תוכן מקודם

כשנכנסנו לחנות התכשיטים של דמרי במרכז מוריה סנטר, הרגשנו לרגע שהגענו לרחוב ויה דל קורסו ברומא, תחושת העושר, המגוון הרחב של מותגי היוקרה שעטפה אותנו מכל כיוון, גם היחס של הבעלים ללקוחות שהיו באותם רגעים בחנות הזכירו לנו משהו מהשירותיות האדיבה של אירופה הקלאסית. החנות אמנם נפתחה רק בדצמבר האחרון, אך למשפחת דמרי נסיון עשיר בתחום התכשיטים. אבי המשפחה הוא יבואן תכשיטים ותיק, הנמצא בתחום ייבוא ומכירת התכשיטים כבר למעלה מ-30 שנה, הוא מייבא ומספק תכשיטים ויהלומים לחנויות רבות בארץ, וכעת החליטו האחים לפתוח חנות משלהם, כאן במודיעין.

איך הכל התחיל?

"עבדנו עם אבא שלנו בכל רחבי הארץ, למדנו ממנו רבות על תכשיטים, על ייעוץ ללקוח, הפצה ועוד", מספר לנו נתנאל. "כבר כמה שנים שאנחנו חושבים על לפתוח חנות, והחלטנו לפתוח אותה כאן במודיעין, כיוון שזו העיר בה אנו ומשפחתנו חיים"

"בחרנו להתמקם במרכז מוריה לאחר שהסתובבנו בכמה מרכזים בעיר בחיפוש אחר המקום הנכון לחנות שלנו, ומרכז מוריה התאים לנו גם מבחינת תמהיל העסקים בו וגם מבחינת המראה העדכני והנוחות ללקוח"

מה ייחודי בחנות שלכם?

"אפשר למצוא אצלנו הכל מהכל. חנות התכשיטים שלנו מציעה מגוון רחב של תכשיטים. קולקציות אקסלוסיביות של מותגי יוקרה לצד תכשיטים בעבודת יד, שעונים, סברובסקי, זהב ויהלומים. טבעות אירוסין, טבעות נישואין, מתנות לבר ולבת מצווה, וגם תכשיטים יומיומיים"

"בנוסף, אנחנו גם קונים זהב ישן, מבצעים תיקונים לתכשיטים של לקוחות, מחדשים תכשיטים ישנים, ניתן להזמין אצלנו תכשיטים בהזמנה ובעיצוב אישי, לשבץ אבני חן או יהלומים ישנים בתכשיט חדש ולנקב חורים באזניים".

בניגוד לענפי צרכנות אחרים, בהם הקליינטים פונים יותר ויותר לקנייה ברשת, בענף התכשיטים הלקוחות עדיין מעדיפים לגשת לחנות, לבחון, לחוש, למדוד ולבחור –

"נכון, ולכן היחס והשירות ללקוח הוא חשוב מאוד. אנחנו עושים הכל כדי להעניק שירות אדיב, מקצועי ומקיף לכל לקוח שנכנס אלינו. חשוב לנו שהלקוחות הרוכשים אצלנו ייצאו תמיד הכי מרוצים. יש פעמים שלקוחות נכנסים אלינו ולא יודעים מה לבחור ואנחנו מייעצים ומכוונים כדי להתאים את התכשיט לאירוע המתאים או ללקוח המסויים. אם מתעוררת איזושהי בעיה לאחר הקנייה, אנחנו ממשיכים ללוות, לייעץ ולעזור בכל דרך. אנחנו אנשים מאמינים, גדלנו בבית דתי, ואנחנו מאמינים בלהיות ישרים והגונים, והפרנסה כבר תגיע".

תכניות לעתיד?

"כרגע השאיפה שלנו היא להגיע לכל התושבים במודיעין והסביבה אנחנו רוצים שיידעו שיש חנות כזו כאן, שניתן לרכוש בה תכשיטים איכותיים מכל סוג, לקבל שירות אישי, מקצועי ואדיב, ומחירים נוחים. בעסק אמין ובעלי מקצוע מנוסים. בואו להתרשם מהחנות הנעימה ומהמבחר – אנחנו מבטיחים להתאים את הפריט המושלם עבורכם!