בני 24, חריפים, יודעים מה הם רוצים וכבר בעלי אטליז מצוחצח בסטנדרטים של בית מרקחת

אם לפני שני עשורים היה בעיר אטליז אחד ולפני עשור התווספו עוד שניים או שלושה, הרי שנראה שכיום התחום בעיר פורח, ומהתחרות על האיכות, הניקיון והשירות - הצרכנים רק נהנים.


הקצבייה החדשה בה מתהדרת העיר היא קצביית מיטאון במתחם פורום ציפורים שהפכה תוך זמן קצר לתחנת חובה לחובבי הבשר, כאשר מעבר לבשרים משובחים היא מספקת גם חווית קניה קצת אחרת.


זה מתחיל בבעלי המקום – רם בוארון ופנחס בוימן, צעירים בני 24 ממודיעין, שחולקים כמעט הכל. הם נולדו יום אחרי יום, היו חברים טובים מגיל צעיר, התגייסו באותו היום לצבא (לוחמים באגוז ובצנחנים) ולמדו בתיכונים בעיר (לחוד, אבל עדיין שמרו על חברות קרובה).

כילדים, ובעיקר כבני נוער, תמיד חלקו רצון וחלום להקים ולפתח בית עסק.


 

את 'פנחס הקצב' בטח כבר הספקתם להכיר מהפוסטים היצירתיים שמפרסמים השניים בפייסבוק, דרכם הם מספרים על מוצרים מיוחדים, מחלקים מתכונים ומזמינים אתכם ליהנות ממבצעים מיוחדים בקצבייה.


פנחס, המכונה 'פנחס הקצב', למד בעצמו את התחום ועבד במפעל בשר. "פשוט כדי להכיר טוב יותר את העולם הזה", הוא מספר.

"חקרתי את הנושא ושנה לפני שפתחנו את העסק רם ואני למדנו את התחום לעומק והתמחנו בו, עד שהגענו למעמד של פתיחת העסק שלנו באוגוסט 2022".

מתחילים בשכונה

צמד החברים היזמים מצאו במרכז החדש ובשכונת "ציפורים" החדשה הזדמנות עסקית טובה. הם טרחו ובדקו את חתך האוכלוסייה, והגיעו להבנה שכאן יפתחו את הסניף הראשון שלהם. "ניסינו להבין מה הצרכים ואילו פתרונות מחפשת האוכלוסייה בתחום הבשר והמזון. גם הקורונה נכנסה באמצע והיה לנו זמן לבנות קונספט ספציפי עם פתרון מוקפד ומדויק. אנחנו רואים במקום סוג של הייטק בתחום ממכר המזון. אין כאן ריח של בשר בכלל! בנוסף, מעבר לבדיקות שעשינו באזור ובקרב התושבים עברנו גם על כל מוצר שהתכוונו למכור בחנות. טעמנו ובדקנו את כל הנתחים והבשרים כדי להגיע לתפריט שלנו, שכולל את המוצרים הטובים ביותר ו'המנצחים' מבחינתנו".

בסופו של דבר, לאחר ההקמה והפתיחה, הם מציינים, "היו התאמות ותיקונים בשטח אבל בגדול הצלחנו לדייק ברמות גבוהות. הלקוחות שלנו הם בעיקר בעלי משפחות אבל מגיעים אלינו גם צעירים וצעירות שנדלקים על מוצרים מגוונים וגם מבוגרים יותר. רובם מגיעים מהשכונות הקרובות - הציפורים ונופים אולם יש גם לקוחות שמגיעים מבוכמן עד אלינו, ואפילו מהקצה השני של העיר".

למרות שהיזמים הצעירים נמצאים בראשית הדרך, הם כבר מתכננים גם את העתיד. חנויות נוספות, רשת, ובסוף - החלום של השניים הוא לפתוח מפעל יצרן שייצר לא רק לחנות ולרשת שיבנו בהמשך, אלא גם לחנויות נוספות.

מה בתפריט? (הפתעה! לא רק בשר)

מעבר למוצרים שעבורם הם 'הטובים ביותר בעיר', מציין פנחס הקצב כי "הערך המוסף הגבוה ביותר שלנו, מעבר לבשר טרי, איכותי ומשובח, הוא השירות. תמיד נעניק יחס אישי מכל הלב לכל מי שנכנס אלינו, אנחנו נותנים מתכונים, שירות משלוחים חינם, אוירה נעימה וייעוץ מקצועי. כשאדם נכנס לחנות הוא יוצא עם חיוך. אמנם קשה לתאר את זה אבל אני מתחייב שיש לנו את השירות הכי טוב בעיר."

הבשר, כמובן, ניצב כאן בקדמת הבמה. בויטרינה הגדולה תמצאו מבחר של נתחי בשר בקר משובחים, עוף טרי, דגים, בשר מיושן, קבבים, נקניקיות בקר, שיפודים, וגם מחלקה של קפואים. 

עוד מציעים באטליז גם תבלינים, שמן זית, מוצרים אמריקאים, סלטים, רטבים, ממרחים, מעשנות ואביזרים רלוונטיים. בעצם כל מה שצריך כדי להכין מנה שהיא לא פחות ממצוינת.


ולא רק קרניבורים ימצאו כאן מה שהם מחפשים, מסכמים השניים, גם צמחונים יכולים לקבל כאן מענה בדמות תחליפי בשר ברמה הגבוהה ביותר.


כדאי לדעת:

• קצביית מיטאון - בשר בעיר ממוקמת במרכז פורום ציפורים, רחוב חסידה 21. 

• כשר בהשגחת הרבנות מודיעין. בחנות גם מוצרים כשר חלק, ובהזמנה מראש אפשר לדאוג גם לכשרות בד"צ. 

• אפשרות לשירות משלוחים עד הבית

לפרטים נוספים והזמנות - מיטאון - בשר בעיר