תוכן מקודם

"קליית חממה" הוא אחד המותגים המובילים בתחום הפיצוחים והתבלינים בישראל, הרכבי תערובות התבלינים נשמרים בסוד והפיצוחים כולם נקלים בשיטות מסורתיות השומרות על איכותם הגבוהה.

ביקרנו ב"קליית חממה" בצומת שילת ופגשנו את שוש עומרי, תושבת מודיעין, שהקימה ומנהלת את החנות הזו כבר 15 שנה."המוטו שלנו מאז ומתמיד היה סחורה באיכות טובה, מחירים הוגנים, נקיון ברמה גבוהה ויחס ושירות טוב ללקוח" מספרת לנו שוש.החנות בשילת מציעה חווית קנייה ייחודית, עשירה ומלאת צבעים, ריחות וטעמים." לבוא אלינו זו חוויית קנייה אומרת שוש, חנות עם אנרגיות טובות, אוירה טובה וריחות משכרים "

מה מייחד את החנות שלך מחנויות דומות באיזור ?

" קודם כל  הקלייה שלנו היא הקלייה האיכותית ביותר, אנחנו מקפידים מאוד על נקיון המוצרים ונקיון החנות. אין פרי יבש שלא תמצא אצלנו, אין קטנייה שלא תמצא אצלנו, יש לנו קרוב ל- 300 סוגי תבלינים, ואם לקוח מבקש מוצר שבמקרה אין לנו, אנחנו נזמין במיוחד."

ואכן, בשיטוט בחנות תגלו המון סוגים של קטניות, פירות יבשים, פיצוחים מובחרים שעוברים טיפול מסור וקלייה איכותית, תערובות מיוחדות לאורז, חליטות תה, מאות סוגים של תבלינים, צמחי מרפא, מוצרי בריאות ומוצרים ללא גלוטן ועוד המון.

כמו כן, נהנים הלקוחות ממגוון  מוצרים משלימים כגון: שמן זית וחמוצים, טחינה, מוצרים לסושי דבש וסילאן, גרנולה וטחינה במקום של אגוזים, זרעי פשתן ועוד. לחנות כשרות בד"צ בית יוסף והעדה החרדית".

איך זה לעבוד עם תושבי מודיעין?

"תושבי מודיעין והסביבה הם אנשים מקסימים. מגיעים אלינו לא רק ממודיעין עצמה, אלא גם מיישובים נוספים באיזור כמו חשמונאים, קריית ספר, נעלה ועוד. יש לנו המון לקוחות קבועים שמגיעים אלינו במיוחד כי הם מרוצים. הלקוחות שמגיעים אלינו מרגישים בבית, יש לנו קשר אישי וחם עם המון לקוחות קבועים שלנו שחוזרים אלינו שוב ושוב בגלל האיכות והמחירים ההוגנים. אני מרגישה שלאנשים כאן יש מודעות לתזונה נכונה ואצלנו הם יכולים לקנות מוצרים בריאים ואיכותיים".

בקליית חממה בצומת שילת ניתן להשיג גם צמחי מרפא ותערובות מיוחדות המשמשות כ"תרופות סבתא" לכל מיני בעיות. שוש מספרת לנו שסבה היה מרפא בתבלינים וצמחי מרפא, והיא למדה ממנו המון. " יש לקוחות שבאים אליי לפני שהם הולכים לרופא" היא מספרת. " אני יודעת להציע את התערובות הנכונות לכל מיני בעיות, יש לי תערובת מיוחדת שעוזרת לנקיון הכליות, תערובת מיוחדת שמקלה על צינון, תערובת לאיזון כולסטרול, ועוד. והלקוחות מעידים שזה אכן עוזר להם".

תני לנו טיפ לחיים טובים ובריאים  -

"לאכול מה שאתה אוהב ומה שהגוף שלך דורש, אך כל דבר במידה הנכונה, לא להגזים עם שום דבר".החנות העשירה ומלאת הצבעים, טעמים וריחות, בשילוב עם הנסיון העשיר של בעלי החנות הידועה ביכולתה לקלוע לטעמו של כל לקוח, רוקמים יחד חוויה קולינארית עשירה, צבעונית ומהנה.

לפרטים נוספים - קליית חממה א.ת. שילת לידACE ,