תוכן מקודם

"כאשר בוחרים את השיטה להסרת שיער אני ממליצה לשקול לעומק את היתרונות והחסרונות. באמצעות האפילציה – הסרת שיער בשיטה של מחט חשמלית – התוצאות מהירות יותר ולא מותירות סימנים וצלקות" כך מדגישה יהודית סגיס, תושבת מודיעין מזה 15 שנה, מומחית לאפילציה ובעלת מכון הקוסמטיקה Jood Sagis - גו'ד סגיס קוסמטיקה ואפילציה.

 

"25 שנות ניסיון וידע מקצועי רב מאפשרים לי למקסם את תוצאות הטיפולים"

בקליניקה של ג'וד סגיס- קוסמטיקה ואפילציה הממוקמת ברחוב נהר הירדן 67 במודיעין, מציעה יהודית מגוון רחב של טיפולי פנים לנשים, גברים, בני ובנות נוער. יהודית היא מומחית בהסרת שיער ומאמינה ב- 100% בשיטה שלה, שלדבריה היא השיטה האידאלית ביותר להסרת שיער. מנסיונה הרב בתחום, כבר 25 שנה במקצוע,  מציינת יהודית כי שיטת האפליציה בה היא מתמחה, ממקסמת את תוצאות הטיפולים. "מדובר בתהליך ולא בנוסחת קסם", היא מדגישה, "תהליך האפילציה מאוד מורכב ואם יש בעיה הורמונלית התהליך יכול להיות מורכב יותר. אבל את התוצאות מתחילים לראות כבר בשלבים הראשונים כי השיער פחות קשה, דק יותר, צומח לאט יותר והכי חשוב - ללא השארת סימנים. מדובר תמיד בסדרה של טיפולים. את היקף הטיפול אני מתאימה באופן אישי לכל לקוח או לקוחה, לפי כמה קריטריונים אותם אני בוחנת".

יהודית סגיס | ידע מקצועי רב ושנים של נסיון

"תוצאות האפילציה מעולות, גם בפנים"

אפילציה היא השיטה המתאימה ביותר לדעתה של יהודית גם לעור הפנים, שם השיער הורמונלי ועובד על בסיס התעוררות. על פי השיטה עובדים שערה שערה, ואז הסיכוי לייצר תוצאה מעולה, ללא זקיקי שערה אדומים, גבוה משמעותית.

לא רק אפילציה

יהודית סגיס, אשר שימשה כמדריכה עד לא מזמן באחת מחברות הקוסמטיקה הגדולות, מתמחה לא רק באפילציה אלא גם בטיפולי אקנה עם תוצאות מצוינות לבני ובנות נוער, טיפולי פנים, טיפולי אנטי אייגי'ינג וטיפולי פיגמנטציה. אל הקליניקה העצמאית, המוקפדת והנעימה מגיעות בנות צעירות ונשים לא רק ממודיעין, אלא גם מיבנה, נס ציונה, רחובות, ירושלים וראשון לציון, וכמובן יישובי הסביבה הקרובה יותר למודיעין. 

אפילציה - תוצאות מצויינות גם בפנים

תאום ציפיות הוא אתגר משמעותי

לדברי יהודית אחד האתגרים המשמעותיים בניהול הקליניקה הוא לבצע תיאום ציפיות עם הלקוחה בכל הנוגע לטיפולי הפנים. "כמו בטיפולי שיננית, הסרת ורידים או השתלת שיער, אני תמיד  מסבירה ללקוחות שלי שמדובר בתהליך שאליו יש להיכנס בצורה מודעת. על כל לקוחה להבין את חלקו של בעל המקצוע ואת חלקו שלו בתהליך ובתוצאותיו". לכן, לדברי יהודית, "התוצאה מתקבלת גם כתוצאה מטיפולים תומכים בבית. בוודאי באקנה ובפיגמנטציה ולכן תיאום הציפיות הוא חלק בלתי נפרד מהמפגש הראשון עם הלקוחה. בשיחה מעמיקה אני מוודאת מה מצבה ההורמונלי ומבררת נתונים נוספים החשובים לטיפול, שעל פיהם אני מתאימה באופן אישי את הטיפול המתאים לכל אחת ואחת, וחשוב לי להדגיש תמיד שיש משמעות גם לטיפול המשלים בבית".

כמה טיפים ממומחית - 

אקנה – אל תפוצצו אותם לבד בבית!

"בנות ובני נוער רבים מגיעים לטפל בעניין הקומודוניקה ('שחורים בפנים'). ה'שחורים' הם כמו פקקים שנמצאים בעור. אם נטפל בהם מהר ונשחרר אותם, נעשה ניקוי ונשתמש בסבון פנים ולחות, נפחית משמעותית את הסיכוי לכניסת חיידקים ולצלקות".

בני הנוער מודעים לנראות שלהם אבל פעמים רבות הם זקוקים למישהו ומשהו שיניע אותם לטפל ולתקן את המצב. כהורים, חשוב שנשוחח איתם. "אני מזמינה את ההורים להגיע עם בני הנוער לשיחת ייעוץ ללא תשלום. מניסיוני, ברגע שההשלכות של חוסר הטיפול ברורות, בני הנוער משתפים פעולה ומונעים נזק מתמשך"

הסרת שיער בפנים – אל תסירו לבד בפינצטה! גשו לבעל מקצוע עליו אתם סומכים.

"מקצועיות וידע הם חובה בבחירת בעל המקצוע. אבל גם חיבור חשוב במיוחד. צריך לבטוח באדם אשר נוגע לך בעור הפנים החשוף לכל. חשוב שכל מי שסובלת משיער בפנים תדע שאין לגעת בו  בפינצטה או בשעווה. גם בשפם ניתן לשקול טיפול באפילציה, כי שימוש בשעווה ובחוט לאורך זמן עלולים לגרום לפיגמנטציה".

פיגמנטציה – שימוש חובה במדכא מלנין

ישראל היא ארץ שטופת שמש. "נשים משתמשות במקדם הגנה אבל הן חייבות להכיר ולעשות שימוש קבוע בחומר שקוראים לו מדכא מלנין", מסבירה יהודית, "שתפקידו להגן על העור ולשמר אותו מפני פיגמנטציה".

הרגלי טיפוח – אין צורך במריחת 8 חומרים שונים

"אשה צריכה למרוח לכל היותר 3 קרמים: מדכא מלנין, קרם לחות שמכיל פפטידים ומחדש (חומר לחידוש העור שמשמש גם כסוג של פילינג). לכך יש להוסיף כמובן מקדם הגנה. כל זאת לאחר שטיפת הפנים עם סבון מתאים".

יהודית סגיס היא בעלת 'ג'וד קוסמטיקה ואפילציה' במודיעין, בעלת וותק של 25 שנה והסמכה לטיפול באפילציה (מחט חשמלית), הסרת שיער ב- ipl לגוף, טיפולי פיגמנטציה, טיפולי אקנה, פוסט אקנה (צלקות), אנטייאייג (מצוק העור), מזותרפיה, טכנולוגייתr.f , טכנולוגיית פרקשנל למצוק וצלקות.

לפרטים נוספים וליצירת קשר - ג'וד סגיס- קוסמטיקה ואפילציה