תוכן מקודם

אם תמיד רציתם לראות 'ירוק בעיניים' בגינה הפרטית שלכם, כדאי שתכירו את 'מחסני דשא'. העסק שהקימו יחד יעקב מאיר ואשר טוינה. עד כה סיפקו השותפים מענה להקמת גינות ודשא סינטטי עבור לקוחות מוסדיים וארגונים, בתי ספר, גני ילדים, גני אירועים בתי מלון ועוד. כעת, החליטו לפתוח את האפשרות להנות מכל הירוק הזה, גם ללקוחות פרטיים. 

"הלקוחות הפרטיים מקבלים מחירים מעולים בגלל הכמויות שאנחנו קונים לשוק המוסדי"

מאחר והשניים תושבי הסביבה (נוף איילון וגבעת זאב), והמחסן ממוקם אף הוא בגבעון החדשה ליד גבעת זאב, החליטו השותפים לתעל את היתרונות שלהם לשוק הפרטי באזור מודיעין מכבים רעות והסביבה, בהתנהלות שונה לחלוטין מזו הקיימת במגזר המוסדי והעסקי. במחסני דשא מציעים ללקוחות הפרטיים שני מסלולים: האחד – רכישה והתקנה עצמית (כולל הובלה והדרכה), והשני –רכישה והתקנה קומפלט, כולל תכנון ומדידה מדויקת כמובן. במסלול זה ההתקנה מובטחת תוך שבוע ימים "אבל פעמים רבות אנחנו מסיימים הכל לפני", הם מספרים ומוסיפים: "ללא התקנה ההתחייבות שלנו היא לספק את המוצר בתוך ארבעה ימים".  הלקוחות הפרטיים זוכים ליהנות ממחירים מעולים, זאת עקב הכמויות הגדולות שרוכשים במחסני דשא עבור השוק המוסדי, ואת ההבדל אפשר ממש להרגיש בכיס.


הצוות של מחסני דשא מתמחה בהקמת תשתיות גינות ומרחבי נוף באופן מקצועי בכל תנאי שטח, כולל שירותי הדמיה. אם נראה לכם שיהיה מאתגר להתקין דשא סינטטי בגינה שלכם מכל סיבה שהיא, במחסני דשא ישמחו להציע פתרון איכותי. "אנחנו מוצאים פתרונות יחודיים לכל סוגי הגינות והמרפסות", הם מספרים, "ואנחנו יודעים לנצל את כל סוגי המכשולים או האתגרים בגינות ולהפוך אותם ליתרונות".


"הניסיון שלנו בשוק המוסדי הוא היתרון של הלקוח הפרטי"

מאחר ולצוות המקצועי של מחסני דשא היכרות מעמיקה עם התחום, ניסיון בתכנון, מדידה והתקנה של מאות פרויקטים ברחבי הארץ, צוותי ההתקנה המקצועיים והמורשים שלהם, מאנשי המקצוע מהטובים בתחום, יכולים לספק מענה מהיר, מדויק ומושלם עבור כל גינה. "אנחנו יודעים שאוכלוסיית מודיעין מצפה למוצר ושירות איכותיים ביותר ואנחנו ערוכים לספק אותם", אומר יעקב. "כבר התקנו מרבדי דשא מלאכותי באולפנה של מודיעין ובבתים רבים ברחבי העיר, בנוף איילון, מבוא חורון והסביבה, כולם לשביעות רצון הלקוחות, ועם גימור ברמה הגבוהה ביותר".

האסטרטגיה של מחסני דשא אולי פחות מקובלת בקרב בעלי המקצוע בתחום, הם לא רוצים להתפזר ולא מעוניינים לעשות הכל כדי להתרחב, נהפוך הוא.


 "אנחנו נותנים מחירים טובים ועובדים מפה לאוזן ולא מוציאים פרסומים ממומנים יקרים שבסופו של דבר הלקוח משלם עליהם. מאותה סיבה בדיוק אנחנו גם לא מתפזרים על כל הארץ. ככה אנחנו יכולים לתת שירות טוב ומהיר יותר. הזול הוא לא תמיד לא טוב. המחיר שלנו הוגן מאוד. אנחנו יכולים פשוט ליהנות מרווח נמוך יותר בגלל שאנחנו קונים בכמויות גדולות. קונטיינרים".


מגוון סוגים של דשא, גדרות במבוק, פתרונות הצללה ועוד

12 סוגי הדשא אשר מוכרת החברה עומדים בסטנדרטים גבוהים, כאשר על כל מרבד דשא ניתנת אחריות בכפוף לדגם. הדשאים המוצעים כוללים את הדגמים נפוליאון, דאלאס, אטלס, טריטון, וולקן ורבים נוספים. לאלו הבוחרים להתקין בעצמם מספקים במחסני דשא גם את כל המוצרים הנדרשים להתקנה – סרט הדבקה, מסמרים, תוחמים, יריעות ועוד.

בנוסף למגוון סוגי הדשא הסינטטי מציעים במחסני דשא גם גדרות במבוק מדגמים שונים, פתרונות הצללה, עצים וריהוט גן למראה גינה נעימה ומושלמת. "את גדרות הבמבוק אני לא ממליץ להתקין לבד אבל בהחלט יש כאלו שבוחרים לעשות כך ואנחנו מספקים להם הדרכה מלאה", מציין יעקב.

"המוצרים האיכותיים שלנו מגיעים עם הכוונה וייעוץ מקצועי ואישי. עבודה איכותית שתחזיק מעמד לאורך שנים, גימורים ברמה גבוהה ומחיר אטרקטיבי".

לפרטים נוספים ויצירת קשר -> מחסני דשא