תוכן מקודם

איך הכל התחיל?

דודו רודריק, תושב מודיעין והמנהל של "חביב הפקות", חברה המתמחה בהפקת אירועים ומספקת תוכן ואטרקציות לכל סוגי האירועים, הגיע לעיר לפני 11 שנים מאילת.  באילת הוא הקים תיאטרון בובות שסיפק שירותים לבתי מלון וזו היתה בעצם ההתחלה של העסק הקיים היום: "עם השנים והניסיון שצברנו", הוא מספר, "הלכה וגדלה החברה והתחלנו להפיק אירועים קטנים וגדולים ולספק תוכן לכל סוגי האירועים, למבוגרים וילדים". כשהחליט דודו לעזוב את אילת הוא העביר את העסק לידי גיסו, רפי, והוא בעצמו מנהל את הסניף המקומי - המפעיל אירועים במודיעין מכבים רעות ובאיזור המרכז.

אז מה אתם בעצם עושים?

"אנחנו מתמחים בלהוסיף שמחה, תוכן חווייתי, עניין ואטרקציות לכל סוגי האירועים. הכי חשוב לנו זה לראות את הילדים עם חיוך, אם הוספנו שמחה לאירוע - הרווחנו!   וכדי להבין מה זה אושר צריך פשוט לראות ילד מחייך אחרי אירוע שהפקנו". 

הסלוגן של חביב הפקות הוא 'תוסיפו עניין לאירוע שלכם'. והעניין, הוא כמובן עניין חיובי שמעלה לאנשים, ובמיוחד לילדים, חיוך על הפנים. "אנחנו פונים גם ללקוחות פרטיים וגם למוסדות כמו בתי ספר או קייטנות, כמו גם לחברות ומקומות עבודה. בתפריט שלנו יש אירועי ספא, מתחם 'ספלאש' ופיינטבול מים הייחודיים רק לנו, הפעלת 'לייזר טאג' בפארק לכל הגילאים, אירועי משפחות, הופעות והפעלות לילדים וכמובן – פעילויות וסדנאות. אנחנו מאושרים בפעילויות מים של אגפי החינוך ברשויות וזה לא פשוט לקבל אישור כזה. אנחנו רוצים להיות לא רק הכי כייפים אלא גם ייחודיים ולכן פעילויות המים שמוצעות על ידנו ייחודיות מאוד ואין כאלו בארץ."

הפעילויות, המתקנים והאבזור בהם משתמשים בחברה מתאימים לכל האוכלוסיות והמגזרים, הציוד נגיש גם לבעלי מוגבלויות והפעילות יכולה להיות אירוע בפני עצמו או להתווסף לאירוע גדול. אירועים גדולים מסוג זה יכולים להגיע גם ל- 6,000 איש אבל בחביב הפקות זמינים ושמחים להפיק פעילויות גם לאירועים קטנים של 30 איש. 

לדודו ורפי 40 עובדים באיזור הדרום ו- 10 בסניף המרכז הצעיר יותר. "גיבשנו צוות מקצועי ושמח". "אנחנו עסק קטן שמבוסס על עובדים וחלק בלתי נפרד מהעבודה הוא גיוס עובדים והשמירה עליהם. לכן כשאנחנו מקבלים פידבק על העובדים באירוע, שהיו מקצועיים, אדיבים, משמחים ועוזרים. ברור לנו שעשינו משהו טוב".  

הפרנסה חשובה אבל יש דברים חשובים יותר בעבודה, הבטיחות היא מעל הכל-

כאמור, אין כמו חיוך של ילד. אבל, הם אומרים: "כדי שהילדים יחייכו וההורים ואנחנו נהיה רגועים, חובה עלינו לשים במקום הראשון את נושא הבטיחות. אנחנו עובדים עם אגפי חינוך ורשויות שדרישות הבטיחות שלהם גבוהות במיוחד. המתקנים שלנו עומדים בסטנדרטים בטיחותיים גבוהים, בבדיקות מהנדס ובבדיקות מכון התקנים, ההנחיות והמגבלות מאפשרים לנו לשמור על עבודה מסודרת ללא חריגות ועל רמת הבטיחות הגבוהה ביותר הקיימת בתחום שלנו. דוגמא קטנה היא אקדחי הלייזר בהם אנחנו משתמשים, שעברו בדיקה ואישור של מכון התקנים."

תמיד להתקדם

'חביב הפקות' עושים הכל כדי להיות תמיד צעד אחד קדימה, לענות על ביקושים אך גם לצפות את תחומי העניין, הטרנדים החמים בתחום שלהם,  או להמציא אותם. " אנחנו תמיד שואפים לספק את הפעילויות הכי מעניינות שיש ומחפשים כל הזמן להוסיף תחומים נוספים, לגוון ולשפר את ההיצע הקיים ולהוסיף תחומים שלא היו בארץ".

החיוך מגיע הביתה

"כשאנחנו חוזרים מפעילות, קודם כל אנחנו משוויצים בתמונות, בשמחה ובחוויה של האירוע כך שיש השקה ושיתוף בין העבודה לבית."

מתי בפעם האחרונה השתתפתם באירוע כזה בעצמכם?

"לא כל כך יצא לנו להיות באירועים שלא אנחנו הפעלנו לאחרונה, אבל איכשהו אנחנו בולטים כל הזמן. יצא לי להיות בארה"ב ולהיות מזוהה על ידי ילד שהשתתף באירוע שלי. גם באילת כולם מכירים את כולם, וגם כשאני נוכח באירוע שהמפעילים בו אחרים מזהים אותי ובאים לחבק אותי. זה מרגש"