תוכן מקודם

זה נכון, יש כמה מקומות חדשים בעיר, כאלו שנפתחו אחרי הקורונה או קצת לפניה, אבל מקומות בילוי שנמצאים כאן כדי להישאר ורק משתבחים לאורך השנים, אין הרבה בנמצא. הג'פטו בר בליגד סנטר חוגג כבר 6 שנים של פעילות תוססת ומשמחת, ומציע בילוי בקונספט ייחודי ממש כאן ליד הבית.

רק ממשיך קדימה

לפני כשנתיים כתבנו ממש כאן שמתן ואנונו, הבעלים והמנהל של ג'פטו בר לוקח אותו צעד אחד קדימה ומציע לאורחים שלו בילוי בקונספט בר שכונתי תל-אביבי כאן במודיעין. לקונספט הייחודי הוא הוסיף תפריט חלבי כשר שגולת הכותרת שלו הוא מגוון הפיצות הענקיות והאיכותיות בצבעים וטעמים שונים, לצד בירות בינלאומיות שלא תמצאו באף בר אחר בעיר.

אז מה השתנה?
"הקורונה הייתה תקופה לא פשוטה" מציין מתן בן ה- 31, "אבל מאז שהסירו את ההגבלות חזרנו באנרגיות שיא, חידשנו ושיפרנו, טיפלנו בנראות, הגדלנו את השטח ואת מספר מקומות הישיבה ולמעשה המשכנו את סבב השינויים שהחל כבר לפני שנתיים וחצי בשינויים ניהוליים, שדרוג התפריט עם שף שבנה אותו ועשה רענון במטבח, והוספת ערבי קונספט קבועים: בימי שני ערב יין וגבינות עם יין ללא הגבלה, נשנושי גבינות ודיג'י שמתאים לאווירה, ובימי רביעי: שתה כפי יכולתך, בירות מהחבית ללא הגבלה.

ואם כבר מדברים על בירות אז בג'פטו מתהדרים בבירות מעולות כולל ווינשטפן ויטוס, קרלסברג לומה, ליין מיוחד של טריפל ובירות בלגיות מסוג הקסטילים והברברים, בטעמים מיוחדים. וזאת בנוסף לקוקטיילים מעולים ושלל משקאות חריפים ומשובחים.

"כולם מוזמנים להכיר ולחגוג איתנו יום הולדת 6"

מי שנהנים מהמקום באופן קבוע הם קבוצות של חברים, צעירים או בוגרים יותר, ואנשים שממש תופסים את המקום כ'בר הבית'. "הקהל מגוון גם בגלל הכשרות וגם בגלל הוותק והמוניטין", מספר מתן. יתרון נוסף שמושך לקוחות הוא מיקום הבר מחוץ לאזורי המגורים של העיר - "אין כאן הגבלת רעש או הגבלת שעות וזה מאפשר לחגוג. כך גם נחגוג את מסיבת יום ההולדת הענקית שתתקיים ביום חמישי, 22/7, עם רחבת ריקודים ובר חיצוני. אנחנו מתכננים חוויה מיוחדת לאחר שבגלל הקורונה לא יכולנו לחגוג יום הולדת 5"

חשוב לדעת

כתובת: השדרה המרכזית 15, ליגד סנטר 1. פתוח בכל ערב החל מהשעה 19:30 ועד ל- 03:00 | בשישי סגור | שבת מהשעה 19:30 עד 03:00 בלילה.

לפרטים נוספים - ג'פטו בר מודיעין