תוכן מקודם

בימים אלה נערכים בקפה גרג בקניון עזריאלי מודיעין להשקת התפריט החדש והמשודרג שלהם. הלכנו להכיר את הבעלים ומצאנו משפחה שלמה!

את קפה גרג בקניון עזריאלי מודיעין מנהלים יחד בני משפחת חן- דוד האבא, ושלושת בניו – שמי מישל  ורועי.

איך זה לנהל עסק משפחתי ולעבוד יחד?

"אנחנו חיים את העסק, חיים את האווירה, גם כשאנחנו נפגשים ביום שישי בערב אנחנו מדברים על העסק וחושבים כל הזמן ביחד איך לשפר. יש לנו חלוקת תפקידים מאוד ברורה, לכל אחד יש את התפקיד המוגדר שלו וזה עוזר לנו להתנהל בצורה טובה".

משפחת חן מנהלת את קפה גרג בקניון מודיעין מאז אוגוסט 2013, הכל התחיל בעצם מהבן שמי – שהיה השף הרשתי של רשת קפה גרג. לאחר כ-5 שנים ברשת החליט לפתוח עסק משלו, והביא איתו את המשפחה.

"כולנו מגיעים מהתחום, כל אחד עסק בענף אחר של התחום, אחד בבר, אחד בשירות, אחד במטבח. ריכזנו את כל הכוחות ביחד ויצרנו נבחרת מנצחת!"

למה החלטתם לפתוח את בית הקפה דווקא במודיעין?

"מודיעין היא עיר צעירה ונעימה, אנחנו אוהבים את האווירה כאן. בנוסף, כשאנחנו הקמנו את העסק כאן לא היו כל כך הרבה מסעדות ובתי קפה כמו היום, וראינו בעיר יעד אסטרטגי לעסק מצליח. התמקמנו בקניון כי הוא מהווה את מרכז הקניות הגדול של העיר, יש פה חנייה וגישה נוחה לכולם. בכל מזג אוויר אפשר להגיע לקניון. גם אם קר וגם אם חם – נעים פה. אנשים מגיעים להסתובב ולקנות ויכולים אחר כך ליהנות אצלנו מארוחה טובה. אנחנו נשארים פתוחים גם אחרי שעות הפעילות של הקניון".

איך זה לעבוד עם אנשי מודיעין?

אנשי מודיעין מעריכים שירות טוב ואיכות, ואנחנו עובדים עם המוצרים ברמה הגבוהה ביותר, שומרים על רמת ניקיון גבוהה מאוד במקום, מספקים מנות איכותיות ועושים את מיטב המאמצים לעמוד ברמת השירות הגבוהה ביותר.

מה היתרונות שלכם על פני בתי קפה אחרים?

"אחד היתרונות שלנו הוא שאנחנו מגישים ארוחת בוקר במהלך כל היום, להבדיל ממקומות אחרים המגישים את ארוחת הבוקר עד השעה 12:00 בלבד. ארוחות הבוקר שלנו הן הטובות ביותר, העשירות ביותר ומוגשות במהלך כל היום. אנשים מאוד אוהבים את ארוחות הבוקר ומזמינים אותן במהלך כל שעות היום והלילה, למרות שאני באופן אישי ממליץ לנסות גם לטעום מהמנות העיקריות, הדגים והפסטות. יש לנו מנות מיוחדות וכדאי לטעום", אומר שמי.

אז מה יהיה בתפריט החדש?

" ב- 16 לינואר אנחנו משיקים תפריט חדש, משודרג ומרענן. אנחנו משדרגים את ארוחות הבוקר ומחדשים במנות פתיחה חדשות, סלטים חדשים, פסטות חדשות ומנות דגים חדשות ואיכותיות". " נכניס גם מנות מיוחדות בסגנון הודי, מנת המבורגר פלאפל – מנה חדשה, מפתיעה, מרעננת וטבעונית! בתפריט החדש נציע מעל 10 מנות עשירות ומגוונות המתאימות לטבעונים".

"גם בגזרת הקינוחים אנחנו נחדש עם קינוחים עשירים ומוגזמים, לדוגמא – וופל פיצוץ, קינוח חדש שיש רק אצלנו, וופל עשיר מאוד שמוגש עם גלידה, המון קצפת, פירות העונה, פקאן סיני, בראוניז, עוגיות אוראו וסירופ שוקולד".

"אנחנו מזמינים אתכם לטעום מהתפריט החדש וליהנות אצלנו מאוכל טעים ואווירה נעימה – והכל כשר למהדרין".

לפרטים נוספים והזמנות לחצו כאן