תוכן מקודם

בשיאה כבר למעלה מ- 20 שנה

מירב פדידה, קוסמטיקאית בעלת הכשרות והתמחויות רבות, החליטה כבר בתחילת דרכה להקים מכון מזמין, חם ואוהב. כזה  שכל מטופלת תרגיש בו בבית. את קירות הקליניקה מפארות דיפלומות מהתמחויות שונות שעברה לאורך השנים, לרבות על הטכנולוגיות הייחודיות בהן היא עושה שימוש. כל האבחונים, הטיפולים וההליכים מתבצעים בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות ומצב העור. הדגשים המקצועיים של מירב הם שימוש בחומרים איכותיים במיוחד לצד ידע ומכשור מתקדם למגוון רחב של טיפולים. הצלע הרביעית להצלחה היא הדרכה לטיפולי המשך בבית וקשר אישי ורצוף עם הלקוחה.

"אנחנו יפות כשאנחנו שמחות" | מירב פדידה

בזכות הטיפולים, הטכנולוגיה המתקדמת, החומרים ובעיקר - הידע המקצועי

בקליניקה "זמן לגוף" הממוקמת ברחוב מבצע עובדה במודיעין, מציעה מירב מגוון רחב של טיפולי פנים לנשים, גברים, בני נוער ומבוגרים, לצד שירות משלים של טיפוח לציפורניים. עיקר התמחותה של מירב בטיפולי אקנה, פיגמנטציה, אנטי אייג'ינג, מיצוק והידוק. בתחום האקנה מוכרת מירב כמי שמעניקה טיפול מיוחד לבעיות אקנה כמו גם לפוסט אקנה באמצעות הסינרג'י - המכשיר המוביל בעולם היופי והקוסמטיקה. טיפולי האנטי איג'ינג שלה מחזירות את המטופלת שנים אחורה למראה עור צעיר, יפה וחלק יותר ואילו טיפולי ההידוק והמיצוק מתבצעים בטכנולוגיה מתקדמת ובטוחה למיצוק קו הלסת ועור הפנים.

קליניקה נעימה ואינטימית

"החומרים בהם אני משתמשת הם המוצרים מבית חווה זיגבויים אשר מאפשרים לטפל במגוון בעיות עור ולהגיע לתוצאות אפקטיביות במיוחד", מספרת מירב,  " אלו מוצרים מתקדמים ביותר המאפשרים החדרת חומצה היאלורונית ללא צורך בהזרקות. כל החומרים מבוססים על חומרים פעילים וטרנסדרמליים, החודרים לעומק שכבת העור, דבר המהותי לשיפור מראה העור ומביא לתוצאות מדהימות".

הקליניקה של מירב היא קליניקה טכנולוגית. בקליניקה ניתן למצוא את מיטב המכשור לטיפוח וטיפול בעור, עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, בין השאר גם מכשיר ה- Venus versa, אחד מהמכשירים הנחשבים בעולם הקוסמטיקה לטיפולי פנים. הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת טיפול במגוון בעיות עור בצורה מדויקת, עם שליטה על עוצמת הטיפול, ללא תופעות לוואי, ועם תוצאות אחידות ואפקטיביות. מכשיר ה-DCOOL הפועל להחדרת לחויות ולהרגעת העור, ועוד. 

מיטב הטכנולוגיה והמכשור המתקדם ביותר

טיפולי פיגמנטציה גם בקיץ

מומחים רבים טוענים כי טיפולי פיגמנטציה ניתן לבצע רק בחורף. אולם את טיפולי הפיגמנטציה לפנים, בידיים, באזור המחשוף ובמקומות נוספים ניתן לבצע אצל מירב בכל ימות השנה ולא רק כהכנה לתקופת הקיץ. ולכן, אם גם אתם 'נתקעתם' לאחרונה בבית בגלל קורונה אחת ששיבשה את הכל, עדיין לא מאוחר! 

חיוך גדול, מאיר ומלא אהבה ללקוחות ולמקצוע.

עבור מירב, לקוחות הקליניקה הם ממש כמו משפחה. היא לוקחת כל לקוח באופן אישי ואת זה מרגישים מיד כשנכנסים למכון. היא באמת מאמינה שאפשר להגיע לטיפול בקליניקה ולצאת ממנה אדם כמעט אחר. היא משוכנעת שלא חייבים להגיע למנתח פלסטי או להזרקות כדי להצעיר את העור ומשדרת לכולם מקצועיות ללא עוררין, כזו שגורמת ללקוחותיה להלל - "אין מקצועית ממנה, אני מרגישה שזכיתי גם בקוסמטיקאית וגם במנטורית לחיים".

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר -> מירב פדידה | זמן לגוף