע המעבר לגור בדירה בנוחות, ואנחנו דואגים לכל מה שצריך וגם העלות היא הוגנת לחלוטין".

- ומי שלא לוקח את שירות האריזה, איך אתם עוזרים לו לעבור את התקופה הזו?

"קודם כל, אנחנו נותנים שירות מכל הלב וחשוב לנו לעזור להם בכל מה שהם צריכים לקראת המעבר. אנחנו מספקים לכל הלקוחות שלנו חומרי אריזה חינם, כולל קרטונים חדשים לגמרי, נייר אריזה, ניילון נצמד, פצפצים – למעשה נותנים להם את כל ציוד האריזה כדי להקל עליהם".

- אחד הדברים הכי חשובים ללקוח במעבר דירה, זה שישמרו על הציוד שלו היטב. איך אתם מבטיחים לו את זה?

"אנחנו מקפידים על איכות עבודה גבוהה, אריזת הריהוט ומוצרי החשמל בדרך הכי בטיחותית, הגנה מלאה על הריהוט ועיטוף שלו עם חומרי אריזה והובלה בטוחה ומדויקת. בלי קשר, בכל מקרה אנחנו נותנים ללקוח ביטוח להובלה ואחריות מלאה על ההובלה. במשך כל שנות הפעילות שלנו, אנחנו מקבלים אין סוף המלצות ותודות מלקוחות ואפשר לראות את כל מה שאומרים עלינו בדף הפייסבוק שלנו https://www.facebook.com/ramimovingmodiin/. זה מוכיח את רמת העבודה שלנו וכייף לנו שהלקוחות מרוצים וממליצים עלינו".  

- מה כולל התהליך של שירות ההובלה?

"כשלקוח פונה אלי, אני מגיע אליו כדי לתת הצעת מחיר באופן אישי. אני בודק את כמות וסוג התכולה ומאפיינים כמו קומה ונגישות ונותן הצעת מחיר. האמינות מול הלקוח היא דבר שמאוד מאוד חשוב לי ולכן, אצלנו אין 'הפתעות' ואין שינויים, מה שסגרתי עם הלקוח זה מה שהוא משלם. לכן, כשאני מגיע לבית הלקוח אני בודק את כל הפרמטרים ולפי זה נותן הצעת מחיר, שתמיד היא הוגנת ומתאימה לצרכי הלקוח, ואפילו זולה יותר ממה שנהוג".

- מה אתה יכול לספר על הלקוחות בעיר?

"אני מאוד אוהב את מודיעין ונהנה לעבוד כאן, יש כאן אנשים טובים, שמעריכים עבודה טובה ואני שמח שהשם הטוב שלנו מאוד מוכר בעיר. עונת הקיץ במודיעין זו תקופה מאוד עמוסה, יש המון מעברי דירה ויש ימים שיש גם 2-3 הובלות ביום. למרות הכל, אנחנו תמיד עומדים בזמנים, מדייקים מאוד בשעה שקבענו ולרוב מגיעים אפילו לפני הזמן, כך שלקוחות מופתעים מרמת הדיוק שלנו".   

מעבר דירה יכול להיות פשוט יותר כאשר אתם בוחרים את חברת ההובלות הנכונה. אם אתם צריכים טיפים לאריזה יעילה, מחפשים מוביל מקצועי ואמין או שאולי אתם מעוניינים בשירות אריזה ייחודי, אתם יכולים פשוט לדבר עם רמי ולקבל ממנו את כל המידע הדרוש לכם.