תוכן מקודם

לאחר שבנוסף למחלקות המוכרות - פחחות וצבע, מכונאות רכב, רכבי 4X4 ומיזוג אוויר לרכב - התמחה מוסך גיל בטיפול בכלי רכב חשמליים והיברידיים, החליטו במוסך לשדרג את התחום ולהפוך את מסלול ההתמחות במוסך לעסק העומד בפני עצמו.

אלקטריקאר- סוף מעשה במחשבה תחילה.

בשנים האחרונות אנו עדים לקפיצת מדרגה מבחינה טכנולוגית בכל הנוגע לשוק הרכב בכלל ולרכבים חשמליים והיברידיים בפרט, כאשר בשנים הבאות תשנה הטכנולוגיה מקצה לקצה את ענף הרכב, והמכונאים של עולם המחר יהפכו לטכנאי רכב ואנשי אלקטרוניקה גם יחד.

מוסך גיל, אשר צפה את השינויים שיבואו, קיבל רישיון מוסך לרכבים חשמליים והיבריידים כבר לפני שלוש שנים ובכך הפך למוסך המתמחה באזור ברכבים אלו. לפני כשנתיים ביצע המוסך טיפול ראשוני ברכב MG מדגם חשמלי, כאשר הצוות הבין שבעוד מספר שנים נפגוש בעשרות אלפי רכבים חשמליים בדרכים. ההערכות של המוסך, וגיל בראשו, ושליחת כל העובדים להשתלמויות מקצועיות הנוגעות לכלי רכב חשמליים והיברידיים, הוכחה כמשתלמת ועתה נפתח בצמוד למוסך הוותיק העסק החדש. - אלקטריקאר.

כל השירותים והמוצרים

העסק החדש משלב בתוכו היצע מגוון של שירותים ומוצרים. בין היתר תוכלו לקבל באלקטריקאר שירותי חשמל ודיאגנוסטיקה לרכב (מתנעים, תקלות טעינה, זליגות חשמל, תקלות התנעה, מאווררי מנוע, נוריות דולקות, קצרים), שירותי מיזוג אוויר (תקלות מחשב, מילוי גז.  נוריות התראה מנוע ABC , מערכת הגה , צמיגים, נורת מנוע וגיר), מעבדה לאבחון טכנולוגיה מתקדמת ותקלות בכלי רכב חשמליים, התקנות לרכבי ביטחון וטיפולים לכלי רכב היברידיים וחשמליים.

באלקטריקאר תמצאו גם מגוון רחב של מוצרים לפנים ולחוץ הרכב בהתאם לסוג ולדגם ובכלל זה מגוון מצברים, מנגנונים ולחצני פיקוד, סוללות לשלטים, מערכות מולטימדיה (כולל מערכות משוכללות הכוללות וייז ויוטיוב) שמע וסטריאו, מערכות רוורס, נורות, קודניות, גגונים, מגיני רוח ומגיני שמש, מעמדים ומטענים לטלפון נייד, כיסויי הגה, ריפודים, פחים, מגבים, בוסטר התנעה (מתניע מצברים), אפודים זוהרים ומשולשי אזהרה, כבלי התנעה, קומפרסורים (כולל קטנים או גדולים לרכבי 4 על 4) וכמובן מראות, פנסים, אזניות, ידיות כח ומוצרים לניקיון הרכב והשמשות. כל מוצר המחייב התקנה ניתן להתקנה במקום.
מחלקות מיוחדות נפתחו גם לבעלי רכבי 4X4, רכבים היברידים וחשמליים.

מוזמנים לקבל שירות מקצועי

אם אתם מכירים את מוסך גיל שנה, שנתיים, עשור או שניים, אתם וודאי מכירים את שיטת העבודה, הדרך המקצועית וההקפדה על כל פרט. אם אתם בעלי רכב חשמלי, היברידי, רכב 4X4, רכב דיזל או בנזין תוכלו לקבל מעכשיו כל שירות או מוצר רלוונטי באלקטריקאר- חברת הבת של המוסך שהחלה כמחלקה קטנה בתוך מרכז השירות של גיל ניב.  אם עדיין אינכם לקוחות של המוסך אתם מוזמנים לקפוץ אל אלקטריקאר ולהכיר את שירותי החשמל והמוצרים הייחודיים הנמכרים במקום. המקום חדש, השירות ישן, אמין וטוב!