תוכן מקודם

גם אם אתם נוהגים ברכב המפואר והיקר ביותר, אם צמיגי הרכב לא תקינים, אתם מסכנים את החיים שלכם ושל הסובבים אתכם בכביש. תקינות הצמיגים היא הראשונה במעלה בכל הקשור לבטיחות וכל מה שנדרש מכם, הוא לבצע בדיקת תקינות קצרה ופשוטה. צמיגי מודיעין עושים לכם את זה אפילו קל יותר, הם יבצעו את השירות הזה עבורכם ללא תשלום, מתוך דאגה מלאה לבטיחות שלכם.

כשמדובר בצמיגים, תשאלו תמיד את דודי נחמיאס, בעל ניסיון וותק של 40 שנה בתחום. נחמיאס, שהקים לפני 30 שנה את העסק, פתח יחד עם שותפו אייל בקר, את סניף צמיגי מודיעין לפני כ-7 שנים בישפרו סנטר והם מעניקים את אחד מהשירותים החשובים ביותר בעיר. 

צמיגי מודיעין מספקת מענה רחב בכל הקשור לצמיגי הרכב, החל מבדיקות תקינות תקופתיות, בדיקות לחץ אויר, תיקוני תקרים, מצברים, נורות, מגבים וכמובן שירות, מכירה והתקנות של צמיגים ממיטב היצרנים בעולם.

- מדוע החלטת להקים סניף במודיעין?

"במודיעין היה צורך אדיר לשירות כזה שיתקיים בעיר, שיהיה נגיש לכולם, זמין וייתן מענה לכל התושבים", אומר דודי. "מודיעין גדלה ומתפתחת ויש בה כלי רכב רבים, אבל בעיקר, זו עיר של הורים צעירים, עם מודעות גבוהה לבטיחות והיה לי חשוב לתת מענה לצורך הזה. לכן, לפני כ-7 שנים, במקביל לניהול עסק דומה ומצליח בפתח-תקוה, החלטנו להקים כאן סניף ואני שמח שעשינו את זה".

- מה הכי חשוב לך בעסק?

מה שמניע אותי זה שמירה על חיי אדם וכמי שמכיר את תחום הרכב לעומקו, אני יכול לומר שהצמיגים הם הדבר החשוב ביותר בתקינות הרכב. לכן, יש שלושה דברים שמנחים אותי בעבודתי: מקצועיות, אמינות ושירות. זה מה שמוביל אותי, כך אני עובד וזו הדרך שלי לתת ללקוחות שלי את השירות הטוב ביותר. לכן, אני עובד רק עם היבואנים המורשים והיצרנים הטובים והאמינים ביותר, אין מצב שאעבוד עם חברות צמיגים שאני לא מכיר. תו תקן כולם יכולים אולי לקבל אבל בעיניי, אם אני לא בטוח במוצר, אין סיכוי שאמכור אותו, זו המחויבות שלי כלפי הלקוחות ובתור מי שחושב על בטיחות וחיי אדם, כי זה מה שחשוב בסופו של דבר, אני לא מספק מציאות, רק את הטוב ביותר".    

- זה אומר שלקוח צריך לבדוק היטב מה הוא קונה וממי, השאלה איך יודעים את זה?

"צריך לבחור ספק אמין, ספק שעובד עם יבואנים מורשים כדוגמת מישלן, קונטיננטל, דנלופ ועוד, ספק שמעניק אחריות מלאה לצמיגים ובראש ובראשונה הוא מספק בטיחות ללקוחות שלו. יש לי משפט שאני אומר תמיד בהקשר הזה: "זו לא אחיזת עיניים זו אחיזת כביש" וזה אומר הכל מבחינתי. בסופו של דבר הנהג צריך להיות בטוח והצמיגים הם אלו שאחראים על אחיזת הכביש, לכן, הם חייבים להיות הטובים ביותר. מחיר זה דבר חשוב, נכון, אבל החיים חשובים יותר, לכן לא כדאי להתפתות למציאות או הצעות זולות מדי, אלא ללכת על בטוח".

- איזה טיפים אתה יכול לשתף עם הקוראים לגבי בחירת צמיג?

"עולם הצמיגים הוא רחב וגדול, יש מאות סוגים וצריך לדעת לא רק במה לבחור אלא מה מנחה אותנו בבחירה. כך למשל יש למעלה מ-150 סוגי צמיגים סיניים ואם אני לא מזהה את היצרן ולא מכיר את הצמיג, אני לא מתפתה בשום מחיר. מה שחשוב הוא האיכות של הצמיג, רמת הבטיחות שלו ולאו דווקא המחיר, שלפעמים כל ההבדל נע בסביבות ה-100 שקלים לצמיג. יש כמובן גם צמיגים יקרים יותר, הכוללים חיישני לחץ אויר, המתריעים על ירידה בלחץ האוויר, רק שחשוב מאוד להישמע להתרעות הללו ולהגיע בזמן לבדיקה, מאחר והחיישן עלול להישבר במידה ולחץ האויר יורד באופן משמעותי וחבל".

ישנם 3 פרמטרים שמבדילים בין צמיג איכותי לצמיג לא איכותי והם:

  1. מרחק הבלימה בזמן חירום – צמיג איכותי יעצור בזמן X ואחר יעצור בזמן X+ מרחק נוסף
  2. אחיזת הכביש
  3. רכות הנסיעה – כלומר, כושר הספיגה של הצמיג

  ואיך מזהים שיש בעיה בצמיג?

"אחת הבעיות השכיחות בצמיגים הינה יובש. אורך החיים הממוצע של צמיג הוא 3.5-4.5 שנים, או 70,000 ק"מ. ללקוחות שיש להם 4 צמיגים חדשים ברכב, מומלץ להגיע להחלפה לאחר 20,000 ק"מ מאחר והצמיגים הקדמיים מתבלים מהר יותר.

בעיות נוספות בהן אפשר להבחין הם סדקים ויובש בדפנות הצמיג, ליקוי במערכת ההיגוי למשל יכול להביא לסימני "אכילה" לא אחידים על גבי הצמיג. כמו כן, אם מזהים רעש בצמיגים אן רעידות בזמן נהיגה, סביר להניח שהצמיגים התעוותו או התבלו ולכן מומלץ להגיע לבדיקה מהר ככל האפשר. אנחנו ממליצים על בדיקת תקינות אחת לחודשיים לצמיגים וללחץ האוויר בהם. אל תסמכו על השעונים בתחנות הדלק, מפני שאם זה לא תקין, המשמעות היא שגם מרחק הבלימה והיציבות של הרכב אינן תקינים. פשוט תבואו לבדוק, זה חינם, זה זמין ואנחנו לשירותכם כל הזמן".

- עכשיו לקראת החורף בוודאי חשוב עוד יותר לדאוג לצמיגים...

"בוודאי! תמיד חשוב לשמור על תקינות הצמיג אבל בהחלט, בעונת הסתיו, כאשר מדי פעם יש גשמים קלים והכביש חלק יותר ובוודאי שלקראת עונת החורף, חשוב מאוד להגיע לבדיקת תקינות ולוודא שאתם נוסעים בצורה בטוחה ומעניקים לכם ולמשפחתכם את הביטחון המלא.

- ויש לכם יופי של שירות לתושבי העיר שכדאי לציין

"בהחלט, צמיגי מודיעין מציעים לתושבי מודיעין שירות ייחודי – בדיקת תקינות צמיגים ולחץ אויר ללא עלות  אך גם הרבה מעבר לזה – גם בדיקות חורף ללא תשלום וגם בדיקות לפני טסט ללא תשלום". 

לכם תושבים יקרים, נותר רק להגיע וליהנות משירות נפלא, אמין ומקצועי ובעיקר, לשמור על תקינות הצמיגים שלכם, כדי שנסיעתכם תהיה בטוחה ואחראית.

השירות ניתן בסניף צמיגי מודיעין, רחוב הצורף 2 ישפרו סנטר, בימים א'-ה' בין השעות 07:30-17:00 ובימי שישי מ-07:30-13:30.  אל תפספסו!

לפרטים נוספים - צמיגי מודיעין