תוכן מקודם

אוהד גבאי וגיא עובדיה, צעירים תושבי העיר, הכירו במקום העבודה הקודם שלהם והחליטו לצאת לדרך משותפת ביחד. "הסתכלנו על מרכז העסקים החדש בפארק הטכנולוגי והבנו שרוב האנשים שעובדים כאן או במרכזים הלוגיסטיים מזמינים אוכל ממרכז העיר או נוסעים עד לישפרו סנטר. אין פה בתי קפה, מקומות לפגישות או עבודה עם לפטופ, ורצינו לתת את המענה הזה", מספר אוהד.

ההחלטה להקים את העסק נפלה בימים שבין הסגר הראשון לסגר השני, מתוך מחשבה שעד שהשיפוצים יסתיימו הקורונה כבר תהיה מאחורינו. לצערנו, מגיפת הקורונה עדיין לא חלפה מחיינו ואוהד מספר על התלאות שהספיקו לעבור בשנה האחרונה עם העסק שרק הוקם: "ביולי כבר התחלנו לשפץ, באוקטובר פתחנו ובדצמבר כבר סגרו אותנו למשך חודש, אחר כך פתחנו שוב, ואז במרץ שוב סגרו אותנו.  אחרי פסח חזרנו לפעילות, ומאז אנחנו פתוחים ברצף. אין מה להגיד, היה קשה".

קפה עמנואל - עיצוב: מירב דגן יאיר | צילום: מירב פלברג

על קצה המזלג:

 ב"קפה עמנואל" תוכלו למצוא כריכים, סלטים, פיצות, טוסטים, פסטות, אבל גולת הכותרת היא הקפה המשובח. אוהד מספר שהם עברו כמה וכמה בתי קלייה עד שבחרו את האהוב עליהם ביותר. "המקום שלנו מתאים גם לעצירה לשתות קפה וגם לשבת לברנאץ' או ארוחת צהריים. פחות תמצאו אצלנו ארוחות בוקר גדולות, עם מנות למרכז השולחן ומטבלים, הרעיון שלנו הוא לתת פלטפורמה ומקום למי שרוצה לקיים פגישה או סתם לשבת לבד ולעבוד. פחות אווירה של "מסעדה".

בתפריט של קפה עמנואל - קפה מפנק, מאפים, כריכים, פיצות, סלטים, טוסטים ועוד. 

בית הקפה של אוהד וגיא מבוסס על שירות עצמי -הלקוחות מזמינים, משלמים בקופה וקמים לאסוף את הקפה או האוכל כשקוראים להם. "אנחנו מאמינים שזה מה שאנשים מחפשים היום. אין מלצרים, לא צריך לחכות לשירות או לשלם טיפ, הכל מהיר".


כמה סיבות ממש טובות שבגללן כדאי לכם לנסות את 'קפה עמנואל' ובהקדם:

האווירה במקום המוקפד והמעוצב היא חמה ומזמינה, ברקע מתנגנת מוזיקה שעושה חשק להישאר, יש עמדות הטענה למחשבים, חיבור חופשי ל-WIFI והאוכל טרי וטעים.  "אנשים מוזמנים לבוא, לפתוח לפטופים, לשבת פה שעות, זה משהו שאנחנו רוצים להשריש במקום הזה, זה הקהל שלנו".


 קפה עמנואל - עיצוב: מירב דגן יאיר | צילום: מירב פלברג

כדאי לדעת:

'קפה עמנואל' נמצא בפארק הטכנולוגי במתחם המסחר 'פלטינום', שדרות הרכס 13. 

בית הקפה פתוח בימים א'-ה' בין השעות 7:00 עד 18:00, ובימי שישי מהשעה 08:00 עד 15:00.

ניתן לבצע הזמנות טייק אווי דרך האתר של בית הקפה,  'תן-ביס', משלוחה, זאפ רסט או סיבוס.

אוהד וגיא מקווים שעם חלוף הקורונה אנשים יחזרו לעבוד מהמשרדים ואז הם ירחיבו את שעות הפעילות. "אנחנו מקווים לשנה טובה מקודמתה, אנחנו מאחלים לעצמינו וללקוחות שנחזור לשגרה, לבריאות ולשגשוג".

לפרטים נוספים: קפה עמנואל