תוכן מקודם

לא משנה לאן תביטו בחנות המפעל של מאפיית ללוש, מכל עבר יביטו אליכם בחזרה מאפים מפתים.

במקום אופים עוגות, לחמים ומאפים והמבחר עצום ומספק מענה לכל חך וטעם.

מה בתפריט? " אפשר למצא אצלנו הכל", מספרת שמחה בעלת המקום, "אנחנו אופים כל יום, טרי טרי, לחמים ולחמניות, לחמי מחמצת, ולחמים ללא גלוטן, חלות לשבת, בורקסים, מאפים, עוגות מכל הסוגים, עוגות שמרים ועוגות גבינה, עוגות בחושות, עוגיות, עוגות לימי הולדת ועוד ועוד"

על מה לא לוותר? " אין דבר אחד שאני יכולה להצביע עליו", אומרת שמחה, "אני באופן אישי הכי אוהבת עוגות קצפת וגבינה, אבל האופים שלנו הם אופים מקצועיים מהשורה הראשונה ואופים ברמה גבוהה מאד, כך שהכל באמת מאוד טעים. יעידו על כך הלקוחות שלנו, שחוזרים אלינו כל שבוע ובכל אירוע שהם עורכים, ותמיד יוצאים מרוצים ומציינים כמה הכל טעים"

משלוחים ?

"אנחנו מבצעים משלוחים למודיעין ולכל יישובי הסביבה, אפשר להתקשר ולתאם איתנו משלוחים גם לישיבות צוות, לבתי ספר, לבתים פרטיים ועוד".

לא רק חנות- גם קייטרינג-

בללוש אפשר גם להזמין קייטרינג חלבי ופרווה לאירועים, לבר מצווה בכותל, לכנסים ועוד. שמחה והצוות ישמחו לארגן לכם מגשים מעוצבים של קישים, כריכים, פסטות, ירקות, בלינצ'סים, מאפים, פשטידות ועוד. " אני שמחה לקום מוקדם מאוד בבוקר ולארגן קייטרינג לאירועים של אנשים, הכל אצלנו איכותי, מחומרי גלם מעולים, טרי ונקי, מאוד חשוב לי שהלקוחות יהיו מרוצים".

 

גם לקראת חג החנוכה הקרב ובא, מתכוננים בללוש עם מגוון רחב של סופגניות בשלל טעמים, דונאטס, וספינג'. ניתן להזמין לבתי הספר, למקומות עבודה, ולאירוח ביתי

כשר?

"המאפייה שלנו כשרה בכשרות חבל מודיעין למהדרין, ובד"צ בית יוסף".

הלקוחות שלכם הם רק ממודיעין או שמגיעים גם ממקומות אחרים?

"מגיעים אלינו לא רק ממודיעין, אלא מכל יישובי הסביבה,  האנשים כאן מקסימים, נחמדים ואמינים. המון לקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, שאוהבים ומעריכים את המוצרים האיכותיים שלנו, אנחנו מאוד מקפידים על חומרי גלם איכותיים, על נקיון, על אפייה ברמה גבוהה, והכי הכי על שירות טוב וחם ללקוחות. חשוב לי שהלקוחות יקבלו שירות אדיב וחם, ירגישו בבית, ויהיו מרוצים".

לפרטים נוספים