תוכן מקודם

פיקס אינסטלציה הוא עסק משפחתי רב מוניטין שהתחיל בירושלים לפני 40 שנה ולפני 15 שנים הגיע למודיעין. כיום, בנצי ושני בניו המנהלים את העסק, מעניקים שירות מקצועי ואיכותי, עם חיוך מכל הלב, לתושבי העיר ולמרכזים והארגונים הפועלים בה.  העסק, המפעיל גם מוקד שירות של 24 שעות ביממה, מבטיח הגעה ללקוח תוך 15 דקות לתקלות וקריאות דחופות.

חיפוש אחר בעל מקצוע טוב הוא אתגר מורכב, וכשמדובר באינסטלציה, זה לחלוטין קשה יותר. מערכות הביוב והמים בדירות נמצאות מתחת למרצפות ובקירות ולכן, פעולות הדורשות איתור של מוקדי נזילה, תיקון או החלפת צנרת, התקנת כלים סניטריים ועוד, חייבות להיות מושלמות ובאיכות הטובה ביותר שיש. למזלם של תושבי מודיעין מכבים רעות, פיקס אינסטלציה ממש בסביבה. 

איך הכל התחיל?

"מאז ומתמיד אהבתי לבנות דברים, לעבוד עם הידיים ומה שמאפיין אותי מאוד זה פרפקציוניזם, אני מקפיד ואוהב לעשות הכל בצורה הטובה והמדויקת ביותר. בתור מי שאוהב מאוד את השטח ואת האנשים, למדתי בעבר בניין והייתי מנהל פרויקטים בחברה גדולה ואחרי תקופה מסוימת החלטתי לפתוח את העסק בתחום האינסטלציה. העסק שלנו הוקם לפני 40 שנה, כשעדיין גרנו בירושלים ולפני כ-15 שנים עברנו לגור במודיעין והעסק עובד כאן בעיר, ושני הבנים שלי עובדים כיום איתי".

מהם סוגי השירות שאתם מעניקים?

"אנחנו מעניקים את כל שירותי האינסטלציה, כולל התקנת ברזים וכלים סניטרים, שיפוץ חדרי אמבטיה, שירותים וטיפול בכל הקשור לאינסטלציה במטבחים. בנוסף אנחנו מבצעים פתיחת סתימות, איתור ותיקון פיצוצי צנרת, החלפת צנרת, התקנת דודי שמש וחשמל, התקנת חמם מהיר, התקנת מנגנונים לניאגרות חרס, התקנת מסנני מים מיוחדים, החלפת קווי מים וביוב בבית ובחצר ועוד. בקיצור, בכל מקום בו זורמים מים ויש ביוב, אנחנו שם".

האם אתם משתמשים במכשור מיוחד?

"בוודאי. אנחנו דוגלים בשירות איכותי ומקצועי וחלק בלתי נפרד מכך זה הציוד והמכשור. יש לנו טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית וציוד יקר מאוד שרכשנו בלמעלה ממיליון וחצי שקל, במטרה אחת – למנוע מהלקוחות שלנו לעבור דרך ארוכה עד לאיתור התקלה. במקום להפוך בית ולפתוח ריצוף, קירות ולהפוך גינות, אנחנו משתמשים בטכנולוגיית אל-הרס, שמאפשרת לנו לטפל בכל בעיה מתחת לפני השטח, מבלי להרוס כלום. הציוד שלנו כולל מכשור חשמלי וציוד צילום תרמי מיוחד שמשמש אותנו באיתור נזילות ופתיחת סתימות, כמו כן יש לנו מכונות לחץ וציוד ממוחשב מהטובים ביותר שיש".

עובדים רק בתוך העיר או גם מחוצה לה?

"כמי שגרים כאן ועובדים כאן, מרכז הפעילות שלנו הוא בעיר מודיעין מכבים רעות, מול הלקוחות הפרטיים, אבל כמובן שאנו נותנים שירות גם ללקוחות בישובים מסביב לעיר. אנחנו עובדים בלמעלה מ-30% מהדירות בעיר, עם ועדי בתים ודרך חברות הביטוח. בנוסף אנחנו עובדים גם עם לקוחות מהמגזר הציבורי ועם מבני תעשיה ומרכזים כגון הישפרו סנטר, בית מגה אור והקניון".

מה הכי חשוב לך בשירות ללקוח?  

"השירות שלנו עובר מפה לאוזן עם המלצות חמות מהלקוחות שמלווים אותנו כבר 15 שנה ולא עזבו אותנו מעולם, אז זה כבר אומר משהו על השירות שאנחנו נותנים. לי כאדם, מאוד חשוב הקשר האישי עם הלקוח, ובתור מי שבנה את העסק בשתי ידיים ואוהב מאוד את העבודה, חשוב לי מאוד שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים. אנחנו למשל לא מאחרים, אנחנו תמיד נגיע בזמן ללקוח, בשעה שקבענו ולפעמים אפילו לפני הזמן, ניתן את האחריות המלאה לעבודה ונעניק את השירות מא' ועד ת', בדרך הטובה ביותר שלנו. אני מאמין שאם אתה טוב ועושה עבודה נאמנה, תמשיך לקבל עבודה ולהתפרנס".

מה קורה אם יש תקלה דחופה ללקוח?

"יש לנו מוקד תקלות שפעיל 24 שעות ביממה, ואנחנו מתחייבים להגיע ללקוח עם תקלות וקריאות דחופות תוך 15 דקות לכל היותר".

מה המוטו שלכם?

"אנחנו מאמינים בעבודה טובה, בשירות אמין ומקצועי ובכך שהלקוח תמיד במרכז ונעשה הכל כדי לתת לו את השירות הטוב ביותר. בסופו של דבר אנחנו עסק משפחתי , עם מוניטין וותק בעיר ומחוצה לה, ובתור מי שגם גרים כאן, חשוב לנו לתת לתושבי העיר את השירות המהיר והמקצועי ביותר, לעמוד מאחורי המילה שלנו ולתת אחריות. חשוב לציין שאנחנו עובדים אך ורק עם מוצרים שהם בתו תקן ישראלי וזה מאוד חשוב לצרכן, שידע שיש לנו אחריות כלפי המוצרים שלנו".

מה הכי מאפיין אותך כאדם?

"אני אוהב את מה שאני עושה, אני נהנה בכל יום מחדש לצאת לעבודה ואני אוהב את האנשים שאני פוגש. אני תמיד אהיה לצד הלקוח שלי ואעזור לו. באופן אישי אנחנו תורמים ועושים עבודות ללא עלות למבוגרים, לניצולי שואה, לחיילים בודדים וכל אדם שצריך עזרה מאיתנו. אני חושב שקודם כל צריך להיות בן אדם ולעשות טוב לאנשים ואני מאמין שלא צריך לרדוף אחרי הכסף,  אלא לעשות טוב ולהיות טוב כלפי אחרים, זה יותר חשוב בעיניי".

ומילה לסיום - עדיין מזהים אותך מתכנית האח הגדול?

"כן יש כאלה שמזהים למרות שעברו כמה שנים טובות...מה שחשוב זה שקודם רואים אותי כאדם, וכך גם הייתי שם, עם האמת שלי, כי זה מה שחשוב, להיות בן אדם, ככה אנחנו".