תוכן מקודם

מרכז העסקים של מודיעין תוכנן שנים רבות לפני הנחת אבן הפינה של העיר ובמהלך השנים גובשה התכנית המפורטת אשר כללה מאות יחידות דיור, מסחר ושטחים המיועדים לשירותים, בנוסף למבני ציבור ושטחים פתוחים. בתחילת שנת 2021 יאוכלס המע"ר של העיר ובתוכו מתחם אחד יחיד ומיוחד - הוא פרויקט  Y CENTER של חברת יעקבי יוניברסל.

"אנשים מעדיפים עירוב שימושים" מספר דניאל חומוצאני, מנהל השיווק של המתחם. "לנהל את כל החיים סביב אותו מקום. בעולם המודרני כבר גילו שאלו המקומות הכי מבוקשים, צפופים ומעניינים ועכשיו זה מגיע למודיעין שמחכה כבר הרבה שנים למרכז צעיר חי ובועט."

 משרדים, חנויות, מסעדות ומותגים מנצחים | הדמיה- יעקבי סנטר


המיקום שעושה את ההבדל

בסוף השנה האזרחית, בדיוק כפי שתכננו, יפתח Y CENTER בחלקה הצפוני של שדרת המע"ר, במרחק כמה דקות הליכה מהעירייה, מתחנת המשטרה, תחנת הרכבת, ובסמיכות למבני ציבור מתוכננים כמו הספרייה העירונית והיכל התרבות. הפרויקט יהיה חלק בלתי נפרד משדרה שוקקת חיים אשר תשנה לחלוטין את תרבות הפנאי של תושבי העיר.   


תכנון יוצא דופן

המרכז המתקדם והחדשני מתפרס על פני כ- 16,000 מ"ר בנוי (כ- 5,000 מסחר, ועוד כ- 11,0000 מ"ר משרדים). לרווחתם של הבאים קיימים כ- 400 מקומות חניה תת קרקעית. תמהיל שטחי המסחר ייחודי ומתפרס על פני כמה קומות. 

בקומה הפנימית יפעלו שירותים שיהנו מנגישות ישירה מהחניון לרווחת המשתמשים אשר יכללו חוגים, אולמות ועסקים נוספים.

יתרת שטחי המסחר נמצאים בקומות הפונות ישירות אל הרחוב, וזאת בשתי חזיתות שונות - חזית מסחרית הפונה אל רחוב דם המכבים, וחזית נוספת לכיוון רחוב החשמונאים. בזכות התכנון הייחודי, שני מפלסי הרחוב מתחברים בדרגנועים ומעלית. החנויות נחשפות לחולפים ברחובות דם המכבים ושדרות החשמונאים כאשר החנויות הפונות לרחוב החשמונאים גדולות ומרווחות במיוחד. 

 מרבית החנויות ובתי הקפה אשר יתמקמו באזור זה יהנו ממרפסות נהדרות ובכלל, מציין דניאל: "התמהיל מזמן שפע של מקומות בילוי עם חברים, משפחה וקולגות ומתאים לבני כל גיל. מי שיבחר למקם את המשרד שלו באחד ממשרדי הפרויקט יוכל ליהנות מעבודה במשרד חדשני ובבניין המשלב יתרונות רבים, בדיוק כמו בכל עיר גדולה, והיתרון המרכזי – הכל במרחק 5 דקות מהבית! חמש דקות הליכה או חמש דקות נסיעה... אבל כשהקרבה כזו, מי בכלל סופר".

שפע של מקומות בילוי במרחק 5 דקות מהבית


תמהיל מנצח של מותגים

בין המותגים שכבר הבטיחו את מקומם בפרויקט: שופרסל אקספרס, גלידריית דלי קרים, עולם הממתקים, בורגרס בר, קליית חממה וגם - חדר כושר פרופיט וריג'ס מתחמי עבודה, כאשר מותגים נוספים מנסים להבטיח את מקומם ומנהלים בימים אלה משא ומתן עם הנהלת הפרויקט.


 

יעקבי יוניברסל – משפחה של פרויקטים

יעקבי יוניברסל היא חברה פרטית משפחתית שפועלת מאז 1994. החברה ייחודית בנוף בעיקר בזכות ההחלטה לשלב יזמות עם עבודה קבלנית אך ורק לטובת הפרויקטים שהיא יוזמת. היתרון המשמעותי ללקוח הוא קבלת מענה שלם תחת קורת גג אחת כאשר האינטרס של החברה הוא בהחלט לדהור קדימה אך תוך מיקוד והקפדה ללא פשרות.

במהלך שנות פעילותה רכשה לעצמה יעקבי יוניברסל שם של חברה מקצועית, יעילה, מהירה, וחדשנית, בעלת סיווג ג' 5, הדירוג הגבוה ביותר בענף הבנייה, המאפשר בנייה ללא הגבלה. עם יכולת עמידה מרשימה ביעדים, וניסיון עצום שהצטבר במגוון נרחב של פרויקטים ובהם פרויקטים למגורים, הלקוחות החדשים במודיעין יכולים להיות רגועים.

"אנחנו תמיד מבהירים שהמוצר שלנו שונה לחלוטין", מספר דניאל, "כי האווירה במתחם תהיה לגמרי אחרת. אפשר לחנות ישירות ולעלות למשרד לפגישת עסקים דחופה או לעבור בבית הקפה לקחת קפה ומאפה, לסיים את יום העבודה ולהתאמן בחדר הכושר וכל זאת במחשבה להעניק למשתמשי המרכז איכות חיים גבוהה במרכז החדש והיחודי של מודיעין".