תוכן מקודם
הגיעו בשביל איכות החיים שבעיר, קמים כל בוקר כדי לשמור על איכות החיים בבית

משפחת בבחנוב הגיעה מתל אביב למודיעין לפני כשנתיים כדי לגור באזור איכותי יותר, מרווח, נקי ובטוח לילדים. עד כאן ממש כמצופה, רבים מתאהבים בעיר שלנו בקלות. אולם הטוויסט של משפחת בבחנוב נמצא רחוק בהיסטוריה של המשפחה, משפחה של מומחים במיזוג אוויר. "הכל התחיל מאבא שנמצא בתחום כבר למעלה מארבעה עשורים", מספר לירן. "בדור של אבא לא ניתן היה ללמוד את התחום בצורה רשמית, לא היה בית ספר שבו לומדים כיצד להיות מומחה בהתקנות ובתיקון תקלות. אז אבא הפך לסוג של בית ספר ואבא היה סוג של מומחה שלימד, גידל וטיפח את רוב הדור הצעיר של אנשי המזגנים".

לירן בבחנוב - מומחה במיזוג אויר

"גם אני למדתי מאבא אבל החלטתי גם ללכת ללמוד, והיום אני גם חשמלאי מוסמך" מוסיף ומספר לירן, שלאחר שעבד בשתי חברות גדולות וסיפק מענה מקצועי ושירותי תיקונים לאלפי מזגנים החליט לאחרונה להפוך לעצמאי ולתת ללקוחות שלו ליהנות מהידע העצום שצבר. מאז עובד לירן בעיקר במודיעין מכבים רעות, אבל מעניק שירות גם ללקוחות בשהם וביישובי הסביבה.

תיקונים והתקנות למזגנים מכל החברות

מוסמך מטעם כל החברות

לירן, אשר החליט לקרוא לחברה החדשה שלו א.ט.ל. אחזקות על שם שלושת ילדיו – אדל, טליה ולידור, מספק שירותי התקנה ותיקון מזגנים של כל החברות, כולל אחזקה שוטפת. "הקורונה", כך הוא מספר "נתנה לי את הפוש האחרון בהחלטה לפתוח את החברה שלי ואני שמח שזה קרה דווקא במודיעין. יש כאן אנשים טובים, שמבקשים עבודה מקצועית והוגנת. תושבים איכותיים שמחפשים מענה סופר מקצועי אבל גם יודעים לפרגן ולתגמל. אני יודע שכדי לקבל צריך לתת, ואני מקפיד מאוד על יחס אישי ללקוח ועבודה יסודית עם אפס חפיפנקיות".

"הלקוחות שלי מקבלים שירות מעולה גם אם אני צריך להתעכב ולבדוק שוב ושוב. רבים מהלקוחות במודיעין מגיעים דרך הפרסומים שלנו בפייסבוק ודרך אתר 'מדרג'".

"מקפיד על עבודה מקצועית ואפס חפיפניקיות"

התקלה הכי נפוצה

התקלה הנפוצה ביותר במזגנים היא פילטר סתום, וכתוצאה מהתקלה הזו יש נזילות מים. חשוב לנקות את הפילטר מדי פעם ולמנוע סתימה. אז איך מנקים את הפילטר? לירן מציע לכולם להיכנס לדף הפייסבוק שלו ולצפות בסרטון ההדרכה. "הלקוח יכול לבדוק בעצמו לפני שהוא מזמין טכנאי", הוא אומר.

מה יותר טוב ללילה, מזגן או מאוורר?

"המאוורר הוא מוצר זול יותר וחסכוני יותר, אולם במבחן התוצאה הוא רק מסובב את האוויר בחדר ולא באמת מקרר אותו. המזגן מוריד את הטמפרטורה באזור המטופל, החדר, מביא אותו למצב אופטימלי ושומר עליו במצב זה".

האם באמת אפשר למזג את החדר בשקל ללילה?

"זה נכון במזגני אינוורטר, עליהם אני ממליץ, למרות שהחלקים שלהם יקרים יותר. הכל בהם אלקטרוני. נכון שזה מסבך חלק מהטכנאים, אבל בכל זאת זה הדור הבא".

טיפ מהמומחה - איך נשמור על המזגן?

"גם בחורף וגם בקיץ תקפידו לנקות את הפילטרים", ממליץ לירן. ובעניין רכישת מזגנים מציין המומחה כי הבחירה צריכה להיעשות על פי השירות שנותנת החברה.

לפרטים נוספים ויצירת קשר - א.ט.ל. אחזקות