תוכן מקודם

אופיר דה מנשה עברה למודיעין בגיל 4, התחנכה בעיר וגדלה בה, אך מעולם לא חלמה שבגיל 26 תהיה מאמנת כושר ואף תפתח סטודיו בעיר. ספורט לא תמיד דיבר אליה. היא עסקה מעט בספורט, אבל אהבה ולמדה אומנות.

לאחר שבילדותה סבלה מהפרעות אכילה והתנסתה בדיאטות חוזרות ונשנות במטרה להיות מחוטבת יותר, הצליחה בנערותה להשיל קילוגרמים רבים ממשקלה וירדה באופן דרסטי במשקל, אבל, "זה לא החזיק מעמד", היא מספרת, "ולאחר שנה עליתי הכל מחדש. וכך הלאה, דיאטות והשמנה פעם אחר פעם". 

אופיר דה מנשה

השינוי שהצליח

לפני ארבע שנים גילתה אופיר את הספורט מחדש והחליטה להיכנס לעולם הזה בצורה מקצועית, לא לפני שהחליטה שאל המתאמנים והמתאמנות שלה היא תגיע ממקום בריא, נקי, ומלא רצון לסייע. "התחלתי ללמוד בבית הספר למקצועות הספורט. למדתי אימונים מגוונים, כולל אימונים פונקציונאליים, אימונים אישיים והדרכה בחדר כושר, ואז התחילה הקורונה. עבדתי בחברה כמפתחת הדרכה וכבר לא חזרתי. בתקופת הקורונה, במהלך הסגר, התחלתי לאמן אנשים, ללא תשלום, פשוט לנפש. וכך, מזוג משקולות ואופני כושר פתחתי מיני סטודיו בבית שלי, שהלך וגדל לצד התרחבות הקליינטורה".

עם הפנים למתאמנים וגם לעתיד

לפני כחצי שנה, לאחר כמעט שנתיים בבית, וכאשר היה ברור שהקורנה כבר מראה סימני דעיכה, החליטה אופיר  לפתוח סטודיו במרכז קייזר. היום, הסטודיו שנמצא בקומה הראשונה של המרכז ונקרא Ofitness, הוא סטודיו בוטיק שמתמקד באימונים לקבוצות קטנות.


בסטודיו המצויד היטב מציעה אופיר מגוון שעורים המועברים על ידה ועל ידי שלוש מדריכות נוספות. בין השעורים המוצעים בעיקר לקבוצות נשים אך גם לקבוצות מעורבות תמצאו אימוני כח והתנגדות, אימוני פילאטיס קלאסי, אימוני טרמפולינה, אימונים ספציפיים לבטן ולירכיים, אימוני טבטה, קאנגו ג'אמפ, אימונים לנשים בהריון ולאחר לידה, אימוני כושר פונקציונאלים לשיפור הכושר וחיזוק הגוף, ועוד.


אופיר מציינת כי "הסטודיו מותאם לכל מתאמן ומתאמנת ברמה האישית, ומאחר וחשוב לי להעביר כל אחת ואחד מהמתאמנים שלי תהליך אישי ומובנה, למדתי גם תחומים משלימים כמו טיפול ואבחון באכילה רגשית, ואני מציעה בסטודיו גם סדנאות בתחום הלייף סטייל, בדגש על תחום האכילה".

השאיפות לעתיד הן לפתח קהילת ספורט גדולה יותר, אומרת אופיר, קהילה שתהנה משעורים, סדנאות ומפגשים מגוונים. "השינוי הזה ממש מתוכנן, ומאחר ואני אוהבת שינויים, אני מציעה לכל מי שמעוניין, לנסות לזרום עם התהליך שאני מציעה וליצור גם עבור עצמו את השינוי הרצוי".

מקבלת ונותנת מחמאות

לשאלתנו הנוגעת לריבוי האפשרויות העומדות היום לפני תושבי ותושבות העיר בתחום, היא מדגישה כי "לכולם יש מקום, וחשוב שלמתאמנים תהיה אפשרות לבחור מתוך מגוון סוגים של אימונים וכמובן גם מאמנים, "כי גם להתחבר למאמן צריכים", ובעוד היא מפרגנת למאמנים בעיר מפרגנים לה לקוחותיה, וכך כתבה לה אחת מהן: "את נדירה! נותנת את הלב והנשמה! זה מורגש ביותר! אני באמת רוצה להודות לך על הכל, זכיתי. האימונים באמת הפכו לחוויה נעימה ולא למשהו שרק מחכים לסמן עליו וי.. וכמובן, אפילו שעבר רק חודש אני מאוד מרגישה וגם רואה את השינוי בגוף. באמת שאין לי מילים להודות לך".

רוצים עוד פרטים?

סטודיו  Ofitness נמצא בקומה הראשונה של מרכז קייזר, רחוב עמק זבולון 24.

בקרו את אופיר גם בעמוד הפייסבוק

ניתן ליצור קשר בטלפון - 050-3360848

Ofitness - מאמנת כושר אישית