צילומים: שוקה כהן
 
בשער: יוסי ונחום ביתן, הרב ברדא, הרב צקוטאי, ראש העיר חיים ביבס, חכ דודי אמסלם
 
אמש הושק במרכז עינב, ישפרו סנטר, הסניף החדש בפורמט שוק של רשת הסופרמרקטים יינות ביתן במודיעין.

הסניף - בעלות מוערכת של כ-7 מיליון שקל הוא הרביעי מסוגו בארץ אחרי אלה שברחובות, קריית אתא, ורעננה. מי שהגיעו אתמול להשקה של המתחם ובו - 3500 מ"ר של דוכני שוק ומוצרים, היו ראש עיריית מודיעין חיים ביבס, הרב של רובע מכבים-רעות יעקב צ'יקוטאי, המשנה למנכ״ל יוסי ביתן, חבר הכנסת דודי אמסלם והרב יצחק ברדא שיחד עם הנהלת הרשת קיבע את המזוזה של הסניף.

במעמד קביעת המזוזה, אמר ראש העיר מודיעין, חיים ביבס: ״משפחת ביתן היקרה, אתם עושים דברים נפלאים. ישר כח גדול, אנחנו מקבלים אתכם בעיר בברכה ומצפים לפתיחה של סניפים נוספים״.

הסניף המעסיק 150 עובדים יאגד במקום אחד מגוון מוצרים מתחום המזון ומוצרי צריכה. כמו כן, במקום המדפים המוכרים, יועמדו דוכנים של גבינות, מחלקת דגים,  מוצרי חשמל, צעצועים, מוצרים חד־פעמיים ועוד.

על העיצוב הופקד האדריכל מיקלה סימאונה. מיקלה הוא מעצב איטלקי הפועל בארץ מזה 7 שנים. מיקלה בעל ניסיון רב שנים בעיצוב מסעדות, בתי מלון, אולמות אירועים ומרכזי קניות. הוא עיצב את הסניף, בסגנון אותנטי מחומרים טבעיים כגון עץ וקרמיקה, אשר לדעת ראשי הרשת "יוצרים אווירה נעימה מרגע הכניסה לסניף".

יינות ביתן, בבעלות נחום ביתן, הינה הרשת השנייה בגדולה בישראל, לאחר רכישת מגה ומגה בעיר בשנה החולפת. הרשת מונה כ-200 סניפים בארץ בפריסה ארצית ב-5 פורמטים: יינות ביתן סניפי דיסקאונט, יינות ביתן שוק סניפים מרשימים המדמים שווקים קולינאריים מהעולם, מגה, מגה בעיר ורשת זול בשפע הפונה למגזר החרדי.