תוכן מקודם

החגים כבר מאחורינו והשמיים מתחילים להיראות אפורים. אוהבי החורף התגעגעו לטמפרטורות הקרירות, לבגדים הארוכים ולשמיכות הפוך. אלו מכם שגרים במכבים-רעות, לפיד או כפר אורנים וודאי מחכים כבר להפעיל את הקמין שעמד בשקט וחיכה כל חודשי הקיץ.

אז אם גם אצלכם מותקנת מערכת לחימום ביתי הפועלת על נפט או סולר כדאי שתכירו את חברת 'פרימיום דלקים'.

חברת 'פרימיום דלקים' פועלת זו השנה השנייה במודיעין וביישובי הסביבה אך היא נחשבת לחברה וותיקה ומוכרת בתחום כבר שנים רבות. "החברה שלנו מציעה שירותי אספקת סולר ונפט לחימום ביתי, תדלוקי שטח, סולר לגנרטורים, אספקת דלק לעסקים ועוד, בשנה שעברה הספקנו ללמוד את האיזור כמו שצריך, נכון לעכשיו אנחנו עובדים במודיעין מכבים רעות והסביבה בהיקפים גדולים, תמיד נמצאים בסביבה ונכונים לתת שירות", מספרים בחברה.

מקצועיות ואיכות ללא פשרות

ב'פירמיום דלקים' לא מתפשרים על איכות והנפט שהם מספקים משובח ואיכותי, המגיע מבית זיקוק ועומד בכל התקנים הנדרשים. גם בעניין השירות מקפידים בחברה על מענה מהיר ושירות מוקפד ומקצועי, עם צוות עובדים מנוסה ומקצועי, אספקה מיידית עד 48 שעות מהרגע ההזמנה, והובלה בטוחה. בכל הזמנה תהנו משירות מהיר ומקצועי עד אליכם לבית או לבית העסק. ההובלה מתבצעת במיכליות ייעודיות, תקניות ומשוכללות.  "שביעות הרצון של הלקוחות עומדת בראש סדר העדיפויות שלנו".


"הניסיון שלנו בתחום מקנה לנו את ההבנה מה הכי חשוב ללקוח ואלה הדברים שאנחנו שמים עליהם דגש. לדוגמא ההקפדה על הזמינות נובעת מהבנה שבתחום שלנו הלקוחות לא יכולים לחכות ארבעה או חמישה ימים עד שהם מקבלים שירות, אם הם זקוקים לנפט כדי לחמם את הבית בימים קרים, אנחנו נהיה שם בשבילם".


חורף חם, בטוח ונעים

שימוש בנפט וסולר לחימום ביתי (מערכות הסקה, קמין, תנורי נפט) הוא אחד מכלי החימום היעילים ביותר, בעזרתו ניתן לחמם את הבית בצורה אחידה, יעילה ומהירה ובלי לגרום לייבוש האוויר.  "חשוב לזכור שהחומר חייב להיות איכותי ומובחר", מדגישים ב"פרימיום" ומוסיפים: "אל תחכו לימים קרים במיוחד, היערכו והזמינו מראש את הנפט, כך תבטיחו לעצמכם חורף נעים וחמים."

באתר האינטרנט המושקע והנגיש של "פרימיום דלקים" תוכלו לקבל הצעות מחיר במהירות וליהנות מהטבה של 15 ליטרים במתנה על כל רכישה של למעלה מ -250 ליטר.  

לפרטים נוספים והזמנות -> פרימיום דלקים