תוכן מקודם

זכוכית מודיעין "מרקו" נוסדה לפני יותר מחמישים שנה. את החברה הקים מרקו בתל אביב, והיום מנהלים ומתפעלים את העסק במודיעין אבירן וצ'יקו בוניאל –דור רביעי במשפחתם למקצוע.

ספרו לנו קצת על העסק:

"המשפחה שלנו בעסקי הזכוכית והזגגות עוד מטורקיה, שם הסבא רבא שלנו היה זגג. בארץ, הסבא שלנו הקים את החברה בתל אביב, אבינו המשיך את דרכו והעביר את החברה למודיעין. אנחנו מתעסקים בעיבוד זכוכיות ומראות,מייצרים מקלחונים, מדפי זכוכית, מעקות, שולחנות זכוכית, מראות, חיפויי קיר ועוד. סמוך לאולם התצוגה שלנו יש לנו מפעל ובו אנחנו מייצרים את המוצרים בהתאמה אישית ולפי דרישות וצרכי הלקוחות".

מה ייחודי בשירות שאתם מעניקים?

"אצלנו, בניגוד לחברות אחרות, לא מזמינים את המוצר ממקום אחד וההרכבה נעשית במקום אחר או על ידי מישהו אחר, כאן אנחנו אלה שמייעצים, אנחנו מייצרים ואנחנו מרכיבים ומתקינים אצל הלקוחות את המוצר שהוזמן. הכל תחת קורת גג אחת. כשלקוח מגיע אלינו עם פנטזיות מיוחדות ושונות ממה שהקבלן שלו מספק, אנחנו יכולים לייצר לו בדיוק לפי דרישותיו, אין כאן סטנדרט אחיד. הכל בהתאמה אישית. בנוסף, לעיתים קורה שללקוח יש צרכים מיוחדים עקב אילוצים שנוצרו אצלו, אילוצי מקום, צורך בחיתוכים מיוחדים וכדומה. במקרה כזה אנחנו יושבים עם הלקוח, מייעצים, מתכננים ובונים איתו תכנית שמתאימה לו ולצרכיו בדיוק".

מה המוצר הנמכר ביותר שלכם?

"המוצר הנמכר ביותר כיום הוא מקלחונים. אנחנו עושים מקלחונים ברמה גבוהה מאוד ובהתאמה אישית. משתמשים בחומרי הגלם הכי טובים ובפרזול הכי איכותי שקיים ונותנים גם אחריות על המוצר ועל העבודה שלנו. מעבר למקלחונים אנחנו עובדים גם עם בנייני משרדים, בהם יש דלתות כניסה מזכוכית, מחיצות מזכוכית, ולעסקים רבים אנו מבצעים ויטרינות לחנויות, ישנם עבודות ללקוחות פרטיים כמו שולחנות מזכוכית, מראות, מעקות, מדפים ועוד. לעיתים אנו פותרים בעיות, למשל אם נשברה לכם ויטרינה בבית, אנחנו נותנים מענה מהיר, מגיעים לבית הלקוח, מבצעים מדידה ומזגגים".

על מה חשוב להקפיד מבחינת בטיחות כשמתקינים מוצר מזכוכית?

"מעבר לעיצוב, הדבר החשוב ביותר הוא הבטיחות. יש תקן מחייב לזכוכיות מסוגים שונים, ואנו כמובן עובדים על פי כל התקנים והוראות הבטיחות".

תנו לנו טיפ לחיים:

"להגיע כל יום לעבודה בחיוך ובשמחה. אנחנו מגיעים כל יום למקום שאנחנו אוהבים ונהנים לעבוד בו, כיף לנו לעבוד עם הלקוחות במודיעין, אנחנו נהנים לייעץ להם ולייצר במפעל שלנו, וזה חוזר אלינו. הרבה מגיעים אלינו מהמלצות שעברו מפה לאוזן. המלצות של לקוחות שקיבלו מאתנו שירות והמליצו הלאה".

לפרטים נוספים ויצירת קשר  לחצו כאן