כשאחייניתו של אסף גמזו התחילה לטפס על הקירות בבית, הוא הבין לראשונה עד כמה תכנית הטלוויזיה 'נינג'ה ישראל' השאירה חותם על ילדי המדינה. "הבנתי שיש פה טרנד מטורף וכמי שמפעיל שנים חוגים ובתי ספר לענפים שונים של ספורט, מייד עניין אותי לחקור ולהבין אם יש מענה לזה בארץ ואיך זה נעשה בחו"ל" הוא מספר.

אחרי שלב התחקיר נרקם לו החזון והוא החל לחפש מקום להקים בו את מתחם החלומות כמו שראה בארצות הברית, ומצא אותו במיני-ישראל, הצמוד לצומת לטרון. בשלב הזה הצטרף אליו אחיו, אמיר גמזו, ויחד הם הקימו את המתחם הגדול והמושקע. אם תעברו היום ליד מיני ישראל לא תוכלו לפספס את האוהל הלבן העצום ואת דגלי הנינג'ה המתנופפים. 

"רצינו לייצר מקום שנראה כמו מרכזי האימונים בארצות הברית" הם מספרים, "השקענו מאוד בנראות, עיצבנו אותו בצבעים של הנינג'ה ותלינו דגלים ענקיים בחוץ, הכל כדי לתת לילדים את התחושה שהם הגיעו למקום הכי מקצועי, איכותי, גדול ומרשים"


הילדים הם קהל היעד המרכזי של המתחם וזאת בניגוד למקומות אחרים בהם הילדים מגיעים להתאמן לצד מתאמנים מבוגרים, חלקם מקצוענים. "היה לנו חשוב לייצר מקום שייתן לילדים את ההרגשה שהם באים ללמוד ולצמוח ולא לעמוד מהצד ולהסתכל על חבר'ה מקצועיים. כשהמתקנים גבוהים מידי וקשים מידי וכל המתאמנים האחרים גדולים ממנו בעשר שנים וחזקים ממנו בהרבה, הילדים מיד מרגישים תחושת תסכול וחוסר מסוגלות"


הגישה המעצימה והחינוך לאהבת הספורט והאתגר מגיעים קודם כל מצוות המאמנים שנבחרו בקפידה. "יש לנו צוות מאמנים מדהימים, חלקם התחרו בעצמם בנינג'ה ישראל והם המודל לחיקוי למתאמנים הצעירים"


במקום מקיימים מערכת חוגי טיפוס ואימוני נינג'ה המחולקים לפי קבוצות גיל, כאשר הילדים מתרגלים יכולות פיזיות כמו כוח, גמישות, שיווי משקל וקואורדינציה לצד חיזוק המנטליות, הגישה הספורטיבית, והכושר הגופני.


"המטרה היא שהילדים יכנסו לכושר בכיף, שהם קודם כל יחוו חווית הצלחה ורק אז יציבו לעצמם את האתגר הבא", מספר אסף, אחד הבעלים שהוא גם בעל תואר שני בחינוך גופני ממכון ווינגייט.


בין המתקנים במתחם הנינג'ה תמצאו את 'הקיר המעוקל' או 'קיר הנינג'ה' בשפת הילדים, את סולם הסלמון, קיר טיפוס ענק, ספינרים מעופפים, עמודים תלויים, אומגה, רשתות תלויות ועוד. המתחם מחולק לפי איזורים כשבכל איזור מתקנים המותאמים לגיל ולרמה מסוימים. "התפיסה שלנו אומרת שילד לא צריך להתחיל להתאמן כשהוא בגיל שהוא כבר חזק, את החוזק והיכולות הפיזיות בונים כבר מגיל צעיר. לכן המתקנים אצלנו מתחילים מאיזור של מתקנים לקטנטנים, ועד למתחם שהמתקנים בו מיועדים לגילאי 14 ומעלה"


מתחם הנינג'ה כולו עומד בכל תקני הבטיחות, הרצפה מכוסה במזרנים וכל נפילה היא רכה ובטיחותית. בנוסף יש תמיד מאמן או מפעיל ששם לב לשלומם של הילדים. כיאה לאטרקציה מושקעת לילדים, ניתן לערוך בנינג'ה מיני-ישראל  גם אירועי יום הולדת ברמה גבוהה שכוללים פעילות חופשית, תחרות 'אתגר הנינג'ה', טקס מדליות וסטודיו גדול לפעילויות נוספות. אל המתחם ניתן להגיע ללא הרשמה מראש, בנוסף ניתן לרכוש מנוי משתלם לביקורים עבור הילדים או כל המשפחה.

כדאי לדעת:
לכבוד הפתיחה אסף ואמיר הכריזו על מבצעים שווים שלא כדאי לפספס: שיעור מתנה לחוג נינג'ה, ומי שיסגור אירוע יום הולדת בחודש הקרוב יקבל 10% הנחה.  

מתחם הנינג'ה צמוד לפארק מיני-ישראל, כ-10 דקות נסיעה ממודיעין, ויש שפע חנייה באיזור.

ניתן להגיע כל יום מהשעה 15:00 עד 21:00 ובימי שישי מהשעה 10:00 עד שעה לפני כניסת השבת.

פרטים נוספים ויצירת קשר - נינג'ה מיני ישראל