תוכן מקודם

מאת: טלי גת

עסק אחד, שלושה דורות

בן ישי צבעים מנוהלת על ידי דני ועומר בן ישי, דור שני ושלישי לעסק המשפחתי שהוקם בשנת 1961 בקרית מלאכי על ידי אהרון בן ישי והתמחה בשיווק והפצה של חומרי בניין במחירים נוחים. לאחר למעלה מחצי מאה מתגאה המשפחה בסניף חדרה ובחנות החדשה והעצומה בשילת, אשר הועברה מהמקום בו הוקמה במקור ב- 2001 למיקומה החדש, וכעת היא משתרעת על מאות מטרים של תצוגה מרהיבה ומחסנים.

תפריט מגוון למשפץ המקצועי או הפרטי

אם עדיין לא ביקרתם בחנות החדשה תדמיינו לרגע את הפארם המקומי החדיש ביותר שאתם מכירים. כך בדיוק נראית החנות החדשה של בן ישי, רק שאת מדפיה ממלאים מגוון רחב של צבעים ומוצרים נלווים. החל מצבעי טמבור, נירלט וחברות מובילות נוספות מהארץ ומהעולם לצביעה על קירות, עץ, מתכת ועוד, כלי עבודה ומוצרים משלימים שיקלו עליכם את מלאכת הצביעה, ועד חומרי בניין, ברזל, מוצרי איטום ובידוד, מחלקות חשמל ואינסטלציה ומגוון רחב של כלי עבודה ידניים וחשמליים.

 

אז מה בעצם השתנה?


"מחנות קטנה, טיפוסית לחנויות צבע, על כל המשתמע מכך, עברנו לממלכה הזו" מספר עומר, שהגיע לעסק המשפחתי מיד לאחר שסיים את שירותו הצבאי. "כל הקבלנים ובעלי המקצוע שקיבלו אצלנו שירות מעולה ימשיכו לקבל אותו, עם מחסן ענק, אזור פריקה וטעינה ושירותי משלוחים כמובן, עם קטלוג מפורט באתר והזמנות בפקס או במייל כנהוג בתחום. הלקוח הפרטי לעומת זאת, יוכל להנות עכשיו מעולם חדש, שכולל תצוגה ענקית, שירותי ייעוץ לפני צביעה ולאחריה וכמובן – כל המותגים במקום אחד". בנוסף, מדגיש עומר את המחלקות החדשות של החשמל והאינסטלציה המאפשרות ללקוח הפרטי לקבל את כל מה שהוא צריך במקום אחד.


60 שנה של ידע

בבן ישי מוכרים את כל המוצרים מתחום הצבעים מא' ועד ת': צבעים לתעשייה ולבניין כולל צבע לעץ, דקורציות ואפקטים. במקום ניתן למצוא את כל מה שחדש וחדיש בתחום ועומר מתחייב שהם 'חוד החנית' בכל מה שנוגע לצבע, גם במוצרים וגם בשירות. "לחנות שלנו מגיעים לקוחות פרטיים רבים ומאז שפתחנו לפני חודש, רבים עוד יותר. לקוחות לא מעטים מגיעים לאחר שקיבלו עצה טובה יותר או פחות. אנחנו לוקחים כל מידע ובודקים אותו ולפעמים משנים ללקוח את הדעה. ההבנה והידע שצברנו לאורך השנים מאפשרת לנו לנתח כל מקרה ולתת את ההמלצות שלנו, גם לגבי המוצר וגם לגבי היישום שלו. ואנשים מצביעים ברגליים. הם חוזרים לכאן פעם אחר פעם ושולחים גם חברים".

כאשר אנחנו מבקרים במקום אנחנו למדים גם על היחס שמקבלים הלקוחות הפרטיים.  האספקה מהחברות הגדולות היא יומיומית ולכן המלאי בחנות הוא גדול ומגוון. אין צורך במינימום הזמנה. כל הצבעים זמינים מהיום להיום או מהיום למחר.

חלומות ותכנונים לעתיד

החנות החדשה אמנם נפתחה רק לפני מספר שבועות אבל בני, עומר ו- 15 אנשי הצוות כבר מוכנים לחגים ומבטיחים כי הם מכינים ללקוחות שלל הפתעות ומבצעים מיוחדים. כששואלים את עומר על הגשמת חלומות הוא רגוע, "את החלומות שלנו כבר הגשמנו כאן, את רואה".

לפרטים נוספים -> בן ישי צבעים