צילום יח"צ | סייף נאגילי, השליח הראשון של וולט במודיעין 

פלטפורמת המשלוחים Wolt משיקה היום את השירות במודיעין-מכבים-רעות, ולראשונה מאז החלה לפעול בישראל, היא משיקה במודיעין את כלל השירותים שמציעה האפליקציה, כ-50 מסעדות וכ-20 חנויות כמו סופרמרקטים, מעדניות ומאפיות שפועלות ברחבי העיר וביישובי הסביבה.


בין המסעדות המקומיות שיספקו משלוחים דרך האפליקציה, ניתן למצא את מסעדת רוזה, לוצ׳נה, גריל 443, ניושי, ג׳וזף, חצות, מפגש השייח' וגם רשתות כמו מקדונלד׳ס, פסטה בסטה, ג׳חנון בר וסביח פרישמן. מגוון רחב של סופרמרקטים, מאפיות ומעדניות ייכללו גם הם בשירות, בינהם: מחסני השוק, ויקטורי, מעדני צדקיהו, מאפיית טלר, באשר, יין בעיר, בי פארם ו-Yellow.


יותר מ-60 שליחים יפעלו במודיעין-מכבים-רעות עם צפי לאלפי לקוחות שישתמשו בשירות.

אזור המשלוחים יכלול גם את היישובים לפיד, כפר רות, חשמונאים, גני מודיעין, שילת, שעלבים, נוף איילון וכפר האורנים, וכן את אזור התעשייה שילת ואת אזורי התעשייה בתוך העיר.

שעות הפעילות הן בכל יום מהשעה 9:00 בבוקר ועד 23:00 בלילה, מלבד יום שישי, בו יפעל השירות עד השעה 16:00.

ראש העיר חיים ביבס, בירך ואמר:  ״עיריית מודיעין מכבים רעות פועלת רבות על מנת להנגיש את בתי העסק לטובת התושבים מתוך ראייה של עידוד קנייה פה בתוך העיר. הכניסה של Wolt לעיר תביא תנועה כלכלית למסעדות והחנויות בעיר ותנגיש את מרכולתן גם ליישובי הסביבה״.

ליאור אשכול, מנכ״לית Wolt ישראל: ״אנחנו מצפים כבר תקופה ארוכה להגיע למודיעין מכבים רעות ושמחים לצאת לדרך. זיהינו ביקוש גבוה לWolt מתושבי העיר ולכן החלטנו לראשונה להשיק את השירות במודיעין לא רק עם מסעדות, אלא גם עם חנויות ועסקים מקומיים כמו סופרמרקטים, מאפיות ומעדניות. כל זה בחווית הצריכה המתקדמת עם משלוח מיידי ושירות מצוין, ממנה נהנים כבר ישראלים רבים ברחבי הארץ - מחיפה ועד באר שבע. אנחנו מודים לראש העירייה חיים ביבס ולעסקים המקומיים על קבלת הפנים החמה לעיר ונרגשים לשרת את העסקים, השליחים ותושבי העיר והאזור״.


חברת Wolt הוקמה ב 2014 בהלסינקי, פינלנד, כפלטפורמת משלוחים טכנולוגית נוחה, מהירה ושרותית, ופועלת כיום ב-23 מדינות. Wolt החלה לפעול בישראל ב-2018 בתל אביב, ומאז התרחבה למאה יישובים מצפון ועד דרום, בהם: חיפה, ירושלים, באר שבע, הקריות, הרצליה, נתניה, רמת השרון, כפר סבא, רעננה, הוד השרון, חולון, ראשל״צ, אשדוד, פרדס חנה ויבנה. למעלה מ-4,000 עסקים שותפים היום בפלטפורמת Wolt, כשבנוסף למסעדות פועלים מאות עסקי ריטייל בתחומי הסופרמרקט, מעדניות, מאפיות, פארם, פרחים, צעצועים, ספרים ועוד.