תוכן מקודם

חיים חזיזה, המתגורר עם משפחתו בשכונת נופים שבעיר כבר 7 שנים, מתמחה כבר שנים רבות בשיקום מבנים כתוצאה מהצפות או נזקי אש. הוא עובד מול כל חברות הביטוח וכתוצאה, מכיר מלפני ומלפנים את תחום השיפוצים, העלויות הנדרשות לשיפוץ, האתגרים העומדים מול המשפצים והפתרונות שמציע השוק. כמי שהכיר משפחה או שתיים שלא הצליחו למצוא פתרונות המתאימים לכיסם, וכמי שהצליח למצוא מענה ראוי גם למשפחות אלו, החליט חיים, במקביל להמשך עבודתו, לפתוח את 'חיים חזיזה – המרכז למטבחים ודלתות פנים', קרוב לבית, במתחם רביעיית פלטיניום שבליגד סנטר.

חיים חזיזה בפתח החנות החדשה | רחוב הרכס 13

"גם בעיר רבים משפצים. ישנם זוגות צעירים שנכנסים ליחידות דיור קטנות, בעלי עסקים ומשרדים שמעוניינים במטבחון לעובדים, או משפחה שרוצה להחליף את כל דלתות הבית בלי לקחת משכנתא. במרכז אני מציע גם למי שמעוניין במוצרים בסיסיים וכמובן גם למעוניינים במטבחים איכותיים ואף יוקרתיים במיוחד מגוון פתרונות", מספר חיים.

בסיסי, ממוצע או יקר

ואכן, במרכז ח. חזיזה תוכלו למצוא מטבח בסיסי, ב- 2,500 ₪ שכולל 2 מטר מטבח (ארונות תחתונים ועליונים, שיש וכיור) להתקנה עצמית עם אפשרות להובלה והתקנה. "הרבה פעמים אנשים קונים מעבר ליכולתם כי הם פשוט לא מוצאים את מה שהם כן יכולים להרשות לעצמם. אני מציע להם לקחת בדיוק את מה שמתאים להם ובמחיר שמתאים להם – בסיסי, ממוצע וגם יקר יותר. הרעיון הוא שכל אחד יכול למצוא כאן את הפתרון המתאים לו." אומר חיים.  

אז איזה מטבח מתאים לכם?

אל המקום החדש מביא איתו חיים ניסיון רב, מקצועיות וגם את הספקים הקבועים שלו, עליהם הוא מסתמך וסומך כבר שנים רבות. "אני עובד עם נגרייה שמספקת לי מטבחים כבר 11 שנה, והם מספקים מטבחים מעולים בהתאם לצרכי הלקוח שבוחר את רמת הגימור של המטבח, הסגנון והחומר. ניתן לייצר מטבח מעץ מלא, עם צבע אפוקסי, פורמייקה, גימור טבעי, פולימר, ציפויי שיש וכמובן להוסיף קלאפות זכוכית ואלמנטים נוספים והכל במגוון סגנונות: כפרי, מודרני, קלאסי ועוד".

ואיזו דלת תבחרו?

במרכז מציע חיים גם דלתות פנים, פריט חובה בכל שיפוץ, במיוחד בעיר כמו מודיעין בה וותיקי התושבים כבר מתגוררים בה כ-25 שנה והדלתות המקוריות של הקבלן כבר לא עושות את העבודה. הדלתות מגיעות ארצה ביבוא אישי ועשויות פולימר, נגד מים, עם 7 שנות אחריות. הן מגיעות במגוון צבעים וניתן גם לצבוע אותן על פי דרישות הלקוח. "המוצר הזה מוכר לי כבר שנים רבות כאיכותי במיוחד. גם הצפה לא תהרוס את הדלתות האלו ואני מציע אותן במחיר אטרקטיבי במיוחד של 1,250 ₪ לדלת פולימר, כולל התקנה, ידית ומשקוף" הוא מסביר.  

לפרטים נוספים ויצירת קשר - ח. חזיזה המרכז למטבחים ודלתות פנים