תוכן מקודם

מאת: טלי גת

כאשר רפאל גבאי הקים בשנות ה- 80 את העסק, הוא ככל הנראה לא דמיין שהוא הקים את העסק המשפחתי של הדור הבא. אבל זה בדיוק מה שקרה לשלושת האחים לבית גבאי המנהלים היום את 'רפאל דלק אקספרס'.

היסטוריה של נותני שירות

לפני למעלה מ- 35 שנה התחילו במשפחת גבאי לספק מוצרי דלק איכותיים, אך במיוחד שירות. "אנחנו נותנים תשומת לב מיוחדת לשירות שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו, וזאת בנוסף לאיכות המוצר. בעידן של היום חשוב לנו שידעו שאנחנו אמינים במיוחד וישרים כמו סרגל. מי שמזמין מאיתנו מקבל איכות גבוהה של דלק וסולר, ללא פשרות" מספר יוסי גבאי, "לאחר האיכות, מגיע עניין הכמות. אצלנו ליטר זה בדיוק ליטר. לא יותר ולא פחות. המדידה מדויקת, ללא מגע יד אדם וללא התערבויות".


"לאחר האיכות והכמות מגיע נושא השירות, וכשאני מדבר על שירות אני מדבר על זמינות, היענות מהירה לכל פניה, הגעה בזמן, שירות מוקפד ומקצועי של הנהגים - שהם גם נותני השירות - ושמירה אבסולוטית על הבית וניקיונו".

הטכנולוגיה בה משתמשים ב "רפאל דלק אקספרס" מאפשרת לצוותי החברה להגיע לכל בית, בכל מקום. החומר מועבר באמצעות צינור דק, ומדידת הכמויות מתבצעת באופן דיגיטלי ומכויל כאשר התשלום המתבצע הוא בדיוק על מה שמראה המונה.


מגיעים עד אליכם לבית או למשרד

מהלקוח הפרטי ועד למשרד הביטחון

עבור יוסי והאחים לבית גבאי כל לקוח חשוב ומשמעותי.  יש לו לקוחות וותיקים במיוחד: "יש לחברה לקוחות קבועים, שנמצאים איתנו מאז שהייתי חייל.. היום אני בן 48 ויש לי 5 ילדים ואני עדיין משווק להם!" הוא מספר.

הדלקים המסופקים על ידי 'רפאל דלק אקספרס'  מגיעים רק מבתי הזיקוק בפיקוח ממשלתי (אשדוד). משם מסופקים הדלק, הסולר והנפט לחברות תעשייתיות, חקלאים, מוסדות, מפעלים, תחנות דלק, קבלנים ולקוחות פרטיים. הלקוחות הפרטיים פרוסים בערים ובישובים מירושלים במזרח, דרך מודיעין מכבים רעות ועד תל אביב במערב וזיכרון בצפון.

הלקוחות המוסדיים של החברה, מהמגזר העסקי והציבורי כוללים גם את משרד הביטחון, בתי מלון ברחבי הארץ, חברת פז, ומבנים לתעשייה.

ואין כמובן שירות טוב ומוצר מעולה ללא תשתית מצוינת, ולכן מקפידים ב'רפאל דלק אקספרס' לעשות שימוש בצי משאיות המותאם באופן מדויק לצרכיהם. הצי כולל 5 משאיות, בהן 3 משאיות חדשות לגמרי (בקיבולת הנעה בין 10,000 ליטר ל- 38,000 ליטר.)

משאיות חדישות להובלה בטוחה ונקייה

הטיפ של יוסי לחורף חם ובטוח

שימוש בנפט וסולר לחימום ביתי (מערכות הסקה, קמין, תנורי נפט) הוא אחד מכלי החימום היעילים ביותר, בעזרתו ניתן לחמם את הבית בצורה אחידה, יעילה ומהירה ובלי לגרום לייבוש האוויר.  "חשוב לזכור שהחומר חייב להיות איכותי ומובחר", מדגיש יוסי, "חומר לא איכותי עלול לגרום להרעלה בבית. לאחרונה פורסמו ידיעות בעיתונות הארצית על חומרים לא איכותיים ואני מרגיש שמחובתי לציין שאת הנפט לבית חובה לקנות מחברה מקצועית, אמינה, וותיקה. כבר ראיתי מקרים של פיצוץ בבית..."

הטיפ של יוסי לחורף מושלג או קר במיוחד

"אל תחכו לימים קרים במיוחד, הזמינו מראש את הנפט! עם כל הרצון הטוב, כאשר מושלג ומזג האוויר בעייתי במיוחד גם לנו אין גישה לבתים. אם אתם גרים בירושלים אל תישארו בלי נפט. הזמינו אותנו מבעוד מועד."

לפרטים נוספים והזמנות -> רפאל דלק אקספרס

אספקת סולר ודלק איכותי למערכות חימום ביתי