תוכן מקודם

במודיעין המתפתחת נראה שכל יום צצה שכונה חדשה. חלק מהתושבים, אולי גם אתם, כבר חושבים על שיפוץ הבית? או רק שדרוג קטן של החלפת חלק ממוצרי החשמל שכבר צברו וותק, או סתם התיישנו. אז מבצעי בלאק נובמבר הגיעו לעיר והם כאן ממש בשבילכם. לא מדובר בסתם מבצע אלא מבצע מיוחד של חנות העודפים עם המותגים המובילים.

לא שמעתם? אנחנו כאן כדי לעדכן.

עבודה שמכבדת את בעליה ובעיקר את לקוחותיה

אלקטרוניקס פרו היא חברת התקנות ושירות תיקונים למוצרי חשמל ביתיים מבית SAMSUNG, ELECTROLUX, ו - AEG. אם רכשתם מוצרים אלו באחת החנויות המוכרות, הרי שתיהנו מהאחריות של היבואן הרשמי ובמקרה הצורך תקבלו שירות על ידי אחד מעובדי אלקטרוניקס פרו. שירות התיקונים מתבצע רובו ככולו בבית הלקוח, כאשר יתרת המוצרים מובלים למרכז במודיעין שם הם עוברים אבחון ותיקון במחלקות השונות (טלוויזיות / מכונות כביסה / מייבשים / מקררים וכו'). החברה מתגאה ברמת השירות הגבוהה שהיא מספקת מדי יום ליותר מ- 2,000 בתי אב בישראל.
כל הטכנאים והמתקינים עוברים הכשרה והסמכה על ידי החברה והיצרנים. כמו כן נעשה שימוש באפליקציה ייחודית המאפשרת לטכנאים לבצע ולנהל את כל הפעולות ולקצר בדרך זו את התהליך.

בנוסף, משמש המרכז גם כנקודת מכירה של מוצרי חשמל גדולים וקטנים מעודפי המלאי או עם פגם קוסמטי חיצוני, שאינו מפריע למוצר ולפעולתו. מוצרים המוחזרים בגלל פגם חיצוני, או מוצרים אשר בשל תקלה בהובלה נפגמו קלות – עוברים בדיקת תקינות מלאה והם מוצעים למכירה בהנחות של 15-30% לאורך כל השנה, וזאת לצד עודפים ללא פגמים או מוצרים מתצוגה בחנויות.

בלאק נובמבר בחנות העודפים של אלקטרוניקס-פרו - מבצעים משתלמים שיכולים להשאיר אתכם עם  אלפי שקלים ביד

זו לא הפעם הראשונה שבאלקטרוניקס פרו מפיקים אירוע מכירות בסדר גודל של האירוע הקרב אבל זו ככל הנראה הפעם הראשונה שבה נראה שאין תושב במודיעין מכבים רעות והסביבה שלא ידע עליו. החברה פונה ומכוונת בעיקר לתושבי מודיעין מכבים רעות אשר יכולים ליהנות לא רק מהמחירים המעולים – עד 70% הנחה – אלא גם מההיצע הגדול ליד הבית, מהתקנה ללא עלות, מאחריות השירות הרשמי ומאספקה מהירה במיוחד.

ביריד, אשר יתקיים בין ה- 25 ל- 29 לנובמבר (לא כולל שבת) במחסן העודפים של החברה ,צלע ההר 2 מודיעין, ימכרו מאות מוצרים טלוויזיות של סמסונג, מכונות כביסה, מיבשים, מדיחים, מקררים, כיריים חשמליות (אינדוקציה וקרמיות), כיריים גז, תנורי בילד אין, תנורים משולבים עם גז, מוצרים קטנים כמו שואבי אבק למיניהם, מיקסרים, מגהצים ועוד מוצרים, כולם ממותגי העל SAMSUNG, ELECTROLUX, ו- AEG.


במקום מוצעים גם מגוון מקררים וטלוויזיות עם פגמים קוסמטיים קלים, תנורים ומדיחים אשר הפגיעות הקלות בהם ממוקמות מאחור, באזורים נסתרים, ומוצרים אשר עדיין נמצאים באריזות הקרטון. כל המוצרים תקינים ב- 100% מבחינה טכנית והפגמים, אם קיימים, נמצאים בחלקם החיצוני בלבד וההנחות בהתאם.


מחזירים לקהילה

קבוצת אלקטרוניקס פרו רואה בתרומה לקהילה ערך עליון. הקבוצה תורמת ומשתתפת בפעילויות של בית אלמוג שילוני למען החיילים הבודדים, עמותת לא עומדות מנגד, עמותת מרחב הלב, בית ספר יובלים שבירושלים, בית הצייר שבירושלים, משתתפת בחלוקת סלי קניות בשיתוף מחלקת הרווחה של עיריית מודיעין למשפחות נזקקות, וכדרך קבע מעסיקה אוכלוסיות ששיעור השתתפותן בתעסוקה נמוך.

הטיפים של אלקטרוניקס פרו לרכישת מוצר מעודפים:

• על מוצר הנמכר מתצוגה, או כבעל פגמים קלים תופיע מדבקה המציגה את אופי הפגם, ואת העובדה שהמוצר עבר בדיקה ואושר למכירה. בנוסף, במסמך מצורף יוצג מיקום הפגם – שריטה, מכה וכיוצ"ב. זכרו כי מדובר במוצרים חדשים אשר לא עברו שימוש כלל אשר מתומחרים בהנחתה משמעותית של עשרות אחוזים."

• אין לנו טיפ חשוב יותר מהטיפ הזה – קנו ישירות מהשירות הרשמי של נותן האחריות, אשר מקבל ועושה שימוש בחלקים מקוריים בלבד, מעסיק טכנאים שיודעים לעבוד עם המוצרים ומקבלים הכשרות הן מהחברות והן מנציגי היצרן על הטיפול המדויק במוצרים.

• אחריות של השירות הרשמי. לכל המוצרים שנה אחריות מבית אלקטרוניקס פרו. בנוסף ניתן להרחיב את שירותי האחזקה לעוד שנתיים עד שש שנים במחירים מוזלים. במקום ישנם גם אביזרים משלימים לחוויית הקניה, מגוון זרועות וחומרי ניקוי מקצועיים.

תעשו חשבון

ביריד המתקרב יש לכם הזדמנות חד פעמית ליהנות מכל התנאים והאחריות של יבואן רשמי במחיר משתלם במיוחד. ולתושבי מודיעין הבונוס כפול – קנו ביריד גם מוצרי חשמל גדולים ותקבלו אותם לביתכם באספקה והתקנה מהירים במיוחד, באלקטרוניקס פרו אתה רוכש ישירות מהמלאי.

פרטים נוספים בעמוד הפייסבוק של אלקטרוניקס פרו - לחצו כאן