תוכן מקודם

מי אתה יגאל מלכה?

"את התשובה לשאלה זו אני תמיד מתחיל באחד האירועים המשמעותיים בחיי. בשנת 2001 נפצעתי בינוני עד קשה באירוע המוכר לכולם כ "פיגוע בפיצה סבארו" בירושלים. לאחר הפיגוע והשיקום הפכתי לאדם מאמין והתייעצתי עם הרב שלי על כמה כיווני התפתחות. הצגתי לו את החלופות והוא המליץ לי להשתקע במודיעין. לפני הפיגוע, כבר כילד, סייעתי לאבא שלי בעסק שלו בתחום הפרקטים. שמעתי בעצת הרב והיום אני מתגורר במודיעין, אני נשוי ואבא לילדים ויש לי את העסק שהקמתי במו ידיי"

איך אפשר להתחיל מחדש לאחר אירוע טראומטי כזה?

"כשהחלטתי להקים את העסק הייתי במקום קשה ונמוך אבל לא וויתרתי ולא נתתי לפיגוע לקבוע את מהלך חיי. פתחתי עסק קטן ועשיתי בו ממש הכל. מכרתי, הובלתי, התקנתי, פשוט הכל.  בגלל הרצון להתפתח התחלתי להתרחב. מקייזר, שם הוקם העסק בהתחלה, עברתי למרכז הקבלנים ומשם למודיעין סנטר"

ומה מציע העסק שלך היום?

"היום שטח מרכז המכירות עומד על 240 מ"ר ובנוסף יש לנו מרכז לוגיסטי בשילת. זה שלי ואני מאוד אוהב את העשייה. אני רוצה לקום בבוקר ולאהוב את מה שאני עושה ואני לא ממליץ לאף אחד לעשות אחרת. בזכות הפיתוח של העסק, ובעזרת 8 עובדים קבועים ומקצועיים אני מצליח לספק מגוון רחב של מוצרים וגם לתת שירות משלים ומלא.


"אנחנו מציעים את כל מה שקשור לקרמיקה, כלים סניטריים, דלתות פנים, מקלחונים, פרקטים, ארונות אמבטיה (שמיוצרים בנגרייה של העסק) וכל מוצר אנחנו יכולים להוביל, להתקין או להרכיב"


מה כל כך מיוחד בעסק?

"קודם כל חשוב לי לומר שמעבר למחלקת המעצבים והאדריכלים והמחלקה לקבלנים ומוסדות חינוך, חשוב לי לספק מענה לכולם. אנחנו מייצגים את המותגים הטובים בעולם ויש לנו יכולת לספק כמעט כל מוצר מכל ספק, גם אם אינו מופיע באולם התצוגה! המתקינים שלנו אינם פרילנסרים אלא עובדים קבועים ומנוסים, ארונות האמבטיה והמקלחונים שלנו מיוצרים על פי מידה והמחסן שלנו נמצא ממש כאן בשילת. כל היתרונות האלו מאפשרים לי לספק שירות מהיר ללקוח. בנוסף, אנחנו מחויבים למחיר הטוב ביותר. מחויבים!"

איך תושבי העיר מגיעים אליך? הרי אף אחד מאיתנו לא משפץ כל יום...

"התחרות לא תמיד פשוטה אבל כאשר מקפידים על איכות ומגוון המוצרים ומעורים בקהילה, מגיעים רבים. חלקם דרך הרשתות החברתיות והאתר אבל בעיקר בעיקר מהמלצות ומפה לאוזן. לא רק תושבי העיר אלא גם חברים ובני משפחה שלהם המתגוררים גם במקומות רחוקים יותר ברחבי הארץ".

למה אתה מתכוון 'מעורבים בקהילה'?

"אני מאמין שאם וכאשר יש לך אתה צריך לתת וזה מה שחשוב, ובקהילה גם נחשפים למקרים כאלו. אנחנו אמנם מוכרים לבית הנשיא ועובדים עם הרבה בתי ספר בעיר אבל יודעים גם לתת לבתי כנסת ולמוסדות כמו אקים. פעם, לאחר שלקוחה רכשה פריטים לשיפוץ, הבנתי שהיא חד הורית ומצבה לא פשוט. החלטתי לשלוח לה את הכל על חשבוננו. ועוד הוספתי זר פרחים, באהבה.  כמו שאמרתי. אלוהים נותן לך אז תתן."

מה התכניות לעתיד?

"אנחנו עובדים היום על חנות אינטרנטית, כי ברור לנו שלשם העולם הולך. כרגע אנחנו משווקים מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך. בטווח של חמש שנים העסק יהיה במקום שיספק גם לחנויות ואנחנו מחכים לאולם התצוגה בישפרו סנטר ששטחו יגיע ל- 700 מ"ר. זה כבר יהיה סיפור אחר!"