תוכן מקודם

אדר טל ועידן עזריאל, שני צעירים וחברי ילדות ממודיעין מכבים רעות הקימו לאחרונה את חברת 'יוני ניקיוני' המנקה במקצועיות את כל סוגי הריפודים.  לאורך כל הריאיון הם נזכרים בחיוך במציאות שמצאו במהלך הניקיון אבל גם מקפידים להדגיש שלניקיון יסודי יש חשיבות בריאותית רבה.

יחד כל הדרך

עידן ואדר לא נפרדו כמעט מאז שהיו בכיתה א'.  "רק בצבא נפרדנו לתקופה אבל את כל הדרך עשינו יחד", מספר אדר. לאחר שהשתחררו מצה"ל התחילו השניים לעבוד יחד בעבודות שונות ומגוונות ותמיד קיבלו פידבקים חיוביים ותגובות אוהדות על שיתוף הפעולה ביניהם. זו בדיוק הסיבה בגללה החליטו לפתוח עסק משלהם ופנו לתחום בו יש ביקוש גבוה ומעט פתרונות מקצועיים, במיוחד במודיעין.

כאשר החליטו להקים את העסק ולעבוד מול המגזר הפרטי והעסקי גם יחד, ידעו שהם מעוניינים בעסק משפחתי, נעים, כזה שמחבק את הלקוחות. אך גם ידעו שלא יוותרו על מצוינות בעבודה. הם רכשו את המכונות המתקדמות ביותר בשוק ואת החומרים האיכותיים ביותר שקיימים בתחום. "לא חסכנו בכלום", הם מספרים, "אנחנו מתחילים את היום שלנו מוקדם בבוקר, בשש וחצי, ואת הלקוח הראשון פוגשים כבר בשבע. מכאן נכנסים לשגרת עבודה עד שעות אחר הצהריים המאוחרות".

עובדים עם המכשור המקצועי והמתקדם ביותר

הצוות המקצועי של יוני ניקיוני מגיע עד אליכם ומתמחה בחיטוי ובהסרת כתמים קשים מכל סוגי הריפודים: ניקוי ספות, חיטוי וניקוי מזרנים, כסאות אוכל, ריפודי רכב, שטיחים וכל בד או ריפוד שאינו נכנס למכונת הכביסה. את חומרי הניקוי והמכשור הם מתאימים לסוג הבד או הריפוד על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

מסירים כתמים קשים מכל סוגי הריפודים

עמוד פייסבוק מלא בפרגונים ואינסטגרם שמראה הכל - גם לפני וגם אחרי

החבר'ה הצעירים כמובן שולטים ברשתות החברתיות והדף העסקי שלהם מלא בהמלצות ופרגונים מלקוחות מרוצים. זה מה שסיפר עליהם אחד הלקוחות:  "אני מעוניין לשתף אותכם בחוויית שירות מדהימה שהיא די נדירה בארצנו. הספה שלי וכורסת הטלוויזיה היו מאוד לא נקיים בלשון המעטה, בעיקר מהנכדים שיהיו בריאים. קיבלתי מהבן שלי את השם של יוני ניקיוני והתקשרתי אליהם, וביקשתי לנקות גם את מושבי הרכב של הבת שלי. ובכן אתמול הגיעו שני חברה צעירים והתחילו בעבודה ואחרי מספר שעות הספה והכורסה שלי יצאו כמו חדשים. לאחר מכן ניגשנו לרכב והיינו מאוד סקפטים אם אפשר לנקות כתם כה כדול במושב הקידמי של הנוסע ולהפתעתי הרבה כל הלכלוך יצא ואין לי אלא לומר תודה ענקית מכל הלב, אתם פשוט מהממים. לחברת יוני ניקיוני- רכשתם לקוח שיחזור אליכם תמיד".

 תוצאות מדהימות | יוני ניקיוני

אל עמודי הפייסבוק והאינסטגרם של "יוני ניקיוני" מעלים השותפים תמונות וסרטונים מהתהליכים שעוברים רהיטים, ספות, שטיחים, מושבי בטיחות, מושבי רכב, ועוד - תחת ידיהם המיומנות. הבדים והריפודים עוברים ניקוי מקצועי וחיטוי באמצעות מערכת הזרקה ויניקה בלחץ גבוה לחידוש בדים, שאיבה, ושימוש בפורמולת חיטוי המבטיחה חיסול קרדיט האבק, כתמים, אבק ולכלוך מכל סוג. תמונות ה"לפני" ו-"אחרי" מדהימות ממש. אין זכר לכתמים הקשים, וכמו שהם אומרים - "ניקיוני אחד והרהיטים שלכם ייראו כחדשים"!

 אל תמהרו לזרוק, ניקוי מקצועי מחדש את הרהיטים

לא מסתפקים במתן שירות, אלא גם מעבירים את הידע הלאה ומציידים את הלקוח בטיפים מעולים להמשך

ההגדרה של לקוח מרוצה מבחינת יוני ניקיוני אינה דומה להגדרות שאתם מכירים. "מבחינתנו לקוח מרוצה הוא לא רק מי שקיבל מאיתנו שירות אלא גם מי שלמד מאיתנו. אנחנו ממליצים על חומרי ניקיון, מסבירים את החשיבות של הניקיון השבועי ואת ההשלכות של ספה או מזרן מלוכלכים – הצטברות של חיידקים, בקטריות ואפילו פשפשים", מסביר אדר.

מחזירים לשטיח את הצבע המקורי ומסירים כל כתם ואבק

"חיתולים מלוכלכים, לפטופ, שטרות של 50 ₪ ושלט"

מה לא מצאו עידן ואדר בניקיונות שערכו. "פעם ניקינו רכב שכנראה לא ראה הרבה זמן סמרטוט ומצאנו בו חיתולים מלוכלכים, שטרות של חמישים שקל, לפטופים ומה לא. אצל לקוחה אחרת מצאנו בספה שלט אותו חיפשה זמן רב, תמיד מעניין לנו"

הטיפים של יוני ניקיוני:

שאיבה שבועית: כדי לשמור על הריפוד מומלץ לשאוב ביסודיות לפחות פעם בשבוע את הספה, הכורסה או השטיח, ובכך למנוע מראש את היווצרות הכתמים, האבק והבקטריות בתוך הריפודים, ואחת לשנה לעשות ניקוי וחיטוי מקצועי.

ניקוי כתמים: ככל שתטפלו מהר יותר כך ירד מהר יותר.

בחירה חכמה של הריפוד: קניית בדים סינטטים מאפשרת לשמור על המוצר טוב יותר. היום בד סינטטי אינו מילת גנאי, נהפוך הוא. יש בדים איכותיים במיוחד, הנראים כמו כותנה והסיב בהם אטום ולא סופג לכלוך!

תעצרו לפני שאתם מחליפים: לקוחות רבים פשוט לא מאמינים אבל את רב הכתמים אפשר לנקות וכמעט כל מוצר אפשר להחזיר למצב כמעט חדש! חבל לקנות חדש לפני שמנסים.

פתרון מושלם: הניקוי המקצועי אינו כמו הניקוי הביתי. החום הורג הכל, כולל פשפשים ונותן גם מענה לריחות רעים, שפשוט נעלמים.  

 מחזירים את הריהוט לחיים

לפרטים נוספים ויצירת קשר - יוני ניקיוני