צחי דוד זוכר איך לפני שנה הגיע לבקר במקום שעתיד היה להיות החנות החדשה שלו במודיעין מכבים רעות. הקירות העירומים והמע"ר שרק התחיל לעשות את צעדיו הראשונים לא הרתיעו אותו והייתה לו הרגשה שבמקום הזה הולך להתחולל קסם. "הרבה זמן רצינו לפתוח כאן, ראינו את הפוטנציאל וכבר בביקור הראשון פשוט הרגשתי את זה, ידעתי שהמקום הזה שלי", הוא מספר כמה ימים לאחר הפתיחה החגיגית בה גזר את הסרט האדום ראש העיר, חיים ביבס.

לאחר שנים בהן עבד עם אחיו בשוק ברמלה קיבל צחי החלטה לעזוב את השוק ולפתוח חנות מעוצבת ומוקפדת באווירה שונה לגמרי מהבסטה. "אני מרגיש שהשתדרגתי, השקעתי המון באווירה ובעיצוב וגם במוצרים שהוספתי שלא היו בבסטה. גם הקהל במודיעין שונה מהקהל בשוק ואני לא יכול לחכות לפגוש את הלקוחות שיגיעו".

בפוסט שפרסם בקבוצת הפייסבוק 'מודיעין שלנו' לקראת פתיחת החנות החדשה שיתף צחי את תושבי העיר בחששות שליוו אותו ובהשקעה הרבה שהוא מקווה שלאט לאט יתחיל לקטוף את פירותיה. "אין ספק שזו התחייבות והשקעה גדולה, אבל אני מאמין בנו, אני מאמין שהמוצרים שלנו והשירות שלנו יביאו את הלקוחות" הוא אומר.

גבינות בוטיק מרחבי העולם

סלטים, ממרחים ופינוקים טעימים


ההיצע העשיר ואיכות המוצרים הם הדברים שצחי מקווה שימשכו את הקהל המודיעיני. במעדנייה שלו תמצאו את כל סוגי הנקניקים, גבינות בוטיק מיוחדות מרחבי העולם, מבחר גדול של דגים מעושנים, סלטים, מטבלים משובחים, זיתים מיוון ומתורכיה, חמוצים, ממרחים, פסטות, תבלינים, מוצרים מהמזרח ועוד המון פינוקים ודליקטסים טעימים מהארץ ומחו"ל. מחלקת האלכוהול במעדנייה עשירה במבחר מגוון של יינות משובחים ושתייה חריפה במבצעים אטרקטיביים. 


מבחר נקניקים ודגים מעושנים

גם אלכוהול, מוצרים מהמזרח, מטבלים, ועוד ועוד

כמי שהגיע מהשוק צחי יודע שבין כל הבסטות, או במקרה שלנו החנויות במרכז העיר, מה שקונה את לב הלקוחות הוא השירות האישי, היחס הקרוב והפנים המוכרות והא מקפיד על שירות אדיב, חם ואיכותי לכל הלקוחות. החיוך שלו הוא הדבר הראשון שתפגשו כשתכנסו למעדניית האחים החדשה, לאחר מכן תתפנו להתלהב מהעיצוב המרשים, המוזיקה הנעימה ברקע, וכמובן שפע המוצרים האיכותיים והטעימים שכבר לא צריך לנסוע עד לשוק רמלה בשביל להשיג.  

לפרטים נוספים - מעדניית האחים