תוכן מקודם

א.ע. שיפוצים – כל העבודות במקום אחד, היא חברת בנייה ושיפוצים אשר הוקמה ומנוהלת על ידי שני חברי ילדות ותושבי מודיעין-  עמוס חדד, בעל חברת הניקיון א.ע נקיון ואחזקות ואבי סייק, מומחה בתחום השיפוצים כבר למעלה מעשור. החברה פועלת בעיקר במודיעין, וגם ביישובי הסביבה.

חברים באיגוד הקבלנים ועוד יתרונות מובהקים

כשהקימו את החברה חשבו השניים על הצורך לספק מענה כולל לבעלי דירות, בתים ועסקים אשר אינם מעוניינים לחפש בעלי מקצוע שונים לכל תחום "אנחנו עושים שיפוץ כללי וגם משפצים חדרי אמבטיה או חדרים אחרים בבית, והכל תוך מתן מענה בכל התחומים - החל מאינסטלציה, חשמל, ריצוף, חיפויים ועד צבע וגבס. בנוסף אנחנו נותנים מענה גם לוועדי בתים - משפצים בבניינים, חלקים ציבוריים, כולל רטיבויות, צביעת חדר מדרגות, חדרי אשפה ועוד. אנחנו שמחים להוביל כל פרויקט, גדול או קטן, תוך מתן מענה מוקפד לכל פרט ודואגים להעסיק  את בעלי המקצוע הטובים בתחומם, על פי הצורך וגודל הפרויקט", מציינים השותפים.

אבי ועמוס - ישדרגו לכם את הבית

"החיבור ביננו תורם רבות לכל לקוח", מספר אבי, אני מביא אתי ניסיון רב בשיפוצים ועמוס מביא את הנסיון באחזקת מבנים והלקוחות שלנו נהנים גם מבונוסים כגון נקיון לאחר שיפוץ במחיר מיוחד."

אבל זה לא היתרון היחיד של עמוס ואבי אשר רשומים באיגוד הקבלנים – תעודת האיכות לכל בעל מקצוע בתחום. "הלקוחות בעיר מאוד מרוצים מכך שהם תושבי המקום. "במקום לחכות לקבלן שמגיע מתל אביב או מירושלים ובדרך צריך לאסוף פועלים, אנחנו ממש כאן, שכנים, אשר יכולים להגיע במהירות ומכירים את העיר, את ההנחיות המתחייבות בזמן השיפוץ ואת הסביבה".

 

"השירות לאחר השיפוץ חשוב לא פחות מהשיפוץ עצמו"

שני השותפים, האחד משכונת הכרמים והשני משכונת נופים, הגיעו מחולון ומלוד והשתקעו במודיעין, מגדלים בעיר ילדים ומאוהבים במקום. הם תמיד חלמו לפתוח עסק בתחום, עסק משלהם בו יוכלו להגיע לסיפוק מהתהליך ומהתוצאות. כאשר האחד הביא את עברו כשיפוצניק והשני את יתרונותיו בתחום אחזקות המבנים הבינו שהרגע להגשים את החלום הגיע. "אנחנו אוהבים לשפץ אבל יודעים ששיפוץ טוב לא מסתיים ביום שבו שמנו את האריח האחרון בחדר האמבטיה. חשוב לנו מאוד להעניק שירות גם לאחר השיפוץ וחשוב לנו שהלקוחות ידעו שאנחנו לא מזניחים אותם ברגע שיצאנו מהבית. אנשים מאוד מפחדים מהמצב הזה וברור לנו מדוע".

שיפוצים בזמן קורונה

בתקופת הגל הראשון של הקורונה, מספרים השניים, העסק לא הפסיק לעבוד. "דווקא התחום שלנו קיבל פוקוס בתקופה הזו", מספר עמוס, "אנשים היו בבית, ורצו לנצל את הזמן כדי לשפר את הנראות שלו ואת חווית השהייה במרחב הביתי. התחלנו לקבל פניות אפילו במהלך הסגר עצמו והבנו שאנשים רצו להשתדרג ואפילו רצו חברה. התנהלנו תמיד על פי הכללים ועל פי הנחיות משרד הבריאות, כאשר בחלק מהמקרים כמובן שבעלי הבית לא נכחו כלל. זו הייתה תקופה מאתגרת אבל אנחנו בוחרים לראות את היתרונות שלה".

גם עבודות חשמל ותאורה 

התלהבות מהעבודה הנקייה וההקפדה על הפרטים

"התגובות שמקבלים אבי ועמוס מהלקוחות מחממות את הלב",  מספרת רותם חדד, אשתו של עמוס ומנהלת המשרד אשר אחראית על הפניות, הצעות המחיר והקשר עם הלקוחות. "תמיד מחזקים אותנו ומברכים על השירות יוצא הדופן, העבודה המוקפדת, הסדר והניקיון והאפשרות לבצע ניקיון לאחר השיפוץ במחיר מעולה."

הקפדה על כל פרט

איפה תהיו בעוד כמה שנים?

"בעוד חמש שנים היינו רוצים להיות בטופ מבחינתנו. להתקדם לעבודות גם מחוץ לעיר אבל בקרבתה. תמיד לשמור על האיכות ועל העובדים הטובים, השם והמחירים שנותנים לנו כרגע את הערך המוסף. אנחנו מאוד פעילים בפייסבוק ומקבלים שם מחמאות רבות על העבודה. רב הפניות מגיעות אלינו מהמלצות שנעשות מפה לאוזן וזו ההוכחה הטובה והאמינה ביותר לאיכות העבודה שלנו"

העסק המקומי של עמוס ואבי פועל בכל יום מחדש עם מוטיבציה גדולה ורוח התחדשות, והשניים המובילים אותו עובדים לא רק במקצועיות רבה, אלא גם עם כל הלב והנשמה כדי להמשיך, להתקדם ולכבוש נתח גדול משוק הבנייה והשיפוצים בעיר. הם נהננים מכל רגע ושואבים סיפוק מהתוצאות המרהיבות בבית הלקוחות. אז אם אתם בונים או מתכננים שיפוץ, א.ע. שיפוצים הוא הפתרון הטוב ביותר, כזה שיבטיח שתהיו באמת רגועים ומרוצים.    

לייעוץ ויצירת קשר -> א.ע שיפוצים