תוכן מקודם

עינב שוורץ, תושבת מודיעין, בת 34, אם לארבעה בנים ונשואה לאייל שוורץ, בעל מספרה בעיר, עבדה במשרד הביטחון כשהחלה מגיפת הקורונה. בניגוד לרבים, ביניהם בן זוגה אייל, שנאלצו לסגור את העסקים או לעבור לעבוד מהבית, לעינב הייתה משרה איכותית עם פרנסה בטוחה.

"בתחילת הקורונה אני זו שהייתי עם המשרה הבטוחה", מספרת עינב, "בעלי ישב בבית ולא יכול היה לפתוח את המספרה ואני עבדתי שעות על גבי שעות במשרד. פתאום הרגשתי שהוא ממש הכיר את הילדים מחדש והם חווים יחד חוויות שאני מפספסת. יום אחד אמרתי לעצמי, תעצרי, התקופה הזו באה ללמד אותך מה חשוב בחיים: לעשות מה שאת אוהבת ולהיות כמה שיותר עם הילדים".

התובנה הזו הביאה את עינב לצאת לחל"ת ממשרד הביטחון וללכת ללמוד לעומק תחום אליו נמשכה עוד הרבה קודם, אך לא הקדישה לו את מלוא זמנה ומרצה. "הלכתי ללמוד קוסמטיקה שיקומית-טיפולית, זה תחום שהרבה לא מכירים והוא נועד לתת פתרונות אסתטיים בעזרת איפור קבוע, לכל מיני בעיות רפואיות שנשים או גברים מתמודדים איתם".


התחום הראשון שעינב למדה ומסב לה גאווה רבה הוא הדמיית פיטמה ועטרת לנשים שעברו כריתת שד במסגרת טיפולים במחלת הסרטן. "למעשה בעזרת איפור קבוע אפשר להחזיר לאישה משהו מהביטחון שהיא איבדה במהלך ההתמודדות עם המחלה", היא מספרת, "זו מצווה ענקית וכל אישה שעברה כריתת שד מוזמנת אליי לעבור אצלי את הטיפול הזה ללא עלות".


קליניקה אינטימית ונעימה

לאחר מכן התמקצעה גם בטשטוש צלקות או סימני מתיחה ומילוי זקיקי שיער בקרקפת וכמובן בכלל הטיפולים האסתטיים הקיימים בשוק - עיצוב גבות בשיטת הפודרה, מיקרובליידינג, הרמת והדבקת ריסים, איילינר, שפתיים ועוד. "אני החלטתי ללמוד כל דבר שיכול לגרום לאישה או גבר לקום בבוקר שמח ולאהוב את מה שהוא או היא רואים במראה", היא אומרת בחיוך.

עינב פתחה קליניקה בתוך המספרה של בעלה אייל ומאז כולם שואלים - "נו, אז איך זה לעבוד עם בעלך?"
"אז מצד אחד ברור שזה מאתגר", היא עונה, "ומצד שני לכל אחד יש את הממלכה שלו, אני עובדת בחדר והוא בחוץ במספרה. אנחנו בעיקר נפגשים להפסקות קפה או ארוחת צהריים וזה הכי כיף בעולם, זכיתי בפרטנר הכי תומך ומכיל".

עינב ואייל שוורץ

עוד יתרון גדול לעבודה החדשה, וזה שלמעשה הניע את כל השינוי שעשתה בחייה - הוא כמובן הזמן שהיא זוכה לבלות עם הילדים. "היום, כשאני מנהלת את הזמן שלי אני יכולה לאסוף את הילד שלי מבית הספר, לאכול איתו צהריים ולעשות איתו שיעורי בית. יותר מאוחר כשהקטנים מגיעים אני פנויה בשבילם באמת".

הקליניקה של עינב היא לא קליניקה סטנדרטית. חוץ מהטיפולים השיקומיים החדשניים, גם כשמדובר בטיפולים אסתטיים היא אף פעם לא מסתפקת בשיטות הטיפול הקיימות והנפוצות בשוק והיא מחפשת תמיד להתפתח וללמוד שיטות חדשניות וכאלה שיובאו מחו"ל. שיטת שזירת הריסים החדשנית והמהירה, שנקראת שזירת ריסים  instant  - עשר דקות ואת בחוץ, היא שיטה חדשה שיובאה מארצות הברית ומאפשרת בהליך קצר וידידותי, ללא אדים או חומרים כימיים, לקבל תוצאות שהושגו עד היום בשלוש שעות טיפול.

 שזירת ריסים

"מה שרוב הבנות עושות היום בשביל שיהיו להן ריסים שיחזיקו כמעט חודש זה הלחמה. למעשה המטופלת שוכבת קרוב לשלוש שעות בעיניים עצומות ומלחימים לה את הריסים, בשיטת שזירת ה-instant אני שוזרת כל ריס בנפרד, הלקוחה יושבת מולי בעיניים פקוחות בערך 10 דקות והעמידות היא לשלושה שבועות"

 מיקרובליידינג

השיטה החדשה של שזירת הגבות מאפשרת לבנות שחוששות מאיפור קבוע להתנסות בשיטה ידידותית, שמחזיקה לשלושה שבועות ולהבין אם זה נותן להן את המענה שחיפשו. "יש לא מעט בנות שיש להן חוסרים בגבות ורוצות לעשות את שיטת "השערה" או "מיקרובליידינג" אבל הן חוששות. בשיטת השזירה אני למעשה מציירת על הגבה, אנחנו מחליטות יחד על הצורה ואז אני מדביקה שערה שערה וזה מחזיק עד חודש. מה שהרבה פעמים קורה זה שלאחר שהן עושות את הטיפול הזה הן מקבלות תיאבון ורוצות לעצב את הגבות באמצעות איפור קבוע ידני".


בשל ההבנה שאיפור קבוע תמיד מלווה בחשש מסוים ושאלות מצד הלקוחות - "האם ההליך כואב? כמה זמן הוא מחזיק? מה אם אני לא אוהב את התוצאה?" היא מזמינה את המתעניינות להגיע לפגישת ייעוץ חינמית בה היא תציג את אפשרויות הטיפול השונות ואת כל המידע הרלוונטי.


 פיגמנט שפתיים

"אני בן אדם מאוד אמיתי, אני לעולם לא אעשה למישהי טיפול שהיא לא בטוחה בו", מדגישה עינב, "הלקוחות שלי יודעות שהן יכולות לסמוך עליי ובמקרים שאני מרגישה שהלקוחה לא בטוחה ב- 100% אני אשלח אותה "לישון על זה", אחרי שכמובן הענקתי לה ייעוץ מקיף". 

חוץ ממגוון טיפולי היופי והאסתטיקה שעינב מעניקה לנשים בכל הגילאים, היא מקבלת אליה לקליניקה גם ילדות שמגיעות להסיר שיער מהשפם או לסדר את הגבות בפעם הראשונה. "בכל שכבה יש ילדה שעושה את זה ראשונה ואחריה פתאום כל הבנות באות לאימהות ואומרות שהן רוצות גם. הסיפוק הכי אדיר הוא לתת ביטחון לילדה צעירה, היא מסתכלת על המראה והיא מאושרת ממה שהיא רואה". 

 הרמת גבות


לאחרונה הכניסה עינב לקליניקה מכונת שיזוף חדשנית בטכנולוגיה מתקדמת, עם 58 מנורות, מקלחון ברמה עצמתית, ותוצאות בתוך כ- 8 דקות. עינב מספרת כי התוצאות מעולות, המחיר אטרקטיבי ויש גם מבצעים על כרטיסיות שיזוף וקרמים מיוחדים לשיזוף.


הקליניקה של עינב שוורץ נמצאת במרכז קייזר סנטר, קומה א׳, בתוך מספרת אייל שורץ.

ניתן ליצור קשר לייעוץ או קביעת תורים בטלפון: 0545992429.