בשער: רואי וגלית כבירי עם יעל כרמון

הושק מיזם כושר ופיטנס חדש במודיעין -  "זוז פיטנס", בהובלת יעל כרמון, המאמנת הראשית ומנהלת הסטודיו. 
"זוז פיטנס" ממוקם בבית יהונתן בקניון ומציע חוגי כושר, עיצוב וחיטוב הגוף לנשים בכל הגילאים, במחירים שמתאימים לכל כיס.

בטקס הפתיחה נשאו דברים רואי כבירייעל כרמון, ואלעד שמעונוביץ, מחזיק תיק תרבות, ספורט נוער וצעירים, ואף בצעו טקס גזירת סרט סמלי למיזם החדש. כבירי ברך את כל הנוכחות והסביר את הקונספט החדשני, של "סטודיו שמעצב נשים", הפועל בשעות הבוקר והערב, ויציע 30 שיעורים במהלך השבוע, ובהם 11 סוגי אימונים שונים, אותם יעבירו 12 מורות מקצועיות, שנבחרו בקפידה. המנויות בסטודיו יהנו ממחיר זול במיוחד, ויוכלו להגיע לכמה שיעורים שרק ירצו, ללא כל הגבלה

יעל כרמון ספרה לנוכחות, שהיה טבעי עבורה לחבור אל המשפחה השנייה שלה - "זוז במחול" – כדי להביא מתל אביב את הקונספט החדיש של low cost fitness, ולהקים ביחד סטודיו לנשים בכל הגילאים, עם שיעורים שמתאימים לצעירות ולבוגרות, שיעורים לנשים בהריון ולאחר לידה, וכן תכניות שמותאמת לגמלאיות ולנשים המתמודדות עם אתגרים שונים, מתוך התפיסה שיותר כיף להתאמן בקבוצה נשית, ושהכי כיף להתאמן כשהמחיר לא מהווה מחסום. היא ציינה שכשיש מתחם ענק, שמאפשר להעביר מספר רב של שיעורים במקביל, ניתן יהיה גם לעבות את המערכת ולהוסיף עוד ועוד שיעורים, בהתאם לצרכים ולדרישה של המתאמנות.

כזכור, כרמון הייתה רקדנית ב"זוז במחול" וכשבגרה, חזרה אליו כמנהלת חטיבת הג'אז. היא השתתפה ב"מירוץ למליון", והצמד שלה "יעל ויוסיאל" נבחר לזוג האהוב ביותר בתולדות התכנית. היום היא מופיעה כרקדנית ומתופפת בלהקת "טררם" ומשדרת בערוץ ספורט 1, ומעתה תנהל את הסטודיו במודיעין ותעביר בו שיעורים.

אלעד שמעונוביץ, נציג העירייה, שיתף את הנוכחות בכך שהמיזם משיק למספר תיקים שהוא אחראי להם במועצה – גם ספורט וגם צעירים. הוא דיבר על רצון העירייה להנגיש את תחום הספורט לתושבים, כמו גם על השאיפה להשאיר צעירים וצעירות בעיר או להחזיר אותם לעיר לאחר הצבא והלימודים. שמעונוביץ הזכיר את התרומה הגדולה של גלית ורואי כבירי לעיר מודיעין, ועל היותם חלק בלתי נפרד מהעיר מיום הקמתה. הוא אמר שהסטודיו החדש הוא המשך לתרומה הגדולה שלהם לעיר, וציין שהעירייה תעשה הכל כדי לסייע להצלחת המיזם.

בתום הברכות, התפזרו האורחות בין אולמות הסטודיו, וחוו טעימות מהאימונים שיועברו בו, במגוון מקצבים וסגנונות.