תוכן מקודם

כשעומרי החליט להקים חנות לאביזרי מין, הוא חשב על הצורך והרצון לעזור לזוגות בחיי הנישואים שלהם. הוא דתי, נשוי, בן 31, "אדם שמדבר פתוח ואין לו בעיה לדבר על הכל", מעיד על עצמו ומוסיף, "גברים נוהגים לדבר על חיי המין שלהם".
כעת, כשהחנות בשם 'רוקט טויס' כבר נפתחה בליגד סנטר (בניין ליגד 1), מספר עומרי על התגובות המשעשעות שקיבל ברשת כשבישר על פתיחת החנות ("שמחתי שהעלתי חיוך"), על הפניות בגלוי וגם בשושו, על הזוגות שמגיעים ומבקשים לקבל המלצות בפרטיות, ועל קבוצות הוואטסאפ בהם הפכה החנות לנושא מעמיק לדיון (וגם להמלצות חמות).

חנות אביזרי מין כשרה, על שום מה?

"התייעצתי עם כמה רבנים האם לפתוח את החנות" מספר עומרי, "רבנים רבים אמרו לי שאין שום בעיה לפתוח חנות כזו, אולם מאחר והתורה אוסרת על 'זרע לבטלה', לא ניתן יהיה לשלב בה מוצרים המסייעים לכך (כדוגמת מכשירי אוננות לגברים או בובות מין). כאדם דתי חשובה הייתה לי חוות דעתם של הרבנים וכמובן, האישור שקיבלתי הוביל אותי לפתוח את החנות תחת המגבלות האלו. לראייה, מגיעים לחנות ופונים אלי טלפונית גם הרבה  זוגות דתיים".

"האביזרים הם כמו תבלין לאהבה, זו מצווה לדעתי"

עומרי משוכנע שגבר צריך לדאוג שגם האשה שלו תהנה והחנות שלו בהחלט שמה את האישה במרכז. "למרבה הצער אני פוגש נשים שלא חוו הנאה וסיפוק מלא מחיי המין שלהן גם עשרים שנה. אני יודע שזוגות רבים מתגרשים בגלל שאין להם חיי מין מספקים, ויש נשים שלא מעיזות להציע לגבר להכניס מוצרי מין למיטה כי הן חוששות מהתגובה, חוששות לפגוע בגבריות שלו, שלא יחשוב חלילה שהן מחפשות תחליף. אבל זה בדיוק העניין, האביזרים הם לא תחליף הם רק תוספת. בדיוק כמו תבלין לאוכל. וכמובן שלא חייבים בכל אקט מיני להוסיף צעצועים ואביזרים אבל מדי פעם זה חיובי מאוד".


ב'רוקט טויס' מקפידים על דיסקרטיות ובכניסה לחנות התקינו וילון המסתיר את תכולתה, כדי שהלקוחות יוכלו ליהנות בפרטיות מחוויית רכישה נעימה ומקצועית. בחנות ניתן למצוא מגוון אביזרים וצעצועי סקס לחוויה מינית פרטית או זוגית - תלבושות ותחפושות למשחקי תפקידים, קרמים מיוחדים, ויברטורים, אביזרים למסיבות רווקות ורווקים, חומרי סיכה ועוד. "כל המוצרים הנמכרים בחנות הם מוצרים באיכות גבוהה ללא פשרות ונמכרים באחריות מלאה" מציין עומרי.


סקסולוגית מקומית: "מהמקום הטיפולי, אביזרים ומוצרי סקס יכולים לסייע לשני בני הזוג"

סקסולוגית תושבת העיר אשר ביקרה בחנות ושוחחה עם עומרי מסכימה עמו שפעמים רבות בני הזוג לא מתרכזים ולא לומדים על ההנאה של האישה אלא מתרכזים במחויבות שלה – "גם לספק את הגבר וגם להראות לו שהיא נהנית, וכך יוצא שפעמים רבות היא שמה את עצמה מעט בצד. כששני בני הזוג מתרכזים בהנאה הלגיטימית של שני הצדדים זו פלטפורמה מצוינת ללמידה משותפת והאביזרים והמוצרים יכולים רק לסייע. עבור שני בני הזוג ישנה חשיבות לרגיעה ולהורדת רמת התסכול והכאב, אם קיים". לשם כך ניתן למצא בחנות שמנים למסאג' בכל הגוף, חומרי סיכוך ועוד. "ההמלצה החשובה ביותר שלי היא תרשו לעצמכם לשאול ולהתייעץ עם מי שמבין וכמובן  עם מי שאתם בוטחים בו'"

"קיבלתי תגובות מעולות מגברים ונשים בגילאים שונים וכמובן מזוגות נשואים"

הידיעה שבישרה  על פתיחת החנות עלתה בפוסט בקבוצת הפייסבוק 'מודיעין שלנו'  והצליחה להבעיר את השטח עם שלל תגובות משעשעות: "אני חושב שזה יכול לעשות רק טוב לעיר", כתב אחד המגיבים, "זה בא עם שעון שבת?" שאל מגיב אחר,  "דווקא עכשיו אתה עובר לתל אביב? תראה איך אנחנו משתדרגים!", הוסיף אחד המגיבים, "את המצווה היומית שלך עשית בלשמח את העיר כולה", העירה בחיוך מגיבה נוספת. 

עומרי מקבל את כולם באהבה וטורח לענות לכל שאלה ולהגיב לכל עקיצה. "אבל ברצינות", הוא אומר, "קיבלתי המון תגובות. אתמול למשל קיבלתי הודעה מזוג שביקר בחנות, הם התייעצו איתי ורכשו מוצרים מסוימים ואח"כ שלחו לי הודעה "המלצה מעולה, שיחקת אותה". הגיעו גם שתי חברות שלא דמיינו שזה מה שהולך לקרות, והפוסט שלהן על 'משחת הקסם' צבר תאוצה".

"חנות בוטיק שעושה טוב, במיוחד בתקופת הקורונה"

"כשהרכב שלנו לא עובד ב- 100% אנחנו רצים למוסך, אז למה צריך להתבייש כשצריך לתקן משהו בחיי המין?"  הוא שואל. "החנות החדשה עובדת מעולה, יש תנועה לחנות, יש מענה מפורט לכל פונה, המטרה היא בהחלט לשפר לאנשים את חיי המין, לגרום להם לא להתבייש, כי זו לא בושה ליהנות מהחיים". מדגיש עומרי ומספר שהקורונה דווקא עשתה טוב לחיי המין של הישראלים, אבל שעדיין יש מקום לשיפור.

חשוב לדעת:

בחנות תמצאו אביזרי מין לנשים, לגברים, לזוגות וליחידים.

• ניתן לקיים פגישה דיסקרטית במקום ולקבל המלצות מקצועיות.

• המוצרים הנמכרים בחנות הם איכותיים, ממותגים ידועים, לרוב מתוצרת אירופה.

• את כל האביזרים ניתן יהיה לרכוש אונליין דרך החנות האינטרנטית שתפתח בקרוב.

לפרטים נוספים > רוקט טויס