תוכן מקודם

אין מי שלא שמע או הרגיש על בשרו את עליות המחירים הגדולות בכלל תחומי החיים. מדלק, מוצרי ריהוט, מוצרים לבית וכמובן מוצרי מזון. הזינוק במחירים לא פסח כמובן גם על מוצרי החשמל לבית. מי שיחפש היום טלוויזיה, מקרר או מכונת כביסה ימצא את עצמו קונה בעלות גבוהה באופן משמעותי מזו שהייתה לפני מגיפת הקורונה.

ההסברים לעליות המחירים שונים וגם הפתרונות לבעיה העולמית מגוונים, אבל אנחנו כאן כדי לספר לכם שגם היום אתם יכולים לקנות את אותם מוצרי החשמל, של החברות הטובות ביותר, ביבוא רשמי, במחירים שלפני הקורונה.

איך זה יכול להיות?

אלקטרוניקס פרו היא חברת התקנות ושירות תיקונים למוצרי חשמל ביתיים מבית אלקטרולוקס, סמסונג וא.א.ג, אם קניתם מוצר של אחת מחברות אלו בייבוא רישמי והיה צורך באבחון של בעיה או תיקון, בוודאי פגשתם בביתכם בטכנאי שלה.

מה שאולי לא ידעתם זה שהמרכז הלוגיסטי של החברה משמש גם כנקודת מכירה של מוצרי חשמל משלל הסוגים כחלק מעודפי המלאי או עם פגם קוסמטי חיצוני קל, שאינו מפריע למוצר ולפעולתו.
כיוון שעיקר פעילות החברה אינה למול הצרכנים הפרטים בהקשר של מכירת מוצרים והיא מחזיקה במלאי קבוע שאינו מושפע מהמחירים בשוק, היא יכולה למכור מוצרי חשמל ביבוא רשמי במחירים שכבר לא ניתן למצוא.

  יריד העודפים שיכול להשאיר אתכם עם אלפי שקלים ביד

אז איך זה מתבצע?

אחת לשנה המרכז הלוגיסטי פותח את שעריו ומזמין אתכם, תושבי מודיעין-מכבים-רעות והסביבה, להגיע ליריד מכירות ענק ובו מוצעים מאות מוצרי חשמל למטבח, טלוויזיות, מוצרי אלקטרוניקה, מייבשים ומכונות כביסה, שואבי אבק ועוד, וליהנות מאספקה מהירה והתקנה ללא עלות עבור מרבית המוצרים. כל המוצרים תקינים ב- 100% מבחינה טכנית והפגמים, אם קיימים, נמצאים בחלקם החיצוני בלבד, וההנחות בהתאם.

אל תתבלבלו

הקניה במסגרת יריד המכירות הגדול הינה קניה מהיבואן הרשמי והאחריות מלאה. על מוצר הנמכר מתצוגה, או כבעל פגמים קלים תופיע מדבקה המציגה את אופי הפגם ואת העובדה שהמוצר עבר בדיקה ואושר למכירה.
ביריד תפגשו אנשי מקצוע ויועצי מכירות המומחים במוצרי אלקטרולוקס, סמסונג וא.א.ג. לעיתים אם במוצר יש פגם בחלק אותו ניתן להחליף יציע לכם יועץ המכירות לקנות את החלק הפגום בלבד ולהחליפו וכך תוכלו להינות ממוצר חדש לחלוטין, ללא פגמים, בהנחה של עשרות אחוזים.

 מסכי טלוויזיה מתקדמים בגדלים שונים ובמחירים מפתיעים


יריד המכירות הענק של חברת אלקטרוניקס פרו יתקיים השבוע בימים רביעי 1.6 עד שישי 3.6, בין השעות 9:00 בבוקר ל - 18:00 בערב, (יום שישי עד 14:00), במרכז הלוגיסטי של החברה - ברחוב צלע ההר 2 בפארק הטכנולוגי ליגד סנטר במודיעין. אל תפספסו!


פרטים נוספים בעמוד הפייסבוק של אלקטרוניקס פרו