תוכן מקודם | צילום: יח"צ

קורולה סדאן 2019, בגרסה ההיברידית והחדשנית, מחכה לכם באולם התצוגה באוטופיה, סוכנות מורשית טויוטה במודיעין מכבים רעות.

טויוטה קורולה, הרכב הנמכר בעולם, עכשיו באוטופיה עם מנוע היברידי עוצמתי, עיצוב חיצוני חדשני, חלל פנימי משודרג, טכנולוגיה מתקדמת ביותר ומאפייני בטיחות מתקדמים. הדור החדש של הקורולה מציג שדרוג יוצא דופן מאי פעם.

TOYOTA COROLLA  2019 מציעה לכם חוויית נהיגה עוצמתית, מיוחדת ומהנה במיוחד. החלל הפנימי מעוצב בקפידה, העיצוב החיצוני יפהפה ומהפנט ומערכת הבטיחות המתקדמת, TOYOTA SAFETY SENSE, מעניקה בטיחות מירבית לכלל הנוסעים. המערכת כוללת: זיהוי תמרורים, התרעת חריגה מנתיב עם בקרת היגוי, מערכת אור גבוה אוטומטי, שמירת מרכז נתיב, בקרת שיוט אדפטיבי ומערכת קדם התנגשות.

צריכת הדלק נמוכה וזיהום האוויר מינימלי בזכות המנוע ההיברידי, המאפשר גם נהיגה חלקה, נעימה ושקטה. מערכת המולטימדיה המתקדמת כוללת מסך מגע בגודל 9 אינצ' עם שליטה מההגה (ללא צורך להוריד ידיים מההגה) על אפשרויות ניווט, מוסיקה, שיחות בנייד ועוד.

קורולה סדאן החדשה היא המשפחתית האולטימטיבית שמציגה רף חדש בכל פרמטר אפשרי. לא בכדי, נרשם שיא של כל הזמנים בישראל במכירה מוקדמת כאשר כ-6,000 רכבים הוזמנו עוד טרם הגעתם לארץ!!!

טויוטה קורולה החדשה מחכה לכם עכשיו באולם התצוגה באוטופיה, סוכנות מורשית טויוטה במודיעין מכבים רעות. יועצי המכירות במקום מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה ולקבל את כל האינפורמציה, להציע לכם מגוון מסלולי מימון ולקחת אתכם לנסיעת התרשמות ברכב החדשני והמרהיב.

בואו עכשיו לאולם התצוגה באוטופיה כדי להגשים חלום ולצאת לדרך חדשה עם לא פחות מטויוטה קורולה 2019!
לפרטים ולהזמנת נסיעת התרשמות חייגו אלינו: 08-9711111