תוכן מקודם

מאת: טלי גת

קובי סופיר, המנהל והבעלים של הסניף ביחד עם שותפו יאיר, נושמים וחיים תינוקות זה מספר עשורים. מורד גיליס, אביו של יאיר, הקים את החנות הראשונה בשנת 1974 וכיום כבר קיימים שלושה סניפים – במודיעין, ברמלה ובצומת ביל"ו.
 

למה במודיעין?

הקמת הסניף במודיעין לוותה במחשבה ובמחקר. המקימים הבינו שהעיר הצעירה עדיין מתפתחת והאמינו שלעסק תהייה תרומה משמעותית לזוגות צעירים, במיוחד לאור המחירים התחרותיים והמגוון הרחב. גם היום יודעים המקימים כי מודיעין, על 98,000 תושביה עדיין צפויה להתרחב והם ממתינים בזרועות פתוחות לתושבי השכונות החדשות, בהן יתמקמו גם צעירים המקימים לראשונה משפחה או משפחות צעירות של משפרי דיור.

"למרות שהחנות הוקמה במודיעין", מציין קובי,  "מגיעים אלינו לחנות לא רק תושבים מהעיר, אלא גם מיישובי הסביבה, תושבי המרכז ואיזור ירושלים ויש אפילו נציגים מצפת ומהדרום. והכל בזכות שביעות הרצון של הלקוחות שמספרים וממליצים לחבריהם עלינו".

חיפשתם? מצאתם

מורד גיליס בייבי פתחו את הסניף המודיעיני שלהם לפני כחמש וחצי שנים והם כאן כדי להישאר. קובי ושותפיו מאמינים בהצגת מגוון רחב ככל האפשר של מוצרים ומציעים כמעט כל מותג שתחפשו בכל אחת מהמחלקות הקיימות: מחלקת מושבי בטיחות, מחלקת עגלות וטיולונים (בה מגוון רחב של יותר מ- 50 דגמים), מחלקת ריהוט, מחלקת טקסטיל, וכמובן – מחלקת צעצועים.

יש בידול והוא מנצח

קובי בטוח שהבידול שיצרו אינו נובע רק מהמגוון הרחב והתצוגה יוצאת הדופן שאין שני לה במודיעין, אלא גם כי מדובר בחנות מקצועית במיוחד, בעלת צוות בוגר, מנוסה ומקצועי.  "אני מוכן לשלם יותר בשביל לעבוד עם מקצוענים שיתנו שירות איכותי" אומר קובי "ואם יש צורך גם לתת את הטלפון האישי שלי ללקוחות".  " גם בגזרת המחירים", הוא  מוסיף, "המחירים בחנות שלנו הם אטרקטיביים וזולים ב- 20 עד 30 אחוז מהמתחרים ועומדים ברמת המחירים המוצעת למוצרים דומים או זהים און ליין."

"בנוסף, אנחנו מבצעים הזמנת חבילות לידה, ההזמנות מתקבלות מבעוד מועד וכאשר מגיע הזמן המתאים, אנחנו דואגים להובלה ולהרכבה בבית המשפחה", "גם בנושא כסאות הבטיחות לילדים אנחנו מעניקים שירות מקצועי ללקוחות שלנו. כשרוכשים אצלנו כסא בטיחות הכיסאות מותקנים ברכב על ידי מרכיבים מקצועיים, כך הלקוח לא צריך לחשוש אם הכסא מותקן כהלכה".

יש גם אתגרים

לשאלה עם אילו אתגרים הם מתמודדים מציין קובי כי למרות ההצלחה וההשתקעות בעיר העתיד היד תמיד על הדופק ושום דבר לא מובן מאליו. עם הפיתוי מהרכישות באתרי המכירות באינטרנט, הם מתמודדים באמצעות מחירים אטרקטיביים אותם הם מפרסמים מראש, גם למוצרים הבסיסיים ביותר כגון טואלטיקה ומוצצים.

"ברור לנו שבעתיד נצטרך כנראה גם להציע את מוצרינו לרכישה ברשת, אולם כרגע היתרונות שלנו ברורים אל מול המתחרים, גם ברשת. השירות שלנו הוא אישי וחם והלקוחות שלנו חשובים לנו מאוד, קורה שאני מסיע את המוצרים בעצמי לבית הלקוח, כי לידה לא תמיד מתרחשת בדיוק בתאריך שצפו, ואני תמיד אהיה שם כדי להעביר ללקוחות שלי את המוצרים בתזמון מדוייק, לאחר הלידה. קרה לי גם שנסעתי להביא להורים טריים מוצץ כי שלהם אבד. אנחנו גם מאוד מקפידים לעמוד בכל התקנים המחמירים בריהוט ובמוצרים לתינוקות וילדים."

קובי בטוח בחווית הקנייה ש" מורד גיליס בייבי" מעניקים ללקוחות ובטוח גם בנאמנות הקונים אשר פשוט מגיעים לחנות, הופכים למשפחה, וחוזרים פעם אחר פעם: "הלקוח הישראלי יכול וצריך להפנים שאין תחליף לחוויית קנייה מצוינת ולשירות אישי, בוודאי כשמדובר בתינוקות".

מה המוטו שלך?

"יש המאמינים בכך ששירות מקצועי ומוצרים מעולים צריכים לבוא על חשבון מחירים תחרותיים. אני מאמין במתן השירות המקצועי ביותר במחיר הטוב ביותר ומצליח לעמוד במוטו הזה מאז שהקמנו את החנות"

תכניות לעתיד?

"יש סיכוי טוב שבעתיד ניתן יהיה לרכוש את המוצרים שלנו און ליין באתר החנות, בכל מקרה המחירים שלנו ימשיכו להיות אטרקטיביים, השירות מקצועי, והמוצרים הכי איכותיים"