תוכן מקודם

יאיר נווה תושב מודיעין נשוי+(3) לדנה,המוכרת לנו כדנה לנד הפעלות ימי הולדת, הוא הבעלים של חנות המותגים LEGEND" " שנמצאת במרכז לב העמק במודיעין ברחוב עמק האלה, יאיר תושב חוזר אשר התגורר בפלורידה (בטמפה באזור שנקרא קליר ווטר) בארה"ב, 20 שנות מוניטין יש ליאיר בתחום האופנה באמריקה ניהל חנויות והיה בעלים שלהן אומנם מסוג אחר של מותגי גלישה אך עדיין נשאר בתחום הטסטיל .יאיר החליט לעלות ארצה לפני כ- 4 שנים בעקבות רצון לחנך את הילדים בארץ ישראל, רציתי שהבנות שלי ילמדו בבתי ספר יהודים ולא היה בקרבתנו בתי ספר יהודים וזה הדבר החשוב ביותר הערכים והחינוך לילדינו.

למה למודיעין ?

"הבחירה במודיעין הייתה יחסית קלה, קיבלנו המון המלצות, זאת עיר שיש בה אוכלוסייה נעימה, עיר חדשה ומתפתחת עם חינוך טוב ואנשים מקסימים."

מה הביא אותך לפתוח חנות מותגים ?

"כשהגעתי ארצה לא חשבתי לפתוח עסק, הלכתי בכלל לתחום אחר, התחלתי בהקמת מרפאות שיניים עם חבר לפי השיטה האמריקאית בתחום השתלות שיניים. לאחר כשנה החלטתי שזה לא מספק אותי הרגשתי שאני לא מביא לידי ביטוי את כל הידע הרב שרכשתי באמריקה בתחום הטקסטיל ווהחלטתי להצטרף לניהול רשת "קרוקר" המוכרת. במשך שנה וחצי ניהלתי אותה אך הרגשתי לכל אורך הדרך שחסר לי משהו מאתגר יותר מספק יותר, במשך הזמן הבנתי שאני רוצה להגשים את שאיפותי בתחום ולהיות עצמאי גם בארץ בדיוק כמו באמריקה והחלטתי לפתוח חנות מותגים במודיעין ."

תגדיר את הלקוחות ?

"קהל היעד שלנו הוא כל מי שאוהב מותגים איכותיים ושקוד הלבוש חשוב להם, איכות הבגדים חשובה להם והשירות שהם מקבלים בחנות חשובה להם."

למה במרכז לב העמק ?

"בחרתי במרכז לב העמק, כי זיהיתי יציבות מסחרית,המון עסקים כבר שנים במרכז ורובם מרוצים.המרכז בהתפתחות, ואני בלעדי בתחום במרכז. יתרונות נוספים הם שעלות החנות היא לא כמו במרכזי קניות גדולים וענקיים או קניונים, מה שנותן לי גמישות במחירים, אין לי עלויות ניהול ושכירות מטורפים, שבסופו של דבר מתגלגלים על הלקוח. אצלי הלקוחות נהנים מזה ומקבלים תמורה טובה יותר לכספם."

מה מיוחד בחנות?

"הדבר החשוב ביותר והמיוחד ביותר הוא השירות אמריקאי שהבאתי לפה, הלקוח הוא במרכז, בכל היבט החל מהמותג המתאים לו ועד לשירות לאחר הקנייה. אנו זמינים לכל שאלה וישנו מענה מהיר לכל נושא, גם בקנייה וגם לאחר הקנייה. בעיניי זה דבר חשוב ביותר שאמריקה יודעת לעשות בצורה הכי טובה ללקוחותיה ולאחר 20 שנות עבודה שם זה הפך להיות חלק מהדי אנ איי שלי. בחנות כיום ישנם מגוון רחב של מותגים כמו: נייק, אנדר ארמו, לקוסט, בוס,ארמני, לי, נאוטיקה, פפה, ניו באלנס, ריפליי, פלדיום, אדידס, דיזל ועוד, יש לנו אופנה ייחודית מאיטליה שרק אנחנו מייבאים באיכות גבוהה, נעלי ספורט ,נעלי אלגנט, ברמודות,ג'ינסים חולצותמכופתרות טי שירט, כובעים ועוד מגוון מוצרים משלימים, כל אחד יכול למצוא משהו שהוא אוהב בחנות, דבר נוסף המחירים, הם מצויינים יותר משתלם לקנות אצלי מרשתות אינטרנט, יש לנו גם מבצעים בסוף עונה "לילה לבן" 50% הנחה על כל החנות ללא יוצא מהכלל, אך בלי קשר תמיד יש מבצעים מעניינים על מוצרים שונים".

יש הבדל בין פריט אופנה מותג לבין פריט שהוא לא מותג ?

"בהחלט, ההבדל בא לידי ביטוי בביקורת איכות , התפרים סוג הבד סיומת התפר יש הבדל מהותי , הייצור גם כן יקר יותר ולכן גם המחיר הוא לא כמו טישרט רגיל.

איך לעבוד עם התושבים ?

אנשים מאוד נעימים סימפטיים, יש לנו המון לקוחות חוזרים הם מאוד מעריכים איכות ולא מתפשרים ומעריכים את השירות האמריקאי, יש כאן מצד אחד חנות בסגנון אמריקאי ומצד שני המשפחתיות שנוצרה עם הזמן, יש לי לקוחות שמזמינים אותי לאירועים משפחתיים לשמחות, משתפים בכל וזה מאוד מרגש. בנוסף מגיעים הרבה לקוחות מחוץ לעיר בגלל השירות והמחירים של המוצרים.

טיפים לשמור על הבגדים

חשוב מאוד לעבוד לפי הוראות יצרן, הבעיה הכי גדולה שמכניסים בגד לכביסה ולא שמים לב למהירות הסחיטה הרבה שמים על 1,000 סל"ד כדי שהבגד יצא כמה שפחות רטוב, אך בפועל הם הורסים אותו, חשוב מהירות סחיטה נמוכה וטמפ' 30 מעלות וכמו כן להפוך אותו Inside Out  , כך הבגד יוצא כמו חדש.

וטיפ לחיים

"הכל בידי שמיים, תמיד להאמין שהכל מלמעלה ואתה לא שולט במה שקורה בחיים."

לפרטים נוספים וטלפונים לחצו כאן