תוכן מקודם

DrimTeam – ארגון הכדורגל החובבני הגדול בארץ עכשיו במודיעין

לפני שאתם רצים להרשם כדאי שתדעו כמה דברים על קבוצות הכדורגל של דרים טים. כל הקבוצות – המונות יחד למעלה מ- 1,500 שחקנים ברחבי הארץ, מיועדות לגילאי 30+. כן כן, המטרה היא להפגיש דווקא את הבוגרים שבינינו. ליצור מפגשים עם חברים או עם אנשים חדשים מהקהילה וגם עם עצמם. במפגש נהנים המשתתפים מזמן איכות, שנועד למשחק כדורגל חובבני מהנה בו מתאמנים, נכנסים לכושר, מוציאים אנרגיה, מתלהבים, צוחקים וכמובן גם מזיעים.

המנחה בונה את האירוע

המפגשים, כך מספר לנו אור דרימר, היזם והמוביל של הפרויקט המדהים הזה, מתקיימים כולם במגרש הסינטטי בשכונת מוריה (בוכמן), תחת הנחיה של מאמן אחראי, כאשר בנוסף יש שופט וכל משחק מצולם. כל אימון אורך כשעתיים, כאשר לאחר חימום ומתיחות, עובדים על כוח, גמישות, סיבולת וקואורדינציה ואז עוברים לשחק בחלוקה לשלוש קבוצות. כל המשחקים כאמור מצולמים והגולים מתפרסמים בקבוצת פייסבוק ייעודית ובעמוד האינסטגרם של  DrimTeam

מורה לחינוך גופני ביום, בעל בית ספר לכדורגל בערב

אור דרימר, מורה לחינוך גופני בבית ספר ברחובות, רכז מגמה ורכז שש שנתי, שיחק בעברו כדורגל. לאחר שכמעט שכח מהעניין והתרכז כל כולו בהיותו מורה ובעל תפקידים בכירים נוספים בבית הספר, קיבל פנייה מהורה. הפנייה הזו שינתה את הכל. "אימנתי את הבן של אותו הורה", הוא מספר, "ויום אחד הוא ביקש שאאמן גם אותו. הסכמתי ואמרתי לו להביא חבר ומשם הכל היסטוריה. הגיע עוד חבר, ועוד אחד ולאט לאט הפכו החבר'ה לקבוצה של ממש ומשם הדברים התפתחו לעסק של היום".

לאור יש נכון להיום קבוצה ברחובות, קבוצה בראשון לציון, קבוצה ביבנה, ועוד קבוצות באשדוד, רעננה, פתח תקווה ועוד היד נטויה. "אני פותח עוד ועוד קבוצות. המשתתפים הם כבר מזמן לא רק שחקנים חובבנים. בקבוצות אנחנו רואים חברויות נרקמות גם ברמה כזו שלאחד המשתתפים בראשל"צ נולד ילד ו- 30 מהשחקנים הגיעו להשתתף בשמחתו". 

"למודיעין הגעתי לאחר שאלי סבח יו"ר עירוני מודיעין, ששמע על דרים טים, זימן אותי לפגישה. סבח סייע מאוד בכל התהליך של כניסת המיזם לעיר ואני מודה לו על כך", מספר אור ומזמין את תושבי מודיעין מכבים רעות להצטרף: "הצטרפו לקבוצות הכדורגל החובבני שלנו. בואו לשלב הכל יחד. קהילה, הנאה, חברים, ספורט ומפגשים פיזיים גם בתקופת הקורונה".

חשוב שתדעו:

• ההרשמה נעשית דרך עמותת סחלבים

• המפגשים מתקיימים גם בתקופת הקורונה (כולם במגרשים פתוחים)

• כל הציוד מגיע עם האחראי

• כל נרשם מקבל שלוש חולצות בשלושה צבעים, לשלושה הרכבים

• אין צורך בידע מוקדם

לפרטים נוספים - אימוני כדורגל DrimTeam

אור - 054-5543734